Katarzyna Żak o "Uchu Prezesa": "Jeśli kogoś nie ma w tym serialu, ten się nie liczy w PiS-ie"

38
Podziel się

"Tam nie ma żadnej sytuacji politycznej przedstawionej. Tam są wycinki i komentarze z przymrużeniem oka. To wielki żart".

Na początku stycznia na YouTube zadebiutował serial satyryczny Ucho Prezesa poświęcony rządom Prawa i Sprawiedliwości. Produkcję realizuje Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, który wciela się w rolę Jarosława Kaczyńskiego. Ucho Prezesa wyśmiewa polityków PiS-u na czele z Mariuszem Błaszczakiem, Antonim Macierewiczem i Andrzejem Dudą, który w serialu cały czas nie może dostać się do gabinetu prezesa.

Seria cieszy się tak dużym powodzeniem, że doczekała się drugiego sezonu. Górski w jednym z wywiadów przyznał, że chciał realizować film w telewizji, ale żadna nie chciała się w niego zaangażować. W jednym z odcinków wystąpiła gościnnie Katarzyna Żak, która wcieliła się w posłankę Jolantę Szczypińską. Aktorka przyznała, że nie miała żadnych wątpliwości co do udziału w serialu, ponieważ jej rola została bardzo dobrze napisana. Żak dodała, że nie śledzi polityki, zaś serial traktuje jako formę żartu z przymrużeniem oka. Wywiadzie stwierdziła, że "jeśli kogoś nie ma w tym serialu, ten się nie liczy w PiS-ie":

Jeśli kogoś nie ma w tym serialu, ten się nie liczy w PiS-ie. Nie zastanawiałam się długo nad przyjęciem tej roli. To było dobrze napisane. Bohaterka jest cudowną osobą. Sama przyjemność. Tam nie ma żadnej sytuacji politycznej przedstawionej. Tam są wycinki i komentarze z przymrużeniem oka. To wielki żart.

_

_

_

_

_

_

_

_

_

_Źródło: WideoPortal/x-news

KOMENTARZE
(38)
gość
3 lata temu
Pani Basia jest najlepsza :)
gość
3 lata temu
Kot prezesa ma specjalny piasek w kuwecie ,przywazą specjalnie z arabi saudyjskiej
gośćfghh
3 lata temu
Świetny serial. Pozwala śmiać się z tego szaleństwa co wyczynia teraz PiS
gość
3 lata temu
Ucho prezesa jest fajne ,pośmiać się można ,lepsze to niż dr Quin
gość
3 lata temu
Czy kot prezesa ma ochronę ?slyszalam że kociak jada tylko łososia i czarny kawior popija wodą Perlaż 😀
Najnowsze komentarze (38)
gość
3 lata temu
Świetny, serial, świetni i odważni aktorzy. Brakuje mi tylko ojca grzyba ale może........
gość
3 lata temu
Nie cierpie tej Żak aktorka z niej żadna.
gość
3 lata temu
żakowo wyjatkowa m******a i beztalencie. Do tego mega wkurzajaca w jakim tylko filmie się pojawi to przestaję ogladać bo się nie da.
gość
3 lata temu
Serial chyba powstał na zamówienie Jarosława, cos a`la dobry car i zli bojarzy - Jarosław jest dobry, tylko jego ludzie zli a on, jak tylko sie dowie, co wyprawiaja, to od razu ich stawia do pionu.Manipuluje ten Góral widzami a oni nawet nie zauwazyli, hehe.Czyzby niedlugo zmiana na stanowisku szefa tvpis? Goral w nagrode za ocieplenie wizerunku Jaroslawa dostanie stolek?
gość
3 lata temu
naprawde nie macie wrazenia, ze ten serial gloryfikuje przezesa?wyglada, jakby byl pisany pod jego dyktando - wszyscy dookola niego to idiocie, lizusy , karierowicze za to on dobry dziadunio, nie zna sie na wspolczesnych gadzetach ale za to oczytany, inteligentny, chce dobrze dla kraju, tylko inni mu przeszkadzaja - przeciez to propissowska propaganda czystej wody - slepi jestescie?otoczenie prezesa zawsze mozna wymienic, ministrow zastapic innymi, wazne, ze prezes to "dobry pan"
gość
3 lata temu
Niestety, pani Katarzyno Żak, to nie są wcale żarty, to jest najprawdziwsza prawda, tak widzą to ludzie, którym nie po drodze z PiSem. Gdybyż to były żarty, ach, jak byłoby cudnie. Ale to jest nasza RZECZYWISTOŚĆ...
gość
3 lata temu
w sumie ma rację babka
gość
3 lata temu
Rewelacja filma :))))))
J
3 lata temu
Widziałem kiedyś kawałek jednego z pierwszych odcinków , wiało nudą . Naburmuszony Górski udawał niby naburmuszonego Jarka i nie było to śmieszne , takie typowe s****e w banie . Zniechęciłem się i pewnie nie będę tego więcej oglądać .
gość
3 lata temu
Solejukowa, strach cię obleciał . Tam są same sytuacje polityczne tyle,że podane w satyryczny sposób, bo to kabaret .
gość
3 lata temu
Duduś powinien zostać zawodowym ministrantem jak najszybciej.Tatuś się ucieszy.
gość
3 lata temu
bo prezes to Lucyfer
gość
3 lata temu
Dobre i tyle! Pozdrawiam
M.
3 lata temu
a od kiedy Duda się liczy w PiSie?