Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kalisz wspiera Owsiaka: "Jurek jest moim kolegą od wielu lat. Jurek, nie daj się!"

49
Podziel się

"Mam nadzieję, że dostanie Nobla" - wtrąciła Dominika Lis.

bCHvGKuZ

Ryszard Kalisz i jego młoda żona, Dominika Lis, są idealnym przykładem na to, że ludzie w związkach upodabniają się do siebie z dnia na dzień. Ostatnimi czasy 30-letnia prawniczka trochę straciła rysy twarzy, stając się posiadaczką równie okrągłego lica co jej mąż. Kalisz kolejny raz z małżonką pojawił się na charytatywnym Balu Dziennikarzy. Przy okazji zapytaliśmy parę o Jurka Owsiaka. Kalisz zapewnił, że przyjaźni się z "dyrygentem Orkiestry" od wielu lat i z chęcią wspiera wszystkie jego inicjatywy. Dominika Lis dodała, że trzyma kciuki za pokojowego Nobla dla Jurka Owsiaka.

bCHvGKvC
KOMENTARZE
(49)
gość
2 lata temu
Obama tez dostal Nobla , na wyrost !!!
gość
2 lata temu
... policzki małżonki spęczniały bo zjada 20 mielonych kotletów na raz tak jak Rychu.
H.
2 lata temu
Resortowe dzieci trzymaja sie razem !
bCHvGKvD
Wstręt
2 lata temu
Kalisz wspominał niedawno swojego ojca, którego komuniści wypuścili niedługo po IIWŚ z katowni UB Lublin - po kilku miesiącach uwięzienia. Jeżeli to prawda, rozwiązania są dwa – inteligentni ludzie, zwłaszcza ze starszego pokolenia, znają odpowiedź, co mogło być powodem takiego „cudu”: ojciec Kalisza był komunistycznym agentem, którego dla zmyłki wsadzono na trochę do katowni w Lublinie… albo sprzedał (na pewną śmierć) swoich współpracowników z konspiracji, za uwolnienie! Dodatkowo Ryszard Kalisz – gorliwy aparatczyk SZSP i PZPR, czyli spadkobierców stalinowskich ZMP i PPR – stwierdził, że jest ofiarą z „listy 2000 osób represjonowanych w PRL”! Ten człowiek hańbi działalność (bez względu na to, jak ona jest dzisiaj oceniana!) takich opozycjonistów z okresu PRL lat 70., 80, - wtedy Kalisz robił swoją komunistyczną karierę - jak Michnik, Kuroń, Modzelewski, Blumsztajn, Szlajfer, Macierewicz, Popiełuszko, Gwiazda, Wałęsa, Lis, Walentynowicz… i wielu, wielu innych osób…
gość
2 lata temu
jedna wielka komunistyczna rodzina ,dzieci komunistycznych pachołków do dziś ustawieni są w jednej ze stacji telewizyjnej i utworzyli KOD do obrony swoich interesów
Najnowsze komentarze (49)
ese
2 lata temu
Pocałunek śmierci.......normalnie!!!!!!!!!!
gość
2 lata temu
Tak tak lubisz wypic z owsiakiem za friko
Bak .J
2 lata temu
Razem kradli razem pili
gość
2 lata temu
czerwoni zawsze się popierają
gość
2 lata temu
ale klucha niech nie otwiera geby bo glupio gada acha dwie kluchy pardon
gość
2 lata temu
Wstretny ten Kalisz. Jego zona ile botoxu wstrzyknela.Ochyda.
koniu
2 lata temu
tez liczymy navnobla dla owsiaka :))))
gość
2 lata temu
dwa komusze syny
bCHvGKvv
gość
2 lata temu
Nic dziwnego to K****H I TO K****H.
gość
2 lata temu
Tez popieram Owsiaka, a komuniści z PiS maja u mnie przechlapane. Tym razem na wybory pójdę, choćbym miał wcześniej przeskoczyć Himalaje. Trzeba nam Polski europejskiej, a nie zasranego kaczystanu i ich durnych hasełek oraz wiecznej awantury.
gość
2 lata temu
Nobel należy się Lewandowskiej bo ona wszystko wie i na wszystkim się zna
gość
2 lata temu
poco te zdziwione oczy owsika ,wszak to ieden resort
gość
2 lata temu
Dostanie nobla z kartofla od Kalisza.
gość
2 lata temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. Rysiu chce wrócić na salony polityczne bo to kasa za darmo i inne możliwości życia na cudzy koszt.
bCHvGKvX