Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Kamil Bednarek odsłania prawdziwe kulisy programu "Mam talent!". "To jest SZTUCZNE"

114
Podziel się:

Program "Mam talent!" pomógł kilku uczestnikom w zaistnieniu na scenie muzycznej. O swojej telewizyjnej przygodzie sprzed lat opowiedział właśnie Kamil Bednarek. Wokalista nie ma pozytywnego zdania na temat rynku formatów talent show.

Kamil Bednarek odsłania prawdziwe kulisy programu "Mam talent!". "To jest SZTUCZNE"
Kamil Bednarek przeszedł bardzo długą drogę artystyczną od czasu udziału w 2. edycji "Mam talent!" (YouTube)

"Mam talent!" powrócił po dłuższej przerwie z 15. odsłoną, która okazała się decydująca dla przyszłości sprawdzonego już formatu. Z zadowalających stację TVN badań oglądalności wynika, że publiczność niezmiennie chce oglądać popisy uczestników uzdolnionych w najróżniejszych dziedzinach. Początki nowej edycji nie były jednak aż tak obiecujące...

W zamierzchłej przeszłości swoich sił na scenie programu spróbował nieokiełznany medialnie Kamil Bednarek, który tuż po castingu zamierzał zdawać do szkoły oficerskiej. Widzowie i jurorzy byli zachwyceni wokalnymi umiejętnościami 19-latka, w związku z czym postanowił szybko zweryfikować swoje plany zawodowe. Zainspirowany klimatami reggae młody artysta szybko przedostał się do pierwszej ligi gwiazd polskiej estrady.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel MIAŻDŻY tegoroczną Eurowizję. Już nie chce wziąć udziału w konkursie? Padły mocne słowa

Kamil Bednarek krytykuje programy łowiące talenty

Wokalista przyjął zaproszenie do podcastu Żurnalisty. Część rozmowy poświęcona została udziałowi w "Mam talent!" i zajętym przez niego drugim miejscu. Ulubieniec jury przegrał wówczas bezpośrednie starcie z młodziutką Magdą Welc, która oświadczyła publicznie, że "chciałaby kupić nowy dom dla rodziców". Wzruszająca historia poruszyła głosujących, jednak czas zweryfikował, komu z nich faktycznie udało się odnieść muzyczny sukces.

Kamil Bednarek poniekąd nawiązał do tej pamiętnej sytuacji, odsłaniając brutalne kulisy polskiego rynku telewizyjnego. Mimo swojego późniejszego pojawienia się na fotelu trenera w show "The Voice of Poland", nie ma pozytywnego zdania na temat tego typu formatów.

Wtedy już to wiedziałem, że to jest sztuczne. Nie podoba mi się w tych programach granie emocjami, że tam są bardzo podkręcone pewne sytuacje z życia tych ludzi, którzy przychodzą do programu. To chyba tak właśnie wygląda, żeby wzbudzić taką emocję w człowieku, który ogląda: "Boziu, szkoda mi go". (...) Nie chcę generalizować teraz. Wielu ludzi miało ciężkie sytuacje w życiu, ale ja np. pierwszy raz mówię o pewnych rzeczach tobie właśnie przy tym wywiadzie, a wcześniej nigdy tego nie mówiłem, bo ja nie lubię rozmawiać o takich prywatnych rzeczach, żeby ktoś mnie potem żałował. Robię swoje, cisnę temat do przodu, czasami jest łatwiej, czasami trudniej - wyjaśnił.

Na szczęście Bednarek otworzył się na kilka tematów dotyczących najbardziej osobistych sfer życia, dzięki czemu mieliśmy okazję poznać jego aktualny status związku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(114)
Aga
miesiąc temu
Niestety Kamil kojarzy mi się tylko ze skokiem na rządową kasę do którego dopuścił się ze swoim szwagrem prywatnie swoim menadżerem podczas pandemii..
aha
miesiąc temu
Wiedział ,ze to sztuczne, ale kasę za bycie jurorem przytulił
PlayBoy
miesiąc temu
To jest ten pan który z kuzynem przytulili rządowe wsparcie covidowe liczone w setkach tysięcy złotych? Bo coś tak pamiętam
Lia Gissin
miesiąc temu
Dlaczego Agustin Egurrola zaprosił na warsztaty międzynarodowe tancerkę, która po pierwsze jest z Izraela, a po drugie tańczyła obok reprezentantki tego kraju podczas Eurowizji?
Bgy
miesiąc temu
Ale kupiłam w końcu im ten dom? ;)
Najnowsze komentarze (114)
gosc
2 tyg. temu
Odwaliło totalnie...
gosc
2 tyg. temu
On nie lubi Mam Talent, bo jest z Paktofoniki...
gosc
2 tyg. temu
Odwaliło totalnie...
gosc
2 tyg. temu
Kamil z Paktofoniki, dlatego nie chce znać Mam Talent.
gosc
3 tyg. temu
Kamil ma prawo mieć swoje zdanie.
gosc
3 tyg. temu
...
gosc
3 tyg. temu
To masz emocje, czy ich nie masz?
Tak
3 tyg. temu
Tak
gosc
3 tyg. temu
Szkoda, że o tym mówisz... Niektórzy potrzebują wyrzucić z siebie emocje. Pamiętaj, że nikt nikomu nic nie kazał, a podpowiedział, że można coś o sobie powiedzieć, przecież to Program Mam Talent, a nie Nasz Nowy Dom...
gosc
3 tyg. temu
LOL
Bzyk
miesiąc temu
Magda Welc ma teraz ponad 20 lat i nadaje się pod kozik
Koko Dżambo
miesiąc temu
Od Welc lepszy był jeszcze Piotrek Lisiecki
hmmm
miesiąc temu
Sam też pochodzi z biednej rodziny, DDA. Często o tym mówił w wywiadach
Tak tak
miesiąc temu
Ale chyba dzięki tym dziadowskim programom się wybił … Żeby nie było , nie oglądam ich i mnie grzeją ( te programy), ale jednak sporo osób się dzięki nim wybiło . Tak nikt by o nich nie usłyszał . Jakby miał sam się wypromować , to chyba byłoby ciężej . A same programy - wiadomo , pod publiczkę i żeby się sprzedało .
...
Następna strona