Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyński grzmi na miesięcznicy smoleńskiej: "Musimy przywrócić w Polsce przyzwoitość i normalność!"

320
Podziel się

"Marsze się skończą, ale misja będzie trwała. Wrogowie nie spoczną, chcą zniszczyć nasze życie i doprowadzić kraj do kryzysu".

bCOqplGt

Wczoraj zakończyły się obchody 92. miesięcznicy smoleńskiej. Jednym ze stałych punktów cyklicznego wydarzenia jest przemówienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Z ust polityka padły mocne słowa w kierunku tych, których nazwał wrogami. "Nie spoczną - chcą zniszczyć nasze życie" - mówił. Zapewnił też, że znowu "jesteśmy bliżej prawdy". Zobaczcie.

bCOqplGW
KOMENTARZE
(320)
19% Polaków g...
3 lata temu
19% Polaków głosowało na pis, macie szanować większość Polaków bo nie macie władzy absolutnej od narodu!!! Nie mają pieniędzy dla lekarzy,dla pielegniarek, na hospicja, na znieczulenia dla dzieci podczas zabiegów ale mają na luksusowe limuzyny z podgrzewanymi fotelami i skórzaną tapicerką. Nie mają pieniędzy na podwyzki dla emerytów, bo trudno nazwać podwyzką ochłap 8 zł w momencie gdy wszystko drozeje w oczach, ale mają na blisko stuprocentowe podwyzki dla zarzadu i 'dziennikarzy' TVP, dla misiewiczów, dla łojca , na szemrane fundacje,na 'ekspertów' którzy badają katastrofę obserwując pękajace parówki podczas gotowania, na miesięcznice i inne spędy propagandowe. Nie mają na niezbedne wojsku nowoczesne śmigłowce ale mają na luksusowe samoloty dla kacyków rządowych,na tony krówek mordoklejek,na długopisy z latarkami,miotacze ulotek i oddziały paramilitarne które defakto mają spełniać to samo zadanie co kiedyś Zomo.Nigdy więcej paranoików i stukniętych!
Pislandia
3 lata temu
przyzwoitosc i normalnosc w polsce nastapi jak kaczynski zamilknie
gość
3 lata temu
Rozbity i podzielony polski narod, czolowi politycy swiatowi omijajacy nasz kraj szerokim lukiem - nie liczac Trumpa, ktory przyjechal tutaj sprzedac gaz po cenach dwukrotnie wyzszych od ruskiego, rozbrojona Polska Armia i chory psychicznie za sterami MON, zależna PiS-owska prokuratura wydaje 12-cie miesięcy "decyzji" w sprawie glosowania w sali kolumnowej, wypadku premier i innych pokazujac, ze jest to urzad fasadowy, ktory tylko udaje serwowanie prawa ....... TO JUZ JEST WYRAZNY, POWOLNY UPADEK PANSTWA POLSKIEGO .....
bCOqplGX
PASSOA
3 lata temu
Ten stary, obleśny dziad ma jeszcze kontakt z rzeczywistością?
Na jakiej pod...
3 lata temu
Na jakiej podstawie rodzina Kaczynskich dostala wille na Zolibozu??
Najnowsze komentarze (320)
gość
2 lata temu
Czego się nie robi (dzieli społeczeństwo szczuje na sąsiada) żeby zdobyć władzę i zbudować pomniki (kamloty). Religia smoleńska to dewiacja i seansy nienawisci
gość
3 lata temu
no patrz... a wcześniejszy rząd miał na to wszystko... co za pech no... i na pewno gdyby sprzedali wszystkie swoje limuzyny i samoloty mieli by z czego pokryć na stałe podwyżki emerytur, wyposażenie dla wojska i cudownie uzdrowić służbę zdrowia w skali całego kraju, brawo za logikę
gość
3 lata temu
Poparcie dla PiS to około 47%, to że część ludzi nie chce chodzić na wybory, to nie ich wina. Na lekarzy, emerytów nie było pieniędzy od dekad, ale jakoś to nie przeszkadzało. PiS wprowadza zmiany, ale trzeba być szaleńcem by oczekiwać że w kilka lat da się całkowicie naprawić błędy i niedociągnięcia poprzednich władz. PO nie wdziało za to dzieci (1 milion niedożywionych i głodujących wg raportów wielu organizacji w tym UNICEF, ale dla PO te raporty były PiSowską propagandą), nie widzieli też setek miliardów które uciekały za granicę lub do kasy oszustów, afera paliwowa, wyłudzenia VAT, afera reprywatyzacyjna, Amber Gold, budowa dróg na Euro i inne. Gdyby PO zatrzymałoby pieniądze, tak jak zrobił to rząd PiS, to dzisiaj byłoby z czego dać kasę na szpitale i lekarzy. Same wyłudzenie podatków to 250 miliardów złotych w przeciągu 8 lat. W 2015 roku budżet NFZ to niecałe 70 miliardów zł, same wyłudzone podatki w 2015 to ponad 30 miliardów zł. Wnioski wyciągnij sam, jak potrafisz.
smok wiejski
3 lata temu
dajmy mu korone z g***a oraz spalmy na stosie bratobojce
gość
3 lata temu
Pis jest daleki od normalności
gość
3 lata temu
a co wg. Kaczyńskiego jest normalnością? czy to co się dzieje pod Parlamentem? czy twierdza Parlament? czy policja przeciw Polakom?
gość
3 lata temu
stary bezzebny, bezmózgi p********o czekamy aż wreszcie kopniesz w kalendarz tylko razem z tym złodziejem z torunia
gość
3 lata temu
Już najwyższy czas skończyć z tymi ochłapami polityków z opozycji w Stanach by już wisieli jakby tylko podnieśli rękę a co dopiero rzucali jajami i wulgarnie obrażali.
bCOqplGP
gość
3 lata temu
opozycje powinno sie juz dawnowydusic
gość
3 lata temu
on jest chory klamnie jak znut - p*****l wmawia konine
gość
3 lata temu
on jest chory klamnie jak znut - p*****l wmawia konine
gość
3 lata temu
on jest chory klamnie jak znut - p*****l wmawia konine
WZ
3 lata temu
biedny ten mój kraj
gość
3 lata temu
GRZMOCI SPOD PIERZYNY
...
Następna strona
bCOqplHr