Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyński: "Wygraliśmy po raz czwarty. Wynik dobrze wróży na przyszłość"

296
Podziel się

"To jeden z najlepszych wyników" - ekscytował się Mateusz Morawiecki.

bCPxVCOJ

Choć Prawo i Sprawiedliwość - jak podają sondaże exit polls - zwyciężyło z 32,2 procentowym poparciem, to w większości dużych miast spotkało się z porażką. Wyniki z Warszawy i Łodzi pokazują, że nie będzie potrzeba nawet druga tury. Oficjalne wyniki wyborów pojawią się we wtorek lub środę. Tuż po ogłoszeniu wstępnych rankingów w swoich sztabach wyborczych wygłosili przemówienia między innymi: Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Grzegorz Schetyna, Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Marek Jakubiak.

Zobaczcie ich reakcje.

bCPxVCPm
KOMENTARZE
(296)
gość
2 lata temu
Płakać mi się chce, nigdy nie pozbędziemy się ich i tej czarnej mafii...
gość
2 lata temu
Ludzie, co z wami... zamiast przegonić te h****e, wy im podstawiacie koryto!!!
gość
2 lata temu
Przynajmniej w Warszawie głosują normalnie
bCPxVCPn
gryzak
2 lata temu
Oni są chorzy.
gość
2 lata temu
A gdzie była połowa Polaków? To dzięki tym co nie głosowali dalej rządzi nami średniowieczna ciemnota. To im podziękujmy, tym leniom co nie głosowali.
Najnowsze komentarze (296)
gość
2 lata temu
AFD u wladzy to łle wiesci dla RP( odżyją pretensje ziomkostw niem tych wypędzonych)
gość
2 lata temu
Koszt utrzymania am..skich baz- zalozenie fortów 2019-2022 ok 3-5 mld dolarow 2022-2030 dostosowanie infrastruktury dla wojk i kolumn pancernych logistyka to ko 5-10 mld po 2030 rok do roku trzeba ich bedzie utrzymywac i zywic (koszt 40-150 mln rocznie)
gość
2 lata temu
Gratulacje dla Rafała Trzaskowskiego, Hanny Zdanowskiej i życzę wygranej pozostałym przeciwnikom PiS w drugiej turze wyborów.
gość
2 lata temu
Gratulacje dla przeciwników pisu, wszystko idzie w dobrą stronę. Oby do wyborów. Emeryci dalej wierzą, że w końcu ktoś ich nędzę dostrzeże.
gość
2 lata temu
Całe szczęście, że są takie stacje tv jak Polsat i TVN. Tylko tam można poznać prawdę.
gość
2 lata temu
To ile jeszcze pójdzie pieniędzy na ogromnie rozbudowaną straż marszalkowską, na premie dla siebie, na Rydzyka itd. Ludzie, zostały jeszcze wybory do parlamentu, obudzcie się w końcu.
gość
2 lata temu
Przecież oni każdą porażkę zamienią w sukces niby, żałosne.
gość
2 lata temu
Kocham PiS!!! Debile głosujcie na poczesna, tyle dobrego dla kraju zrobili przez 8 lat. Żal mi was i****i. Chętnie bym spotkał się z takim peowczykiem i podyskutowal na temat polityki. Ale no tak, jak się tvn wali co wieczór to co można mieć w głowie...
bCPxVCPf
gość
2 lata temu
Jak P*****y stracą władzę ,to wyjdzie jakie miliardy nakradli w spółkach państwa.Ćwoki z tępymi mordami jak Sasin ,nadobne i kulturalne jak Kryśka Pawłowicz,po trzech klasach podstawówki,teraz są prezesami spółek państwowych z nadania Pisu i z pensjami po kilkaset tysięcy.Dno i całkowita degrengolada.
gość
2 lata temu
Powoli ale przegonimy pisuary
gość
2 lata temu
Jaruś skleroza od tych schabowych...brednie ciemnocie znowu wciskasz....
gość
2 lata temu
Przeraża mnie ta biernosc Polakow,tych ktorzy znowu nie ruszyli dupska z domu,bo przeciez po co? ;/ Ale nie wiem czy bardzziej mnie przeraża ta głupota i brak zrozumienia sytuacji w naszym kraju u tych głosowali na PiS. Stawiając na nich krzyżtyk postawili krzyzyk tez na Polske :/:/
gość
2 lata temu
Gratulacje! Aż 6% więcej niż cztery lata temu!
gość
2 lata temu
PiS to przegrał ale ale myślą że wygrali to cały PiS jakim trzeba być horym
...
Następna strona
bCPxVCPH