Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|
aktualizacja

Kevin Spacey USŁYSZAŁ ZARZUTY w sprawie napaści seksualnych

47
Podziel się:

Brytyjska Prokuratura Koronna potwierdziła, że aktor stanie przed sądem. Zebrane dowody pozwoliły postawić Kevinowi Spacey poważne zarzuty. Szykuje się kolejny głośny proces?

Kevin Spacey USŁYSZAŁ ZARZUTY w sprawie napaści seksualnych
Kevin Spacey usłyszał zarzuty (Getty Images)

Brytyjska Prokuratura Koronna poinformowała właśnie, że Kevin Spacey został oskarżony o cztery napaści na tle seksualnym. Ofiarami aktora mają być czterej mężczyźni; ponadto Spacey miał zmuszać jeszcze jedną osobę do czynności seksualnej o charakterze penetracyjnym bez jej zgody. Zarzuty zostały postawione po przejrzeniu dowodów przeciwko aktorowi zdobytych przez londyńską policję.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Sprawa napaści seksualnych z udziałem aktora ciągnie się od lat i dotyczy serii skarg z lat 2005-2013. Trzy zdarzenia miały miejsce w Londynie, a jedno w Gloucestershire. Pierwsza z ofiar twierdzi, iż do napaści doszło w 2005 roku w Londynie, druga zaś przyznała, że 62-latek wykorzystał ją seksualnie w 2018 roku w tym samym mieście. Ostatni z oskarżycieli przyznał, że do wydarzeń doszło w 2013 roku w Gloucestershire.

Już wcześniej media rozpisywały się na temat domniemanych przestępstw dokonanych przez Kevina Spacey. W 2020 roku aktorowi wytoczono proces, który miał wykazać, że wykorzystał seksualnie dwóch nieletnich chłopców. Dziś już wiemy, że potencjalnych ofiar jest więcej, a zebrane dowody pozwoliły postawić 62-latkowi powyższe zarzuty. Co więcej, Spacey miał również niestosownie dotykać młodych mężczyzn na planie serialu "House of Cards".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(47)
gtgt
miesiąc temu
Zauważyłam, że jak mężczyzna/ chłopak jest ofiarą molestowania, gwałtu to wszyscy mu wierzą i współczują. Jak kobieta jest ofiarą przemocy seksualnej to na nią zrzuca się winę. To kobieta musi się bronić i usprawiedliwiać. Może prowokowała sprawcę, może była nieodpowiednio ubrana, a po co sama chodzi wieczorem, po co poszła do mieszkania. Może twierdzi, że była molestowana , bo chce pieniędzy i rozgłosu. Molestowany mężczyzna/ chłopak nie musi się tłumaczyć
Hihi
miesiąc temu
Zadaje szyku, ciążowy brzuszek, zatrzęsienie gwiazd, bryluje, wylała się fala hejtu, rozgogolona, tak trzeba żyć? taki to pożyje? odstrzelona, wylaszczona, przyłapana, gra nogą, kradnie show, stan błogosławiony, w ogniu krytyki, popełniła wpis, mędrkuje, migdalą się, dokazuje, wygląda na swój wiek, dorodna... Pudel jak kilkuletnie dziecko, nauczy się nowego słowa i powtarza do znudzenia.
Jaja
miesiąc temu
Pudel, Ray Liotta nie żyje !
Hhhhhh
miesiąc temu
Jego ojciec zgwałcił wielokrotnie brata Kevina..
marcin
miesiąc temu
Myślał, że jest nietykalny i ofiary będą się bać to zgłosić.
Najnowsze komentarze (47)
Matko jedyna
miesiąc temu
Mam nadzieję, że jeśli skrzywdził tych mężczyzn, to spędzi wiele lat za kratami i nikt już go nie obsadzi w żadnej roli (choć jest szalenie zdolnym aktorem).
bobo
miesiąc temu
Ciągle jakieś afery z seksem. Jak nie gwałty, to molestowanie albo inne czynności. Czy tylko o seks w życiu chodzi? Obojętnie czy gwiazdy czy producenci czy celebryci. Wszystko się opiera o seks.
Rick Sanchez
miesiąc temu
Co można powiedzieć? Jego nazwisko było na liście pasażerów "Lolita Express", czyli samolotu Epsteina latającego na jego wysepkę. Już od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie, że w "American Beauty" zagrał rewelacyjnie... bo zagrał siebie.
Ltotto
miesiąc temu
I po co mu to bylo? Taki dobry aktor. Nie mógł się zająć graniem?
Aleksandra
miesiąc temu
A ja myślę że jest niewinny.
mar
miesiąc temu
Dziwne. Tacy panowie umieją omamiać ofiary.
Gosc
miesiąc temu
Dr Kopertz i Hyży Ruj, indyjski usłyszą zarzuty?!
celina
miesiąc temu
molestowanego faceta nikt nie oskarża że był nieodpowiednio ubrany, może to on sprowokował sprawcę a teraz narzeka, po co tam poszedł , a może chciał zrobić karierę itd, kobieta miała by przerąbane pierwsze w niej szukano by winy
jackarizona
miesiąc temu
i tak go lubię
Alt4
miesiąc temu
Następny Jimmy Saville...Kev'll fix it
Heloł
miesiąc temu
Facet ma poczucie, że nic się w ogóle nie stało, same przecież chciały, o co w ogóle chodzi, on jest gwiazdą i nikt mu nic nie zrobi.
Poeta
miesiąc temu
Lepszy kogut niż nasze chłopaki z Łodzi razem wzięte, znaczy się Antoś i Michaś!
Pravda
miesiąc temu
Ciekawe, komu się naraził. Na ogół kryją się nawzajem, a Hollywood to bagno.
Poeta
miesiąc temu
Oni tak rodzinie mają i sobie gdzie popadnie wkładają!
Oferty dla Ciebie