Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazadi: "Mogę polegać na Wojewódzkim"

39
Podziel się

Patricia mówi nam o życiu w LA, swoim ideale mężczyzny oraz o chwili, w której dostała propozycję z "X Factor"...

Kazadi: "Mogę polegać na Wojewódzkim"
bCOKULed
KOMENTARZE
(39)
gość
7 lat temu
Kazadi o najprzystojniejszym mężczyźnie w polskim show biznesie Robercie Kozyrze, o najstarszej ciotce w polskim show biznesie Kubie Wojewódzkim i o Edwardzie Miszczaku cudownym chłopaku.
gość
7 lat temu
Dziewucho, naprawdę kazali ci to powiedzieć? Czy Miszczak zapłacił walutą PLN czy "dubajską"? hahahahahaha jesteś nieszczera a tę czapeczkę oddaj gimbusowi bo pewnie płacze w domu. Kretynko.
gość
7 lat temu
Polegaj na Wojewódzkim tym swoim wielkim zadem w białych majtach, tylko nie zaduś staruszka!
bCOKULeH
precz z burde...
7 lat temu
w ostatnich latach uaktywniły się k***y i kurwiarze z 'polskiego' show biznesu, którzy wciąż promują patologie i ostatnio nawet bez zażenowania przekonują że prostytucja/sponsoring to nic złego – jacyków, raczkowski, stała m***a mediów – szczuka itd., dziewczyny nie nabierzcie się na to gadanie bo oni, cały salon, ma na celu DEMORALIZACJĘ POLSKIEJ MŁODZIEŻY, Polak ma być robolem Europy, a Polka sprzedajną k***ą, my nie mamy tworzyć normalnych rodzin, z kochającymi rodzicami i szczęśliwymi dziećmi, którym niczego nie brakuje, my mamy być zerami, biedakami, którzy nie sięgną po to, co im się należy, bo są zakompleksieni i stracili nadzieję, że może być lepiej. W tym kraju promuje się wszelkie patologie i chore myślenie, aby w nas je zaszczepić, to jest cel ludzi, którzy pracują dla elit światowych, Polska ma nie powstać z kolan, my mamy być ś******m Europy (komu to pasuje? Europie – Niemcom, Rosji, Francji, wszystkim, którzy nie potrzebują silnej Polski, silnej konkurencji), dla nikogo nie mamy być jakąkolwiek konkurencją, ci wszyscy ludzie reprezentują ten sam światopogląd i działają na rzecz jednego środowiska, Polacy i Polki, nie pozwólcie na demoralizację, poniżanie siebie i nabywanie propagowanych przez nich obrzydliwych praktyk i toku myślenia! oni chcą nas osłabić i zniszczyć jako naród! my się nie buntujemy, a oni nas demoralizują w najlepsze i sprawiają, że żyjemy w warunkach uwłaczających człowiekowi, zarówno finansowych jak i moralnych, zobaczcie co się dzieje z gimnazjalistami, którzy kiedyś stworzą rodziny, już 3 mln Polaków żyje w skrajnej nędzy, która sprzyja rozwojowi patologii, a tymczasem tusk dostaje ordery i medale od merkel i kupuje od putina najdrożej z wszystkich gaz, zacznijcie dostrzegać, co się dzieje! oni nas zniewalają…
precz z żydam...
7 lat temu
Napiszcie o tym jak w izraelu zydzi nazwali Radwańskie katolickimi sukami!!! Dlaczego zadne polskojezyczne media o tym nie pisza???
Najnowsze komentarze (39)
gość
6 lat temu
to wszystko fake, ściema dla show, życie dla show...palemka, taki zdrowy tryb życia, widok na ludzi, na lunch, dzizuuuuuu, żenada.
gość
7 lat temu
prowadzaca wywiad jest słaba a udawanie wyluzowanej jej nie wychodzi
gość
7 lat temu
Jest tyle samo warta co wojewódzki
gość
7 lat temu
Niech polozy sie na nim.....
gość
7 lat temu
to daj mu jeszcze d**y ty g****a pindo
gość
7 lat temu
gosia przepiekna :P
gość
7 lat temu
hahahahah dobre
gość
7 lat temu
wypracowała sobie to co ma
bCOKULez
gość
7 lat temu
mądra laska
gość
7 lat temu
uwielbiam ją jest wyluzowna
gość
7 lat temu
ale masz fajnie dziewczyno :((((
gość
7 lat temu
Nieuk z tej Kazadi.
gość
7 lat temu
spoko ROKO
gość
7 lat temu
UWIELBIAM KAZADI
bCOKULfb