Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazik przeżywa duchową metamorfozę? "Utraciłem wiarę, chciałbym ją mieć"

64
Podziel się

"Nigdy nie przeżywałem mszy świętej. Nie przyjąłem chrztu świętego".

bDnsrZKd

Pod koniec czerwca światło dziennie ujrzały problemy zdrowotne Kazika Staszewskiego. Okazało się, że muzyk jest zmuszony nosić aparat słuchowy. Lider legendarnego KULTU w wywiadzie dla magazynu O! Kultura przyznał, że ma poważne problemy ze słuchem. Staszewski zaznaczył, że nie planuje jednak końca kariery ani ograniczenia ilości koncertów. Muzyk na potrzeby najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowskiego użyczył reżyserowi jednego ze swoich przebojów, "Maria ma syna". Kazik podczas premiery filmu Kler opowiedział o utracie wiary oraz tęsknocie za kontaktem z religią. Stan zdrowia oraz atmosfera premiery skłoniła piosenkarza do kilku refleksji.

bDnsrZKG
KOMENTARZE
(64)
gość
2 lata temu
Szczęścia i spokoju życzę.
gość
2 lata temu
Życzę zdrowia. Zawsze też można pomodlić się ,będzie lżej,Bóg jest łaskawy.
gość
2 lata temu
Większość przy problemach zdrowotnych albo gdy się starzeje przypomina sobie o wierze, gdy śmierć zagląda w oczy wtedy chce się wierzyć że jest coś więcej niż tylko pustka.
bDnsrZKH
chirurg gwiaz...
2 lata temu
Kazik wspiera "dobrą zmianę", dla mnie dawno odjechał, nie słucham co ma do powiedzenia
gość
2 lata temu
Po filmie "Kler" to ludzie raczej stracą wiarę, o ile zrozumieją oczywiście.
Najnowsze komentarze (64)
gość
2 lata temu
Do bozi człowiek nie może się modlić, bo była ona tylko człowiek. Bóg daje nam zbawienie TYLKO przez wiarę w Jezusa Chrystusa. Kiedy oddajemy swoje życie Jezusowi w modlitwie, wówczas mamy zapewnione życie wieczne. ZA DARMO, Z ŁASKI.
gość
2 lata temu
Widzę ze nawet jest Pan z tego bardzo dumny!!! . No cóż są ludzie , którzy potrafią być dumni na każdym kroku przez siebie zrobionym .
gość
2 lata temu
lepiej późno niż wcale :)
gość
2 lata temu
WIARA I TO CAŁE KLEPANIE O ANIOŁKACH I DIABŁACH JEST DLA LUDZI SŁABYCH I BEZMÓZGOWYCH, KTÓRZY DZIĘKI KLEPANIU DO OBRAZU CHCĄ ZMYĆ Z SIEBIE WSZYSTKIE ŚWIŃSTWA, JAKIE ZROBILI BLIŹNIEMU
gość
2 lata temu
Ja podczas przygotowań do komunii, jako dziecko ośmioletnie, zrozumiałam, ze religia to bzdury: zapłodnienie przez ducha, branie żywcem do nieba, kobieta z zebra mężczyzny ...trzeba być bardzo oderwanym od rozumu żeby wierzyć
HYDE
2 lata temu
"do kościoła idę do Boga a nie księdza." Akurat tego 'Boga' nie ma. Do kościoła chodzi się właśnie dla księdza i sąsiadów. Ty też. W obliczu muzułmańskiej inwazji na Europę zapanowała moda na to k*******e pieprzenie bzdur. Watykan próbuje ugrać ile się da, zwłaszcza w Polsce bo tutaj ma najwięcej do stracenia. Trzeba myśleć a nie rączki ślepo do kapłana skladać, bo te jego czary to tylko sztuczki, iluzja. Kiedy w końcu zrozumiecie, bando idiotów bez moralności, że to wszystko bzdura do sześcianu, tak absurdalna, że aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek traktuje to poważnie. Cała wasza wiara kończy się jak tylko nikt nie patrzy. Prawdziwa duchowość jest wewnątrz was, nie u aniołków ani diabełków, a już na pewno nie u rozpustnego, spasionego przez was samych k****y.
gość
2 lata temu
Czytam i nie wierzę. Przynajmniej już wiem kto w tym kraju głosuje... Państwo wybaczą, ale żyję wśród emocjonalnie ograniczonych dewotów...
gość
2 lata temu
nie ogladalam filmu kler i nie sądzę żeby on coś zmienił w mojej wierze. trochę to bez sensu. to tak jakby przez jednego ksiedzą pedofila ludzie odwrócili się od wiary. do kościoła idę do Boga a nie księdza.
bDnsrZKz
gość
2 lata temu
Ateizm jest chyba najglupszy bo proponuje tylko pustke. Nie ma zadnych odpowiedzi. Odpowiedzi na potrzeby duchowe człowieka. Bo przecież na każdej szerokości geograficznej, wszędzie gdzie jest człowiek jest jakaś wiara. Dlaczego? Zresztą ateizm jest dla ludzi którzy myślą że kontrolują swoje zycie, nie odpowiada na pytania ludzi którzy dotknęli dna, własnej bezsilności, bezsilności wobec wszystkich ziemskich sił, wobec samego siebie.
gość
2 lata temu
Bóg go znajdzie jeśli bardzo będzie tego chciał. Trzymam kciuki.
gośćmatt
2 lata temu
ludzie dzis bardzo oddalili sie od Boga. ...a sami ksieza robia Mu antyreklame. ale prawdziwie wierzacy wiedza gdzie i jak Go szukac. kocham Cie Boze.
gość
2 lata temu
błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli
gość
2 lata temu
Być może właśnie to jest w ich życiu moment nawrócenia. Mogliby żyć dalej samowystarczalni i utracić szansę na zbawienie duszy. Niezbadane są wyroki boskie.
gość
2 lata temu
Pan Bóg na Pana cierpliwie czeka, wciąż ma Pan szansę, aby zbliżyć się do niego.
...
Następna strona
bDnsrZLb