Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyński o Misiewiczu: "BULWERSUJĄCA SPRAWA. Podpiszę decyzję o zawieszeniu go w prawach członka PiS!"

163
Podziel się

"Podjąłem też decyzję o powołaniu komisji PiS do spraw zbadania szczegółów wydarzeń związanych z Bartłomiejem Misiewiczem. Mam prawo powołać taką komisję i skorzystam z niego".

bDfHtHWZ

"Chciałbym powiedzieć kilka słów w tej bulwersującej sprawie, która dzisiaj znalazła się w mediach, chodzi o pana Misiewicza. Zaraz po przybyciu do siedziby partii podpiszę decyzję o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka PiS" - poinformował Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS zareagował w ten sposób na medialne doniesienia o wynagrodzeniu byłego szefa gabinetu politycznego ministra Antoniego Macierewicza. Według Rzeczpospolitej, Misiewicz na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. komunikacji Polskiej Grupy Zbrojeniowej zarabia 50 tys. miesięcznie, a oprócz tego ma do dyspozycji służbowy samochód i może liczyć na wysoką premię.

Podjąłem też decyzję o powołaniu komisji PiS do spraw zbadania szczegółów wszystkich wydarzeń związanych z Bartłomiejem Misiewiczem, które bulwersowały opinię publiczną w ciągu ostatnich miesięcy. Mam prawo powołać taką komisję i skorzystam z tego prawa.

bDfHtHXb
bDfHtHXh

Źródło: TVN24/x-news

bDfHtHXC
KOMENTARZE
(163)
gość
4 lata temu
Przed wyborami też mówił, że Macierewicza a rządzie nie będzie!! Po wyborach szalony Anthony powstał jak Fenix z popiołów!
gość
4 lata temu
Misiewicz to żenująca hiena, jak mu nie wstyd?
gość
4 lata temu
A na czele komisji stanie Maciarewicz, który szybko stwierdzi, że Misiewicz nie jest winny, bo to grzeczny chłopiec, który nigdy nie pracował w MON, nie dostał medalu, nie zarabiał, nie zwalniał, a to wszystko są oszczerstwa, którym winny jest Tusk i PO.
bDfHtHXD
gość
4 lata temu
Oni sie nie ocknęli tylko poparcie im spada
gość
4 lata temu
A co na to Antoś?
Najnowsze komentarze (163)
gość
4 lata temu
A ta powołana komisja to za czyje pieniądze będzie działać???? Z kieszeni kaczki czy z kieszeni podatników???
gość
4 lata temu
Caly ten pis jest niekompetentny zaklamany i bulwersujacy tylko by siebie nagradzali i pomniki stawiali za swoja konfliktowosc indolencje pieniactwo i balaganiarstwo bo jeszcze nic dobrego dla kraju nie zrobili wrecz przeciwnie rozpieprzaja w pyl co im tylko pod reke wejdzie
pokrzywa
4 lata temu
Podzielam zdanie niedowierzajácych, niestety:(
gość
4 lata temu
Misiu Sisiu
gość
4 lata temu
-a kim jest obleśny tłusty " misiewicz" ktory ma twarz strasznie tępą , Juz dawno prezes PIS powinien chamowatego gbura o tępym wyrazie geby wyrzucic ..... dlaczego Prezydent Duda po przemowieniu nie zarządał by Macierewicz musial dziennikarzom odpowiedziec 1/Czemu stosuje bezprawnie NEPOTYZM..... 2/ Macierewicz musi odejsc na zawsze......za duzo zostalo nakradzione.....a misiewicz musi oddac pieniadze... 3/Jakim prawem g******z misiewcz bez wykształcenia ma pobierac 50 tys. zl pensji - to wielki skandal czas z tymi skończyc !!!!!!!
gość
4 lata temu
No to d****o mu sie zapali
gość
4 lata temu
Jarek powiedział macierewiczowi.....zrobimy tak żeby ludzie myśleli że misiewicza wywalimy....znajdziemy mu nieźle płatną posadzkę i będą nas chwalić .........wszystko przycichnie
gośćgfd
4 lata temu
Tylko skutecznie, a nie za tydzień powtórka z historii. PIS-u nie stać na utratę poparcia
bDfHtHXv
gośćgfdd
4 lata temu
No nareszcie, trochę za późno, bo mleko się rozlało, ale lepiej tak niż wcale. Brawo! Przy okazji proponuje rozwiązać sprawę ze specjalista Edmundem
gość
4 lata temu
Miłość do małolatów już niejednego zniszczyła...
gość
4 lata temu
A ten Pan koło Jarosława to kto ? :)
gość
4 lata temu
sami sie wytłuką bo już nad niczym nie panują,straszny syf
gość
4 lata temu
Ten caly rzad to porazka mialo byc lepiej a jest tak ze najstarsi polacy nie pamietaja takiego zacofania korupcji i kumoterstwa
myslacy gosc
4 lata temu
no i mamy PIS bez maski ! chcieliście 500 plus teraz płaćcie za wszystko w podatkach, coraz większych opłatach za usługi i towary GRATULUJE WAŁOM którzy głosowali na tych kłamców. Dziękuję też również innym za umożliwienie 8 lat władzy PO, mam nadzieję, że ludzie teraz nie są tacy puści i nie pójdą za nimi i innymi hybrydami jak nowoczesna itp. Co się dzieje z naszym krajem ? Proszę obudźmy się i walczmy, bo inaczej zawsze będziemy pracować i zawsze będziemy biedni.
...
Następna strona
bDfHtHXX