Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Kamila i Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie znaleźli miłości w programie, ale ich kandydaci już tak: "NIE KRYJĄ SIĘ Z TYM"

98
Podziel się:

Kamila i Stanisław ostatecznie nie odnaleźli drugich połówek w "Rolnik szuka żony", ale okazuje się, że nic straconego. Show TVP połączył bowiem... ich kandydatów, Adama i Teresę. "Zakochali się w sobie i nie chcą tego ukrywać" - mówi się. "Pieczarkowa baronowa" im pogratuluje?

Kamila i Stanisław z "Rolnik szuka żony" nie znaleźli miłości w programie, ale ich kandydaci już tak: "NIE KRYJĄ SIĘ Z TYM"
Adam i Teresa z "Rolnik szuka żony" są razem? ("Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com)

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" niedawno dobiegła końca. Ostatecznie miłość pod okiem kamer TVP znalazło dwóch panów, Krzysztof i Kamil, z których pierwszy jest już po ślubie z robotną Bogusią. Szczęście nie dopisało niestety Kamili, Stanisławowi oraz Elżbiecie. Ostatnia z wymienionych wyznała nawet w finale, że żałuje zaufania, którym obdarowała Marka, miłośnika wylegiwania się w szlafroku i TikToka.

Co ciekawe, wygląda na to, że w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" mogła powstać też jedna dodatkowa para, której zapewne nikt nie brał pod uwagę. Po finale pojawiły się bowiem pogłoski, że doszło do nieoczekiwanego zbliżenia Adama i Teresy, kandydatów Kamili i Stanisława z programu. Rolnik dał kosza uczestniczce już na etapie wizyt w gospodarstwach, "królowa pieczarek" z kolei przed drugą randką.

Zobacz także: Marta Manowska o parach homoseksualnych w "Rolnik szuka żony": "Nie zgłosiła się jeszcze taka osoba"

Nieco więcej światła na te pogłoski rzuciło zdjęcie, które pojawiło się na jednej z facebookowych grup. Pochodzi ono z imprezy, na której pojawili się rolnicy i uczestnicy z przeszłych edycji show. Okazuje się, że ktoś zrobił zdjęcie Adamowi i Teresie, gdy ta siedziała mu na kolanach przy stole. Sprawiali przy tym wrażenie, że byli sobie faktycznie dość bliscy.

Choć nie jest to pierwszy przypadek, gdy kandydaci różnych uczestników stworzyli parę poza programem, to fani nie posiadają się z radości, a sprawą szybko zainteresowała się kolorowa prasa. Jak donosi informator magazynu "Party", para miała się ku sobie już od jakiegoś czasu, a zlot "Rolnika" był jedynie sposobnością, aby formalnie potwierdzić to, co ich łączy.

Okazuje się, że Adam i Teresa "dogadali się" jeszcze przed finałowym odcinkiem show. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją się z tym związkiem przed innymi uczestnikami. Zakochali się w sobie i nie chcą tego ukrywać. Być może wspólnie zgodzą się na telewizyjny wywiad - donosi tajemnicze źródło z otoczenia pary.

Pod postem i na profilach obojga zainteresowanych pojawiło się już wiele pozytywnych komentarzy, w których internauci podkreślają, że Adam i Teresa bardzo do siebie pasują. Głosu w sprawie nie zabrali natomiast Kamila i Stanisław, czyli osoby, które zaprosiły ich do siebie w ramach programu. Pozostaje więc mieć nadzieję, że między nimi zaiskrzy bardziej, niż w oryginalnym składzie...

Kibicujecie im?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Zobacz także: Upadek Edyty Górniak i problemy Radka Majdana
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
Serio
6 miesięcy temu
Rewelacja. Teraz Kamilanpowinna byc ze Stanislawem 🤣 pasują idealnie
Yyyyyy
6 miesięcy temu
I super. Teresa to urocza dziewczyna a Adam mega pozytywny człowiek.
Jajaja
6 miesięcy temu
No i fajnie
Jan
6 miesięcy temu
A co tu kryć? Nic nikomu nie ukradli. Powodzenia
Aga
6 miesięcy temu
Super!
Najnowsze komentarze (98)
KiS
5 miesięcy temu
Kamilko życzę Ci pomyślnosci .
Aola
6 miesięcy temu
Sprawa jasna. Kamila się naoglądała "365 dni" i chce mieć tak samo. Multimilionera mafioso z Włoch. Chodzący ideał, co ją przywiąże do stelaża w pieczarkarni tym samym udowadniając swe wielkie zaangażowania, uwielbienie i podziw dla jej kobiecości. XD ;-) Prawda Kamila? O to Ci chodziło? ;-) Może zostań już przy oglądaniu filmów... 500 listów i ... nic?
Felma
6 miesięcy temu
Nie sądzę żeby to bylo coś poważnego nawet zdjęcia z nia nie pokazal, akcja dla fejmu
Rolniś
6 miesięcy temu
Brawo Brawissimo Rolnikko :D
Henio
6 miesięcy temu
Coś dziwna ta jego ręka, czyżby foromontaż?
Max
6 miesięcy temu
Chodzą słuchy, że jakaś ciąża pojawiła się w tej edycji. Może u Teresy?
Swatka
6 miesięcy temu
To jest znak, że Milkę trzeba spiknąć ze Stanem.
Magda
6 miesięcy temu
Dlaczego zamazujecie twarze ludziom, którzy brali udział w tym programie? Np. Marka rozpoznaję, ten w kraciastej koszuli.
dsa
6 miesięcy temu
śliczna dziewczyna i fajny chłopak!
Asia
6 miesięcy temu
Tereska jaka Cicha woda xD Szczęścia im! 🖤
Olaboga
6 miesięcy temu
Pieczarkowa jest toksyczna.
Gosc
6 miesięcy temu
Impreza typowo Polska same flachy na stole
Gość
6 miesięcy temu
Przecież ona mu nie siedzi na kolanach tylko wstała od stołu i się przeciska zeby przejść. Ślepi ludzie jesteście?
Ania
6 miesięcy temu
Teresa z Adamem? Jakoś mi się nie widzą razem ..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie