Trwa ładowanie...
Przejdź na
Molly
|
aktualizacja

Kim Kardashian ostro o ZDRADZIE Tristana w nowym odcinku "Z kamerą u Kardashianów": "PIE*RZYĆ GO!"

55
Podziel się:

Właśnie wyemitowano 9. odcinek nowego sezonu "Z kamerą u Kardashianów", gdzie można zobaczyć, jak zszokowana Kim dzwoni do sióstr, po przeczytaniu oświadczenia Tristana, który dopuścił się zdrady Khole. Nadążacie?

Kim Kardashian ostro o ZDRADZIE Tristana w nowym odcinku "Z kamerą u Kardashianów": "PIE*RZYĆ GO!"
Kim Kardashian ostro o ZDRADZIE Tristana (YouTube, forum, getty)

Kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja, iż Tristan Thompson zdradził swoją ówczesna partnerkę - Khloe Kardashian. Koszykarz, chwilę po 30. urodzinach i zaledwie miesiąc po zaręczynach, wybrał się na imprezę do Teksasu, gdzie spotkał Maralee Nichols. Trenerka miała wybrać się ze sportowcem do hotelu po zakończeniu imprezy, gdzie doszło między nimi do zbliżenia i to prawdopodobnie wtedy zaszła w ciążę.

W 9. odcinku "The Kardashians" została pokazana reakcja sióstr Kardashian na artykuł "Daily Mail" z grudnia 2021 roku. Dotyczył on testu o ojcostwo z z udziałem 31-letniego Thompsona i 31-letniej osobistej trenerki Maralee Nichols. Kamery zarejestrowały rozmowę Kim, którą przeprowadziła z KourtneyKylie w trakcie swojego porannego treningu na siłowni.

W oświadczeniu przyznał, że z nią spał. "Ja, Tristan Thompson, poznałem tę dziewczynę w Huston. Spałem z nią w moje 30. urodziny" - powiedziała Kim, przytaczając siostrom fragment opublikowanego artykułu.

Zobacz także: Karolina Pisarek: "Przyzwyczaiłam się, że jestem skreślana na początku"

Celebrytka wspomniała, że wysłała już artykuł "Daily Mail" do samego Tristana, pytając czy Khloe już to widziała.

Khloe nawet k*rwa o tym nie wie - dodała oszołomiona Kim w rozmowie z Kylie Jenner.

Kim stwierdziła, że przeczyta siostrom fragment artykułu.

Jedyny raz, kiedy odbyliśmy stosunek seksualny z Maralee, był w marcu 2021 roku w Huston w Teksasie. Ona twierdzi, że zaszła ze mną w ciążę, jednak nie pamiętam, kiedy odbył się nasz stosunek seksualny, dlatego nie jestem pewien, że mówienie, iż jestem ojcem, jest zgodne z faktami. (...) Pamiętam to dobrze, ponieważ były to moje 30. urodziny. (...) Zainicjowała nasz stosunek seksualny i nigdy nie była temu przeciwna, a nawet nalegała, abyśmy poszli razem do hotelu i spędzili tam razem noc. Chciała mi zrobić specjalną urodzinową niespodziankę, którą okazał się seks. Kiedy dotarliśmy do pokoju, od razu doszło do zbliżenia między nami - czytała Kim, będąc w szoku.

Siostry Kardashian nie mogły uwierzyć, że dziecko Tristana i jego kochanki miało przyjść na świat dokładnie w ten sam dzień, w którym światło dzienne ujrzał wspomniany artykuł z oświadczeniem Thompsona.

Czy Khloe już o tym wie? Nie odbiera telefonu - mówiła oburzona Kim.

Smutne jest to, że Khloe bardzo chciała mieć syna z Tristanem, a teraz ta dziewczyna urodziła mu pie*dolonego chłopca, którego poczęli podczas przypadkowej wspólnie spędzonej nocy. Pie*rzyć go - dodała ostro Kim.

To jakieś szaleństwo - powiedziała Kylie.

Na reakcję Khole fani będą musieli poczekać do kolejnego odcinka. W wyemitowanej zapowiedzi można jednak zobaczyć, że ukochana Tristana nie przyjedzie na spotkanie, które zorganizował jej siostry.

Chciałam uwierzyć, że Tristan się zmieni. Chciałam mu zaufać - przyznała gorzko 37-latka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(55)
ypp
6 miesięcy temu
Czemu one mają wszystko, a mimo to umawiają się z takimi kolesiami? I czemu do nich wracają?
aaaa17
6 miesięcy temu
Polska zmierza w złym kierunku. Są kraje na świecie, które mają gigantyczne zasoby naturalne i są biedne. Bez inwestowania w edukację będziemy dalej montownią.
Sul
6 miesięcy temu
Najgorzej jak facet odejdzie od rodziny i narobi dzieci trochę tu trochę tam .
Tru
6 miesięcy temu
One są powalone na punkcie popularności, ze nie zdziwiłabym się gdyby specjalnie wybierały takich osobników dla podniesienia oglądalności. Potem Karyny które są też zdradzane piszą "Patrz co stracil" przy zdjęciu Khloe, Opozdy czy Shakiry. Prawda jest taka, że facet jak zdradza będzie to robił zawsze i lepiej być sama niż z kolesiem który jest chodzącym zagrożeniem choroba weneryczna
Alvaro
6 miesięcy temu
Wszystko na pokaz, wszystko na sprzedaż...
Najnowsze komentarze (55)
Evelina
6 miesięcy temu
ale fajna, szalona rodzinka :)
Olo
6 miesięcy temu
Najpierw piszą, że zdradził, a okazuje się że to tylko prezent na urodziny był... To nie tylko głupio, ale i niegrzecznie nie przyjąć prezentu urodzinowego. A że od razu rozpakował...
Haha
6 miesięcy temu
Ten gość zdradził kobietę w ciąży z tą khloe którą potem zdradzał z innymi a ona wierzyła ze się zmieni🤣🤣 ta poprzednia przed khloe ma pewnie sporą satysfakcje
Berta.
6 miesięcy temu
I porównajcie sobie zdjęcia jak im się twarze pozmienialy.
Gość
6 miesięcy temu
Kto to ogląda i po co ?
Polka
6 miesięcy temu
A gdzie emitują t odcinki Na jakim kanale bo ja nie widzę
goc
6 miesięcy temu
khloe tak zoperowana ze dawnej siebie nie przypomina nawet i z tych zdjec
SMUTNE
6 miesięcy temu
BARDZO MNIE INTERESUJE KTO TO OGLĄDA!!! Jest na tak niskim poziomie że tego się nie da słuchać ..
Ooo
6 miesięcy temu
Kto raz zdradził zdradzi po raz kolejny a one świadomie brną w związki i wybaczają zdrady , akceptują alkoholizm i inne uzależnienia partnerów a potem się rozwodzą po latach udawania szczescia
Dialog 2022
6 miesięcy temu
-Tata: "Widzisz córko? Tak wygląda mężczyzna". -Córka: "Chyba pokazujesz mi górę mięśni, która go przysłania".
Marrr
6 miesięcy temu
To wszystko jest reżyserowane one mają ustalone o czym ma być odcinek do tego wymyślają tylko swoje dialogi na pewno ta khloe dawno wie o tym i ma to w czterech literach a one to wałkują żeby ludzie żyli sensacją całe ich życie toczy się wokół robienia sensacji
.....
6 miesięcy temu
Chciałabym mieć takie wspierające siostry mam cztery starsze siostry i żadna nigdy nie była dla mnie oparciem
Carrie
6 miesięcy temu
drop it like it's hot.
Jaaa
6 miesięcy temu
To juz nie jest z kamera u kardashianow. Teraz program nazywa sie “the Kardashians” pudlu..
Oferty dla Ciebie