Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kate Upton kusi w bikini!

58
Podziel się:

W nowym filmie z Cameron Diaz i Leslie Mann.

Kate Upton kusi w bikini!

Wiosną przyszłego roku na ekrany kin wejdzie komedia The Other Woman z Cameron Diaz, Leslie Mann i Kate Upton. Film opowiada historię kobiety, która pewnego dnia odkrywa, że mężczyzna jej życia ma już żonę. Po wyjściu na jaw kolejnego romansu dwie panie zawierają przymierze z koleją ofiarą niewiernego mężczyzny i postanawiają się zemścić. Trzecią oszukaną jest Kate Upton, która w filmie przyciąga uwagę swoim skromnym strojem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(58)
bb
9 lat temu
ta cała Kate jest ma tak.. wiejską urodę.. nie wiem czym się wszyscy zachwycają
gość
9 lat temu
ktoś z redakcji pudla musi fapać do jej zdjęć codziennie, skoro zasypuje nas newsami z du... o niej, zwykła, przaśna dziołcha a nie modelka..
gość
9 lat temu
słaba ona jest, nie wiem czym się pudlu zachwycasz
KASIULKA
9 lat temu
Z lekk za mały stanik
gość
9 lat temu
Polacy oprócz konkretnej pomocy ekonomicznej, a także związanej z ukrywaniem żydów, dawali im serce i ducha walki”. “A ten duch walki był olbrzymią, niewymierną wartością przede wszystkim w walce z panującym w getcie defetyzmem (brak wiary w zwycięstwo), celowo upowszechnianym przez rabinów (patrz: T. Bednarczyk, “Życie codzienne warszawskiego getta”, Warszawa 1995). Polacy brali również czynny udział wraz z żydami (ŻZW) w powstaniu w getcie warszawskim; m.in., żołnierze OW–KB, AK, policja granatowa (wielu z nich zginęło). . Polacy codziennie dostarczali do warszawskiego getta 250 do 300 ton żywności. Codziennie za tę pomoc ginęli ludzie. Wszyscy Ci Polacy, którzy oddali swe życie za niesienie pomocy żydom, powinni doczekać się procesu beatyfikacyjnego. . Właśnie w tej sprawie został złożony 27 lutego 1996 roku wniosek do Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie o spowodowanie wszczęcia procesu beatyfikacyjnego dziesiątków tysięcy Polaków. Wniosek podpisali mieszkańcy Krakowa z p. Andrzejem Skrzyńskim na czele, zam., 31-918 Kraków, Oś. Hutnicze 8/28. Pan Skrzyński jest założycielem Stowarzyszenia Obrony Świętego Krzyża, który znajduje się za murem byłego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Członkowie stowarzyszenia czuwają nieustannie przy krzyżu, ponieważ amerykański rabin-chuligan Weiss zapowiedział, że Go usunie dlatego, aby Jego cień nie padał na teren obozu! Przykład katolików z Krakowa powinien być wzorem dla Wszystkich Polaków.
Najnowsze komentarze (58)
koga
9 lat temu
o i Nicki Minaj :) zapomnieli dodać.....
gość
9 lat temu
Nicki
Olka
9 lat temu
A ja nagrywam 10000 i co nie chwałę się!!
gość
9 lat temu
Bo wiejskie jest naturalne cymbale !
Adik
9 lat temu
Jeśli z Cameron Diaz to na pewno nie będę oglądał. Nawet za darmo.
gość
9 lat temu
super cialo
gość
9 lat temu
ładny cyc...
gość
9 lat temu
Ludzie ! Przecież widać że operacje miała i to nie jedną !
gość
9 lat temu
kiedyś lubiłem Pudelka,ale zaczeliście lansować z******o z USA,ciągle ta Bar Rafaeli lub Kate Uptown alno inne pseudo gwiazdy z Hollywood rządzonego w 80% przez amerykańskich zydów,co napisał w swojej pięknej biografii wspaniały aktor Marlon Brando
gość
9 lat temu
piękne ciałko
gość
9 lat temu
wyglada na wulgarną:) dla mnie za tlusta.
gość
9 lat temu
taka fabuła filmu juz byla!!!
gość
9 lat temu
Drogie panie, macie się zawsze za coś lepszego niż mężczyźni, w rzeczywistości : pocicie się, puszczacie gazy, śmierdzi wam z ust i nie tylko,jesteście wulgarne,plotkujecie na maxa,i zawsze nie chce się wam pracować, bo uważacie , że od tego jest mężczyzna.Wasze równo uprawnienie powodowane jest i będzie tylko tym, że macie się za coś naj lepszego... ale wydalacie i śmierdzicie tak samo jak facet, którego tak opluwacie, więc... no właśnie, wniosków... brak
gość
9 lat temu
Też uważam że przepiękna. Ten sam rodzaj seksapilu co u Marylin Monroe. Mniam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie