Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
Megi
|

Kinga Rusin rozprawia o pożarach, pokazując zdjęcie sprzed 31 lat, na którym pręży się w kostiumie kąpielowym na Hawajach (FOTO)

196
Podziel się:

Kinga Rusin przebywa właśnie na Hawajach, a swój pobyt relacjonuje oczywiście w sieci. Reporterka bez granic przy okazji pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami sprzed 31 lat, gdy okolice te zwiedzała ze swoją mamą. Bardzo się zmieniła?

Kinga Rusin rozprawia o pożarach, pokazując zdjęcie sprzed 31 lat, na którym pręży się w kostiumie kąpielowym na Hawajach (FOTO)
Kinga Rusin pokazuje zdjęcia sprzed 31 lat i opowiada o dramacie na Hawajach (Instagram)

Kinga Rusin kilka lat temu porzuciła pracę w telewizji i udała się w niekończącą się podróż. Była prowadząca "Dzień dobry TVN" uwiecznia swoje wojaże na Instagramie i chętnie opowiada o historiach związanych z odwiedzanymi miejscami. Nie brak również prywatnych refleksji i przemyśleń. Tym razem dziennikarka pochwaliła się wizytą na Hawajach. We wpisie poinformowała, że z uwagi na sytuację na Maui zrezygnowali wraz z ukochanym z tygodniowego pobytu, ograniczając się tylko do 24 godzin. Jednocześnie Kinga zaprzeczyła, jakoby całe Hawaje, w tym Maui miały zostać strawione przez ogień.

Kinga Rusin na Hawajach

Rozmawiając ze znajomymi z Polski, usłyszałam, że Hawaje się spaliły, że Maui już nie istnieje. Dlatego postanowiłam, że będę pokazywać Wam piękno hawajskich wysp odwiedzanych przez nas podczas wymarzonej i planowanej od lat podróży. Tak jak nie spaliło się całe Rodos, tak nie spaliło się całe Maui czy całe Hawaje - pisała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska o pomocy swojego ojca w wychowywaniu syna: "BOI SIĘ Z NIM ZOSTAWAĆ"

Kinga Rusin pokazała zdjęcia sprzed 31 lat

Kinga postanowiła również wrócić wspomnieniami do swojego pobytu na Hawajach z mamą, gdy miała 21 lat. Opublikowała kilka archiwalnych fotek i opowiedziała, że 31 lat temu eksplorowała Maui z mamą, która wtedy pracowała w Stanach Zjednoczonych i zabrała swoją córkę na rajską wyspę z okazji urodzin. Rusin nie ukrywała, że obcowanie z piękną naturą zrobiło na niej ogromne wrażenie.

To było przeżycie nie do opisania! Nigdy wcześniej nie byłam w tropikach, nigdy nie zetknęłam się z taką nieziemską przyrodą, krystaliczną, turkusową wodą i bogatą, lokalną kulturą. Nie wiem, czy to właśnie nie w tamtej chwili narodziła się we mnie pasja do dalekich podróży, która czekała tyle lat na realizację… - pisała.

Dalej przyznała, że wraz z ukochanym planowali spędzić tydzień na Maui, jednakże zrezygnowali z tego pomysłu. Wspomniała również o hotelu ze zdjęcia, przy którym pozowała z mamą, mówiąc, że i on spalił się w wyniku pożarów.

Nie ma go już, nie ma Lahainy… Wszystko spłonęło w ciągu zaledwie kilku godzin, w nocy - ubolewała.

Zobaczcie, jak Kinga prezentowała się 31 lat temu. Bardzo się zmieniła?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(196)
Horacy
6 miesięcy temu
Pięknie tam na tych hawajach!!! zazdroszczę! i te palmy!
Misia
6 miesięcy temu
Urodą nigdy nie grzeszyła, podobnie jak prpoorcjonalną sylwetką i intelektem. I choćby sto milionów miała nic tu się zmienić nie da🤷‍♀️
Gość
6 miesięcy temu
Resortowe dzieci sobie podróżowały.
Żal mi jej
6 miesięcy temu
Te kupione komentarze to pr godny tylko Kingi...
🤮🤮🤮
6 miesięcy temu
Ta kobieta nawet na takiej tragedii potrafi się tylko promować. Pożary na Hawajach? Sru wrzucę sweet focie z moich wczasów na Manui, a co. Pseudoekolożka.
Najnowsze komentarze (196)
Przeor Stefan
6 miesięcy temu
Ile wytrysków wzięła na siebie i w siebie?
Toskafka
6 miesięcy temu
Moda wraca !
Cerata
6 miesięcy temu
Tego Ceratę, co napisał, że: "Pamiętajcie, że tacy ludzie byli znakomicie opłacani za utrzymywanie władzy ZSRR nad Polską. To nie była jakaś tam "komuna" albo coś. Oni byli zdrajcami za kasę utrzymującymi tu rządy CCCP." To go już drugi raz skasowali. A był w strefie żółtej piątki na górze 2 razy.
Obserwator
6 miesięcy temu
I znowu pojawia się samotnie. ???? Rzekomy konkubent widziany jest w towarzystwie atrakcyjnej kobiety.Przyjemnie patrzeć na parę,a chemia między nimi -- ho,bo.Rusin to kłamczucha i hipokrytka.
Horacy
6 miesięcy temu
Pięknie tam na tych hawajach!!! zazdroszczę! i te palmy!
WIDZOWIE
6 miesięcy temu
Rusinowa przynosi wstyd polskim kobietom.Całkowity brak empatii.Pożary,tragedie ludzkie ,a ona wystawia to swoje nieciekawe cielsko.Znikaj nam z oczu i dalej sobie podróżuj za przywłaszczony majątek i cudze pieniądze.Sprawiedliwość dosiega.
Wiktor
6 miesięcy temu
Kobieto czy ty nie masz ambicji honoru i godności ??Takie na świecie nieszczęścia,a ty wykorzystujesz lansowanie siebie i to zdjęcia z przed 40 lat z grubymi udami.Nigdy nie byłaś atrakcyjna.Wstyd.
Pojęcie
6 miesięcy temu
Może zamiast się "udzielać" ,zrobiłaby pani jakieś studia .bo tak bez wykształcenia ,to trochę wstyd. To ,że pani tylko zaczęła studia ,to dla pani jest wykształceniem?
maa
6 miesięcy temu
a co wy macie z tymi resortowymi dziećmi...też bym korzystała na jej miejscu...tak jakby miała przepraszać że rodzice nie byli górnikami czy spawaczami
Anna
6 miesięcy temu
Pożar dla planety to turyści .Dlaczego nie jest o tym głośno że turystyka zabiją naturę ?
sasanka
6 miesięcy temu
Wszystkie prawdziwe komentatrze są na poziomie . Nie ma niegrzecznych ,czy ubliżających . Brawo dla wszystkich. Mam nadzieję ,ze pudel nie będzie niczego kasował .
zaimek
6 miesięcy temu
Rozenkowa ,w przeciwieństwie do Rusin ,ma swoich fanów, ale też potrafi przyjąć na siebie ,to co inni o niej piszą. A Rusin ,ani rusz bez opłaconych komentatrzy. Az strach pomyśleć ,co tu się będzie działo rano.
Prześwietlić
6 miesięcy temu
To jest robota dla Stanowskiego.
Mika
6 miesięcy temu
A jak pani znosi podróże? bo podróże panią źle znoszą .
...
Następna strona