Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kafel
|

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą UNIEWAŻNIĆ poprzednie śluby kościelne!? Wygadała się ich "serdeczna przyjaciółka"...

1205
Podziel się:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się na razie narzeczeństwem, ale coraz głośniej mówi się o ślubie, który zakochani mają planować. Teraz jeden z tygodników ustalił, że parze marzy się ślub kościelny. "Kasia jest wierząca i dla niej to bardzo ważne".

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą UNIEWAŻNIĆ poprzednie śluby kościelne!? Wygadała się ich "serdeczna przyjaciółka"...
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ŚLUB KOŚCIELNY? Tygodnik ujawnia RZEKOME plany zakochanych (AKPA)

Miłość Katarzyny CichopekMacieja Kurzajewskiego kwitnie w najlepsze. Choć początkowo zakochani ukrywali swoją miłość przed światem, to teraz coraz częściej się o niej wypowiadają we wspólnych wywiadach. "Kurzopki" są już zaręczone i noszą się nawet z zamiarem zakupu wspólnego mieszkania.

Jak ustalił Pudelek, KasiaMaciek zaręczyli się w USA, z dala od gapiów i czyhających paparazzi. Para coraz częściej myśli o scementowaniu związku, ale na razie oboje chcą, by emocje wokół ich relacji nieco opadły. W tym z pewnością nie pomaga im Paulina Smaszcz, która chętnie komentuje komentuje życiowe wybory byłego męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa fala WAGs i Sylwester bez Rodowicz

Nowe światło na zaślubiny "Kurzopków" rzuca jednak jeden z tygodników, który twierdzi, że Kasia i Maciej maja chrapkę na ślub kościelny. Jak podaje "Rewia", dla "Kurzopków" bardzo ważna jest wiara i życie zgodnie z sakramentami, dlatego zależy im na tym, by unieważnić swoje poprzednie śluby.

Teraz aktorka gotowa jest pójść krok dalej. Ostatnio Maciej Kurzajewski poprosił ją o rękę, a ona bez wahania powiedziała: tak! Jednak przed nimi długi proces stwierdzenia nieważności poprzedniego małżeństwa - czytamy. 

Co ciekawe, rewelacje tygodnika miała potwierdzić osoba z otoczenia gwiazdy "M jak miłość".

Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne - wyznała tygodnikowi "serdeczna przyjaciółka".

Informatorka zdradziła również, że Kasia i Maciek wierzą w moc miłości i nie wyobrażają sobie, że coś mogłoby nie pójść po ich myśli.

Myślicie, że im się uda?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1205)
Znak
2 miesiące temu
Jak pani Kasia jest bardzo wierząca to przecież chyba zdaje sobie sprawę że można wziąć tylko jeden ślub kościelny? Widzę że to Ich "wierzenie" nijak się ma do prawdziwej wiary
Gosc
2 miesiące temu
Czyli jej malzenstwo, z ktorego ma dzieci bylo dla niej czym dokladnie...?
Lolek
2 miesiące temu
Kpina z wiary!
Kika
2 miesiące temu
Kolejni kurscy 🙈
Aga
2 miesiące temu
A potem ślub w Łagiewnikach.
Najnowsze komentarze (1205)
Paulina
2 miesiące temu
W TVP pracują, to szybciutko dostaną
Nick
2 miesiące temu
To było oczywiste, ryba psuje się od głowy - kierownictwo stacji wyznaczyło standardy.
...
2 miesiące temu
Ze względu na SWOJĄ niedojrzałość Cichopek i Kurzajewski być może mogą otrzymać unieważnienie małżeństwa...
Grzegorz
2 miesiące temu
Pewnie unieważnią ślub kościelny z powodu braku konsumpcji…
Policjant
2 miesiące temu
Załatwią unieważnienie w try miga. Jędraszewski już tam nadstawia kieszeń. Tylko motłochowi kler tłumaczy jaka to niby zawiła i skomplikowana prawnie procedura.
Hanus
2 miesiące temu
Budowanie nowego domu na piaskach ludzkiej krzywdy.......Nie gratuluje. Nie oceniam. Jeśli związek był pełen przemocy domowej, choćby dla dzieci należy go przerwać. Jednak sakrament pełen miłości w poprzednich związkach może być tylko jeden.
Onj
2 miesiące temu
I szczęścia życzę. Nie wiadomo, co tam w czterech ścianach było…. Nie hejtujcie.
Lola
2 miesiące temu
Nie ma czegoś takiego jak unieważnienie ślubu kościelnego przysięgali ? To słów nie cofną
Lilkaa
2 miesiące temu
Skoro jest Katoliczką to powinna wiedzieć że nie można ot tak unieważnić ślubu kościelnego jak się ma z mężem(byłym) dwójkę dzieci. No ludzie cyrk cyrk i jeszcze raz cyrk TVP powinno wreszcie skończyć ten wizerunkowy cyrk tej pary.
Michał
2 miesiące temu
Pierdoły.
nick
2 miesiące temu
będzie ciąża? coś się święci? ślub kościelny czy tylko cywilny to mało ważna sprawa
Trr
2 miesiące temu
Pani Cichopek nie powinna dostać takiego unieważnienia odwrotnie do pana Kurzajewskiego. Pani Smaszcz jest zaburzona i mógł tego nie wiedzieć. Unieważnienie można dostać gdy ktoś zataja chorobę psychiczną czy orientację seksualną. Ale po 17 latach małżeństwa które jak pokazywali było wspaniałe. No to chyba coś tu nie gra. Chyba uczciwiej jest być w takim cywilnym związku.
Agata
2 miesiące temu
Nie ma takiej możliwości!!!!!!Kaśka z Marcinem jak i Maciek z żoną byli zakochani podczas ślubu i chcieli go bo sami opowiadali o tym!!!!!Nie można unieważnić ślubu bo sie znalazł inny chłop!Ja podczas ślubu byłam smutna,zła,zmuszona do niego!Nie mam zdjęcia ani filmu z uroczystości bo zniszczyłam!Wszedzie miałam grobiwą minę tak jak i mój maz!Nie chcieliśmy tego ślubu i mu go możemy unieważnić ale nie Kaśka!
Doti
2 miesiące temu
Żenujące, ze też im nie wstyd
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie