Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin-Piotrowska: "Zakażmy w Polsce hodowli zwierząt futerkowych!"

126
Podziel się:

"Ich jedynym grzechem jest ich uroda. I to że paru idiotów chce ich wspaniale futro założyć na siebie, żeby poczuć się lepiej".

bFdKQqMR

Karolina Korwin-Piotrowska zaangażowała się w kampanię "Cena Futra" stowarzyszenia Otwarte Klatki. Los zwierząt stał się jej szczególnie bliski od momentu pożaru jej mieszkania, w którym zginęły jej 2 koty i 2 psy. Korwin-Piotrowska apeluje o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futra:

To Cudna, pies. Ma piękne futerko. Jest hodowana w domu, po to by ja kochać. Psy są piękne. Na ich widok niektórzy nie widza pięknego zwierzęcia, tylko futro, którym będą się ozdabiać. Ich jedyną zbrodnią jest to, że są absolutnie piękne. I na ich widok niektórzy nie widzą pięknego zwierzęcia, lisa, norki, tylko widzą kołnierz albo futro, którym będą się ozdabiać. Patrząc na Cudną, na pieska, na widok którego ktoś może pomyśleć zrobię sobie z niego kołnierzyk albo rękawiczki. Pomyślcie o tych wszystkich zwierzętach, które są trzymane w fatalnych, straszliwych warunkach, w klatkach, bez świeżego powietrza, bez światła, tylko dlatego, że są piękne. Ich jedynym grzechem jest ich uroda. I to ze paru idiotów chce ich wspaniale futro założyć na siebie, żeby poczuć się lepiej. Prosimy zróbmy wszystko, żeby zakazać w Polsce hodowli zwierząt futerkowych, przetrzymywania ich w strasznych warunkach, ze źli ludzie obdzierają ich ze skóry i zarabiają na tym ogromne pieniądze.

bFdKQqMT
bFdKQqMZ
bFdKQqNa
bFdKQqNu
KOMENTARZE
(126)
gość
5 lata temu
Popieram. Zakazać hodowli zwierząt na futra, bo to niepotrzebne.
gość
5 lata temu
Zabijanie niewinnych zwierząt na futra powinno być karalne!
gość
5 lata temu
Pawlicka dzi**a bez serca ! Zryj piach morderczynio !!
bFdKQqNv
ÂNTEĶ MUZYĶAN...
5 lata temu
Publiczne pokazywanie się w naturalnych FUTRACH to zwykły OBCIACH. Noszące je celebrytki o mentalności prowincjuszek, pokroju „aktorki” MUCHY, „ikony stylu” HORODYŃSKIEJ czy też właścicielki NABOTOKSOWANEJ twarzy bardziej niż z własnego nazwiska znanej z otwarcia sezonu polowań na lisy wciąż tego nie rozumieją, bo w ten sposób najwyraźniej leczą swoje KOMPLEKSY. Na siłę chcą udowodnić całemu światu, że stać je na LUKSUSY, choć intelektualnie przerasta je połączenie faktów i uzmysłowienie sobie, że dzięki popytowi ze strony takich IDIOTEK wciąż istnieje podaż tych produktów. Zanim któraś z was znów nałoży futro ZDARTE ze zwierzaka, wysilcie swoje zwoje mózgowe i zastanówcie się jaki jest ciąg przyczynowo-skutkowy między waszymi decyzjami a CIERPIENIEM tak uwielbianych przez was (do strojenia się w nie) lisów czy też norek. Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
5 lata temu
Dobrze mówi, polać jej :D
Najnowsze komentarze (126)
gość
5 lata temu
co za kretynka, zakaz hodowli zwierząt na futra, całkowity zakaz aborcji. W jakim my kraju żyjemy?
gość
5 lata temu
Ta Pawlicka jest z*******a, chętnie bym ją poznał :3 a futerka są super, miękkie i puszyste, doskonałe do płaszczy i kurtek. Tylko naturalne :3
zbyszek
5 lata temu
Popieram w 100%
gość
5 lata temu
Popieram Panią,a pieseczek jest faktycznie cudny.Moja kochana suczka niedawno odeszła do innego świata - smutno mi.
gość
5 lata temu
W krajach o ciepłym i umiarkowanym klimacie noszenie futer to ekstrawagancja, ale tam gdzie temperatura spada poniżej 30 stopni to konieczność. Nie widzę różnicy między hodowlą i zabijaniem zwierząt futerkowych, a hodowlą i zabijaniem drobiu, owiec, świń i krów.
Dominia
5 lata temu
Po co komu naturalne futra? Jak są takie wymagające, niech idą tam gdzie zabijają zwierzęta i od początku do końca zrobią dla siebie futro. Zapewne grono fanek zmniejszyłoby się. Mam nadzieję, że się nie mylę. Wciąż wierzę, że ludzie jeszcze mają jakieś uczucia.
gość
5 lata temu
Futro w czasach, gdy zimy są takie jakie każdy widzi, czyli jej fizyczny brak to snobizm!
gość
5 lata temu
Popieram. To jest okrutne!
bFdKQqNn
gość
5 lata temu
popieram zakaz hodowania zwierzat na futra na buty i inne gadzety na konsumcje- likwidacja ubojny, garbiarni, farbiarni i wszystkiego czego dotyczy hodowla zwierzat,wtedy mialoby to sens,a nie wybiorczo futra..puknijcie sie ludzie mocno w glowe,bo to pajacowanie jest zenujace..zajadaja sie miesem nosza skorzane ubrania i nie tylko .skorzane meble sa w cenie i dobrym smaku .a futra nie boki zrywac...skora zwierzeca na calym swiecie jest cenna,,
pati
5 lata temu
Zabijanie by jesc i przetrwać to co innego zabijać by się pokazać...
ekolog
5 lata temu
Brawo, ja zakazuję aby wszyscy którzy mają psy i koty karmili je produktami bez mięsa zwierząt i ryb, zróbmy zakaz zabijania wszystkich zwierząt tak na próbę na 2lata, Pozdrawiam ekolog
pati...
5 lata temu
Popieram-dość cierpienia zwierząt !!!!!Można nosić sztuczne futra.A nie dla poprawienia swojej samooceny.Czyli patrzcie mam futro za 20 tysiecy -jestem bogaty patrzcie.ŚMIESZNE I ŻAŁOSNE.Szlachetne jest ratować życie a nie zabijać dla próżnosci by wygladać i się czuć. Zwierze to stworzenie Boże które też chce żyć jak my wszyscy na tej ziemi.
TTT
5 lata temu
Dogadaj się z Kononowiczem :-) on też chciał "wszystkiego zakazać" będziecie się uzupełniać :-)
gość
5 lata temu
Słusznie!Powinien być kategoryczny zakaz zabijania zwierząt na futra i wysokie kary za znęcanie się itp.A paniusie niech przestaną lansować się w futrach bo noszą krew i cierpienie zwierząt na sobie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdKQqOg
bFdKQqOh
bFdKQqOi
bFdKQqOj
bFdKQqOk
bFdKQqNP