Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kayah zachęca do przyjmowania uchodźców: "Daję kredyt zaufania. Wierzę w bogactwo wielokulturowego społeczeństwa!"

575
Podziel się

"Wierzę w to, że jesteśmy globalną wioską i powinniśmy być odpowiedzialni jeden za drugiego. Ja im ufam, dałabym szansę".

bCFXxjEB

Rząd Beaty Szydło jako jeden z nielicznych wśród państw Europy stanowczo i otwarcie nie zgadza się na przyjmowanie uchodźców do kraju. Politycy Prawa i Sprawiedliwości straszą Polaków "islamskimi imigrantami" i zapowiadają, że w Polsce nie ma miejsca dla "przyszłych terrorystów i zamachowców". Poprzedni rząd zadeklarował jednak przyjęcie 6,1 tysiąca uchodźców. Komisja Europejska już zapowiedziała karę za brak podjęcia dialogu w sprawie "relokacji uchodźców". Stanowisko rządu wciąż jednak wygląda tak: Szydło straszy w Sejmie: "Europo, powstań z kolan i obudź się z letargu! Bo codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci!"

Do grona osób znanych apelujących o tolerancję i pomoc imigrantom uciekającym z kraju wojny apeluje Kayah. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl zwróciła uwagę na to, że każdemu należy dać szansę i kredyt zaufania.

Jestem na tak. Wierzę w bogactwo społeczeństwa wielokulturowego. Wierzę w to, że jesteśmy globalną wioską i powinniśmy być odpowiedzialni jeden za drugiego. Ja ufam uchodźcom, daję kredyt zaufania. Dałabym szansę.

bCFXxjED

Zgadzacie się z nią?

bCFXxjEJ
bCFXxjFe
KOMENTARZE
(575)
gość
3 lata temu
juz mnie to nie rusza, od dawna zarabiam 10 tys miesiecznie siedzac przed komputerem uotemi. juz nie musze zrywac sie z rana do roboty. kazdy moze tak zarabiac np tu: ideabank.ga
gość
3 lata temu
i nie wypuszczaj na zewnątrz, żeby kogoś nie zgwałcili albo nie wysadzili .....najwidoczniej gwałty nie robią na tej kobiecie wrażenia - no cóż swój wiek ma , urodą nie grzeszy, więc lepszy rydz niż nic
gość
3 lata temu
Dlaczego te nasze gwiazdy są takie skore do pomocy obcym, a nie widzą tego jaka bida jest tutaj, ile ludzi żyje w skrajnym ubóstwie, ile dzieci jest niedożywionych.
bCFXxjFf
gość
3 lata temu
oplacona zdzira szczeka jak masoneria zagra
gość
3 lata temu
skoro jest taka chętna przyjmować uchodźców to niech przyjmuje ich pod własny dach
Najnowsze komentarze (575)
2 lata temu
Ja tej opozycyjnej gwiazdy wcale nie chcę oglądać ani słuchać.Niech nas nie uszczęśliwia swoimi występami!
NORD
3 lata temu
Chce przyjąć migrantów do naszych domów a sama odgrodziła się od motłochu solidnym płotem. Dom KAYAH http://www.plotek.pl/plotek/51,111483,10516028.html
gośćkk
3 lata temu
Kaja przyjmij ich pod swój dach.
gość
3 lata temu
Banda hipokrytow, bez mozgow, bez serc, opetani przez zabobony i oddajacy hold pozlacanym bizkom co tydzien na mszy. Ale czlowieka w potrzebie nie widza. Oby Putin sie wk...il jak najszybciej i urzadzil wam jeszcze gorsze pieklo w waszym ciemnogrodzie
gość
3 lata temu
To niech jedzie do nich, niech ją ubogacają swoją kulturą.
gość
3 lata temu
https://theremustbejustice.wordpress.com/2014/12/08/kosovo-albanian-from-kacanik-known-as-the-most-monstrous-balkan-jihadist-reportedly-killed-in-iraq/
Pawel
3 lata temu
Nie, z naszymi babobijcami, pijusami i nierobami jest problem a z tamtymi to widze tylko koniec naszej slabej moralnie ojczyzny.
ryszardspizak...
3 lata temu
Ona niezna. mentalnosci arabow. - muzulmanow. To. jest. 600 lat. roznicy. cywilizacyjnej .Roznorodnosc kulturowa niesprawdzila sie Lata 70 -te juz nigdy. niewroca Ona. stanela w miejscu i. sie. nierozwija.
bCFXxjEX
nie lubie kaj...
3 lata temu
ona jest z Kodu i przyjmą pod swój dach - kody to nie polacy
Gośćanty
3 lata temu
Zaproś ich do siebie do domu!!!
Anatol
3 lata temu
I*****a
j22
3 lata temu
Przedstawiciele Po, Nowoczesnej i wszyscy chętni niech przyjmują pod swój dach i Polska ma rozwiązany problem. Ci co dużo krzyczą mało robią i dlatego czekamy na chętnych.
gość
3 lata temu
Kayah co ty wygadujesz kobieto, miałam cie za mądrzejszą
ANITA
3 lata temu
Jka taka jesteś mądra zaopiekuj się nimi na swój koszt i daj schronienie i 200-euro.
...
Następna strona
bCFXxjFz