Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kisio o zwartości swojej szafy

8
Podziel się

"Moja szafa powiększa się o polskich projektantów."

Kisio o zwartości swojej szafy
bDJsFRSd

Aleksandra Kisio stała się "specjalistką od mody". Podczas prezentacji najnowszego zapachu duety Bohoboco Kisio wyznała, że polskie marki coraz bardziej jej odpowiadają.

Moja szafa powiększa się o polskich projektantów, których coraz bardziej cenię i lubię. Oczywiście o sieciówki się opieram - powiedziała Kisio.

bDJsFRSf

Posłuchajcie też, czy macie szansę spotkać aktorkę na zakupach w galerii.

bDJsFRSG
KOMENTARZE
(8)
gość
8 lat temu
A kto to k***a jest?
outlet
8 lat temu
yo, this is good stuff , Im glad I found this blog cuz i was surfing for something like this since last weekend. good looking!! Do you mind if I subscribe to this site?
hahahahahaha
8 lat temu
Wyłączcie głos, oglądanie jej przejętej miny kiedy jakby mówiła o rewolucyjnej technologii odnawiania komórkowego - Żałosna bladź nic więcej nie mam do napisania o tych ludziach.
bDJsFRSH
gość
8 lat temu
Puste pytania, jeszcze bardziej puste odpowiedzi... Mówi, że nie lubi robić zakupów jak są "tłumy" w galerii, a jest na każdym otwarciu byle sklepu, i wtedy jej nie przeszkadza, że jest dużo gości i dostaje pierdoły za darmo. Uczestniczyła w "premierach" nowych kolekcji HM, a potem gada pogardliwie "sieciufffki". Pusta p***a. P.S. Pamiętajcie, sieciuffki są dla plebsu.
gość
8 lat temu
Patrząc na taki klip trudno się nie zgodzić z opiniami ojców kościoła, którzy nie uważali za możliwe, by kobieta mogła mieć intelekt.
znudzony marn...
8 lat temu
Kto to w ogóle jest??? Wygląda jak nieudana krzyżówka Siwiec z Travoltą :/
gość
8 lat temu
ja pier...czy teraz KAZDA modelka piosenkarka aktorka musi miec napompowane usta? to jest ohydne. wszędzie te same sztuczne ry.je
gość
8 lat temu
A kogo ona obchodzi?
bDJsFRTb