Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin Piotrowska: "Nigdy nie poszłam na imprezę za kasę. Oferowali mi 8 tysięcy!"

58
Podziel się

"Ktoś, z kogo zdaniem się liczę, powiedział mi, że jestem marką".

bCIzIJVN

Media społecznościowe dają celebrytom możliwość szybkiego i łatwego zarobku. Wystarczy, że zgodzą się pozować do zdjęć z produktami danej marki, a na ich konto wpływają kwoty, na które niejeden Polak pracuje kilka miesięcy. Do niedawna sceptyczna wobec takiej formy zarobkowania wydawała się być Karolina Korwin Piotrowska, która śmiała się, że na Instagrama wchodzi by sprawdzić, kto ile zarobił danego dnia:

Taka forma zarabiania pieniędzy to jednak bardzo kusząca propozycja dla dziennikarki. Karolina, choć przyznaje, że nigdy nie poszła na tzw. opłaconą ściankę, chwali się, że kiedyś zaproponowano jej za to aż 8 tysięcy złotych.

bCIzIJVP

Pojechałabym na sponsorowane wakacje, ale co musiałabym za to zrobić? Za relację na Instagramie pewnie, że tak. Jak przyszłam do "Top Model", dostałam parę telefonów, żebym przyszła na jakąś imprezę za pieniądze. Byłam oburzona, bo to są pieniądze za nic. Stajesz na ściance, szczerzysz ząbki i dostajesz za to pięć koła. Ktoś mi uświadomił, że ja jestem głupia pipa. Ktoś, z kogo zdaniem się liczę, powiedział mi, że jestem marką. Jak mówią ci to trzy osoby, to się zaczynasz zastanawiać. Dostałam ostatnio propozycję reklamy napojów. Nie mogę reklamować czegoś, co ma w składzie całą tablicę Mendelejewa. Nigdy nie poszłam na imprezę za kasę. Histerycznie boję sie imprez. Oferowali mi najpierw 5 tysięcy, potem 8. Musiałabym się totalnie upić.

Przypomnijmy, że ostatnio za krytykowanie takiej formy "pracy" ostro dostało się Violi Kołek. Wśród przeciwników poglądów narzeczonej Karolaka znalazła się Korwin Piotrowska:

bCIzIJVV

Źródło: 20 m Łukasza/x-news

bCIzIJWq
KOMENTARZE
(58)
gość
4 lata temu
To ja chętnie pójdę, pozdrawiam😉
gość
4 lata temu
bez przesady z tą "marką"
gość
4 lata temu
Jaka marką? Ta to sobie lubi pochlebiać.. Kobieto, kiedyś byłaś dziennikarką, nawet całkiem dobrą, z sukcesami, potrafiącą mówić i pisać coś więcej niż tylko ten prostacki, ordynarny magiel z życia celebrytów i nurzanie się w plotkarskim szambie. Dzisiaj żyjesz z obrabiania innym tyłka, obrażania ludzi, hejtu, który nazywasz "komentowaniem rzeczywistości" i internetowych pyskówek z szafiarkami oraz innymi pseudo gwiazdami. Raz na r***i rok zdarzy się jakaś sensowna, trafna wypowiedź, więc gdzie niby ta "marka"? Kiedyś może i była, dziś roztrwoniona w maglu i potoku zjadliwości, które publikujesz w mediach...
bCIzIJWr
gość
4 lata temu
ona mi przypomina taką zakompleksiona przemądrzalą dziewczynkę. Wydaje się jej, ze ją ludzie lubią ale jak tylko pojawi się to wszyscy uciekają. Ona tylko szuka plecow do wbicia noza
gośćacha, ach...
4 lata temu
dopracujcie te propozycje dla Pani korwin, daje sygnał, ze nie tablice chemiczna chce reklamować, to ma byc cos aby wszystkim żuchwa opadła
Najnowsze komentarze (58)
gość
4 lata temu
Powinna isc w koncu na terapie
gość
4 lata temu
Nie umie pisać książek a pisze i ktoś jej to wydaje! Jej książki to kopiuj wklej z wikipedii przeplatane jej "mądrościami" (przykład jej stylu: ten jest cacy bo tak, a ten be, bo JA tak myślę, a tego lubię od dziecka i jest o niebo lepszy od głupiutkich szafiarek i zbotoksowanych panienek, tylko inteligentni ludzie jak ja się na nim poznają w tym kraju). Dla mnie jest ona marką co najmniej przereklamowaną.
gość
4 lata temu
Zapraszali ją na imprezy jako klauna , zeby się z niej pośmiać , a ta stara panna myśli , że zapraszali ją dla jej pozycji w mediach , buhaha .
gość
4 lata temu
A ile dalabys kasy zeby ktos cie p****l?
gość
4 lata temu
a ja jestem rublem i funtem ,pozdrawiam pedałów którzy piszą o nie źe jest lesbą a nie jest i nawet jakby to h*j was obchodzi
gość
4 lata temu
Hahahahaha!też mi marka?!od płot!!!!!hihihihi
gość
4 lata temu
to karolina musi płacić żeby ja zapraszali
gość
4 lata temu
to karolina musi płacić żeby ja zapraszali
bCIzIJWj
gość
4 lata temu
Komentujący ludzie tutaj to naprawdę porażka. W tym kraju ceni się puste, natapetowane lale z dużymi cycami. Brzydkie kobiety, może grubsze, samotne są od razu głupie i sfrustrowane. Albo jakieś fit, Lewandowskie, Chodakowskie, Doda, Fajcht, jakieś blogerki modowe, a gdzie są jakieś ambitne i inteligentne kobiety?
gość
4 lata temu
Cha cha marka tez mi cos a obsmarowywanie celebrytow to tez marka.
goscccc
4 lata temu
a twoja przyjacioleczka Jusia S zwana tez baba jaga obskakujw wszystkie mozliwe scianki...
gosc
4 lata temu
tak na serio to kazdy ma z niej beke i jej ocen celebrytow badz gwiazd
gosc
4 lata temu
tak na serio to kazdy ma z niej beke i jej ocen celebrytow badz gwiazd
gienas
4 lata temu
źle jej z oczu patrzy
...
Następna strona
bCIzIJWL