Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kasprzykowski broni Owsiaka: "Jego sprzęt ratował życie moich bliskich!"

115
Podziel się:

"Jeżeli pieniądze obywateli są wydawane w takiej ilości i w takim celu, to nie rozumiem, dlaczego Telewizja Publiczna nie mówiła o tym" - oburza się.

Telewizja Polska zrezygnowała z transmitowania tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nic dziwnego więc że na pomoc Jurkowi Owsiakowi ruszyła konkurencja. TVP wolała w tym czasie udawać, że ogólnopolska zbiórka pieniędzy jest marginalnym wydarzeniem. Nieudany bojkot WOŚP-u pozwolił zebrać rekordową sumę ponad 100 milionów złotych. Niestety, informacja o wynikach akcji nie dotarła do widzów mediów publicznych. Stacja postanowiła również nie relacjonować specjalnej konferencji, na której Owsiak pokazał, w jaki sposób zostały wydane pieniądze zebrane podczas ostatniego finału Orkiestry.

W obronie działalności Owsiaka staje coraz więcej gwiazd. Ostatnio dołączyli do nich Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Aktor wyznał, że sprzęt WOŚP-u wielokrotnie ratował życie jego bliskim. Dodał, że tak pokaźna suma, którą udało się zebrać Polakom, powinna być podana do informacji publicznej:

Jeżeli pieniądze obywateli są wydawane w takiej ilości i w takim celu, to nie rozumiem, żeby Telewizja Publiczna nie mówiła o tym - przyznał dla portalu PrzeAmbitni. Sam również miałem swoich bliskich, którzy korzystali ze sprzętu kupionego z WOŚP. Jego sprzęt ratował życie moich bliskich.

_

_

_

_

_

_

_

_Źródło: www.przeAmbitni.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(115)
gość
7 lat temu
zco, a ja mam caly czas wakacje, pracuje 2 godziny dziennie i mam spokojnie 20 tysiecy miesiecznie xbl. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: milionclub.ga :) gyilpnig
gość
7 lat temu
Ten sprzęt ratuje życie tysiącom ludzi. Gdybyśmy mieli liczyć tylko na NFZ to juz dawno byśmy pozdychali, nie mówiąc już o naszych dzieciach
gość
7 lat temu
Uratował życie mojemu dziecku. Dziękuję Jurek, dziękuję Polakom.
TAK TAK
7 lat temu
Jurek jestes WIELKI !!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Telewizja publiczna to dno, jej główny cel, to chwalić Prezesa który rozdaje jedynie publiczne pieniądze żeby utrzymać poparcie 😤😤😤😤
Najnowsze komentarze (115)
gość
7 lat temu
Nie jego sprzęt tylko z pieniędzy ludzi do zakupu sprzętu wystarczyłyby pieniążki z podatków obywateli
gość
7 lat temu
kolejny oszołom który chce zaistnieć,ma nie schlujną brodę...
facet
7 lat temu
Jurek na prezydenta! pis w*n!
gość
7 lat temu
nie byłby ten, to byłby inny
gość
7 lat temu
jego sprzęt może zrobić jedynie babie dzieciaka, a ten sprzęt który leczy ludzi pochodzi z zakupów za pieniądze darczyńców, nie róbcie z ludzi wariatów !!!
gość
7 lat temu
A ja mam tylko jedno pytanie do tych, którzy krytykują i szkalują Jurka za to co robi.... Czy już zdążyli napisać swoje oświadczenie woli, że w razie potrzeby nigdy, przenigdy i pod żadnym pozorem nie życzą sobie być leczonymi sprzętem WOŚP??? Jeśli nie napisali tego jeszcze i nie noszą w dostępnym miejscu to niech się spieszą bo mogą nie zdążyć.... Lepiej niech poczekają aż NFZ im pomoże....
gość
7 lat temu
Mając małe dziecko, które choruje sprzęt zakupiony za pieniądze zebrane przez WOŚP widzę wszędzie. Dzięki determinacji i ciężkiej pracy Jurka wiele maluszków może żyć. każda idea ratowania życia ludzkiego powinna być społecznie wspierana. Nawet jeśli Jurek ma z fundacji pieniądze dla siebie to i tak na tle NFZ i innych darmozjadów jego dzieło w postaci sprzętu dyskredytuje budżet NFZ. NFZ marnuje grube pieniądze społeczeństwa na utrzymanie i nagrody swoich pracowników a efektów nie widać.
Co za dno
7 lat temu
Pisowskie zawistne pajace
gość
7 lat temu
No cóż, ekipa "owsiaka" na dyżurze. Może by tak przypomnieć o "Złotym Melonie", "Mrówce" itd., o ilości prywatnych domów wolnostojących /chyba ze 4-5 /, wspomnieć o zarobkach żony o WOŚP. No i oczywiście o odmówieniu przedstawienia dokumentów finansowych WOŚP sądowi. Tak cwaniaczy resortowe dziecko. Zbierajcie na solidnie na "Złotego Melona".
gość
7 lat temu
A co aktor może wiedzieć o kosztach?! Ludzie, stuknijcie się w głowy.
gość
7 lat temu
A ciekawe ile kosztuje taka akcja Owsiaka. Kto policzy transport, który dają różne firmy, kto płaci policji, która obstawia akcję. Uważam, że to kosztowny heppening i kupa forsy dla Owsiaka!
gość
7 lat temu
Owsiak na ministra zdrowia!!! :)
gość
7 lat temu
O***K STWORZYŁ POZÓR że bez niego i jego sprzętu (bo to jego sprzęt wydzierżawiony dla placówek, może pobiera za to opłaty?) szpitale nie dałyby sobie rady i Polacy to kupili. O***K TO MONOPOLISTA NA RYNKU SPRZEDAŻY SPRZĘTU MEDYCZNEGO.
gość
7 lat temu
zco, a ja mam caly czas wakacje, pracuje 2 godziny dziennie i mam spokojnie 20 tysiecy miesiecznie xbl. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: milionclub.ga :) gyilpnig
...
Następna strona