Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazadi reklamuje nową kolekcję Jemioła

28
Podziel się:

"Cieszę się, że będzie nas na to stać, bo poprzednie jego kreacje były drogie".

Kazadi reklamuje nową kolekcję Jemioła
bEDluMDF

W ostatnią niedzielę odbyła się sesja zdjęciowa promująca nową kolekcję Łukasza Jemioła. Jak zapewnia projektant, będą to ubrania w przystępnych cenach, od 200 do 2 tysięcy złotych. W kampanii wzięło udział 10 osób - różnej płci i w różnym wieku. Ambasadorką marki została Patrycja Kazadi.

Chcę dotrzeć do jeszcze większej ilości ludzi, którzy chcą nosić ubrania - mówił za kulisami sesji Jemioł. Patrycja jest takim kolorowym ptakiem na naszym rynku.

bEDluMDH

Basic jest dla wszystkich - dodała Kazadi. Dla kobiet o różnych rozmiarach i na każdą kieszeń. Cieszę się, że będzie nas na to stać, bo poprzednie jego kreacje były drogie.

Obejrzyjcie całą relację z sesji. Premiera najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła będzie miała miejsce w ramach Warsaw Fashion Week.

bEDluMEi
KOMENTARZE
(28)
gość
9 lat temu
od 200 do 2000 kogo stac w PL na takie szmaty i jeszcze zlej jakosci
gość
9 lat temu
Piękna Patricia :)
gość
9 lat temu
Jasne, nie mam na co kasy wydawać tylko na ciuchy z jemioły xdxdxd
bEDluMEj
gość
9 lat temu
pięęęęęknie
gość
9 lat temu
super projekt
Najnowsze komentarze (28)
gość
9 lat temu
figura w dechę ,osoba fajna ,Życzę sukcesów:)
gość
9 lat temu
fajnie ze jemiol zatrudnil kazadi -miejmy nadzieje ze wyda plyte wszysyc czekaja i wreszcie o niej glosno
gość
9 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzewpisz treść komentarza
gość
9 lat temu
Basic... chyba dobry pomysł. A Kazadi PIĘKNA
gość
9 lat temu
wielki świat :)
gość
9 lat temu
Marzena (lat miała 13) z swą młodszą siostrą Agacią (lat miała 6) o godzinie 19:00 wybrały się na cmentarz, gdyż ich rodzice mieli poważną chorobę - zapalenie płuc. Gdy przyszły na cmentarz padał deszcz. Poszły na grób swojej babci gdzie postawiły średni lampion. Nagle coś zaszeleściło w krzakach. Dziewczynki zauważyły jak z krzaków wystaje zakrwawiona ręka. Marzena powiedziała siostrze że ma na nią czekać a ona pójdzie zobaczyć co się dzieje. Gdy tylko podeszła do krzaków coś wciągło ją za rękę. Mała Agacia bardzo się wystraszyła . Nagle zobaczyła jak jej siostra idzie do niej. Uszczęśliwiona że żyje poszła ją przytulić. Gdy tylko podeszła i już miała zamiar ją przytulić Marzena powiedziała słowa "Raskaster Fraum - moja śmierć jest początkiem wiązku śmierci" i znikła.O Marzenie nikt już nie słyszał ciało wyłowiono ze stawu 14 listopada. Jeżeli przeczytałeś już słowa "Raskaster Fraum - moja śmierć jest początkiem wiązku śmierci" spoczywa na tobie klątwa . Szybko wyślij to do 15 osób wtedy klątwa zniknie. Jeżeli nie wyślesz tego do min.15 osób duch tej dziewczynki przyjdzie po ciebie w nocy. Ostrzegamy ! Klątwa działa...(napisano 15 listopada 2007 r. przez matkę dziewczynki) P.S zabiło już 18 osób - 12 mężczyzn i 6 kobiet
gość
9 lat temu
Jasne, nie mam na co kasy wydawać tylko na ciuchy z jemioły xdxdxd
gość
9 lat temu
w końcu projektant z sensownym pomysłem
bEDluMEb
gość
9 lat temu
wygląda to raczej rewelacyjnie
gość
9 lat temu
a gdzie to będzie można kupić ??
gość
9 lat temu
Piękne to wszystko... chciałoby się
gość
9 lat temu
Miałem okazję kiedyś przyglądać się pracy Łukasza i przyznam że zasługuje na miano czołowego polskiego projektanta
gość
9 lat temu
Ale zazdroszczę... chciałabym wziać udział w czyms takim
gość
9 lat temu
Ależ ta Kazadi piękna
Oferty dla Ciebie
bEDluMEU
bEDluMEV
bEDluMEW
bEDluMEX
bEDluMEY
bEDluMED