Kisio: "W ciąży nie rezygnuję ze szpilek!"

32
Podziel się

"Rzadko noszę ciążowe rzeczy" - przyznaje. Chce być kolejną "sexy mamą"?

Kisio: "W ciąży nie rezygnuję ze szpilek!"

Aleksandra Kisio pomimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z bywania na imprezach. Dumnie podkreśla swój spory już brzuszek obcisłymi sukienkami. Ola tłumaczy, że jest wciąż aktywna, bo bardzo dobrze czuje się w ciąży. Podobnie tłumaczy również to, że nadal chodzi w szpilkach i nie zamierza z nich rezygnowac.

Rzadko noszę ciążowe rzeczy. Wymieniam ubrania, ale ciążowych jest bardzo mało. Nie biegam kilka godzin dziennie w szpilkach, nigdy nie biegałam. Nie rezygnuję jednak ze szpilek. Mogę sobie na to pozwolić, ponieważ dobrze się czuję.

_

_

_

_

KOMENTARZE
(32)
gość
5 lata temu
Kisio jest posiadaczką bardzo brzydkich ust , co jest ewenementem bo są to usta naturalnie pełne. Matka natura obdarowała ją przekomicznymi pontonkami
gość
5 lata temu
Nie lubię jej , niestety , ale kojarzy mi się tylko ze swoją rąbniętą matką. Czy ktoś widział lub słyszał , by gdzieś w czymś ostatnio grała ta cała Kisio?
gość
5 lata temu
Dla mnie zawsze była aseksualna. Nie wiem , może ma taki naturalny układ ust , ale wygląda na zdjęciach jakby cały czas robiła nieszczęsny dziubek. Na coś takiego mam alergię i momentalnie otwiera mi się nożyk w kieszeni. Co za tym idzie , nieprzyjemnie patrzy mi się na Panią Kisio
gość
5 lata temu
Pudel może pochwal się kto zadzwonił do mamy Kisio, i zaprosił ja na imprezkę ostatnią, kobieta uwierzyła bo racjonalnie nie myśli jak pije. ., I przyszla tak Pudel miał materiał do pokazania ...współczuję tej kobiecie bo jest manipulowana i wszyscy się z niej śmieją , szkoda pięknej córki która to przeżywa.
gość
5 lata temu
ma komiczną twarz przez te wyglądająco nienaturalnie usta
Najnowsze komentarze (32)
gość
5 lata temu
ona wyglada jak stary babol
gość
5 lata temu
pensjonarka w ciąży, ciekawy styl
ELKA
5 lata temu
FAJNA DZIEWCZYNA WIE JAKIE BUTY MA UBRAĆ I JAK SIĘ UBRAĆ BO JEST ŁADNA I FAJNA AKTORKA
gość
5 lata temu
łooooooooo matko jaki ona ma rozmiar syry?
gość
5 lata temu
Dajcie kobiecie żyć!Nikt nie może odpowiadać za czyny swoich rodziców.Szpilki w ciąży nie tylko ona nosi.popatrzcie na pozostałe nasze wielkie gwiazdy.
gość
5 lata temu
glonojad
gość
5 lata temu
Moim zdaniem powiekszyla sobie usta. Te pontony nie wygladaja na naturalne. Popratrzecie sobie na jej wczesniejsze filmiki.
gość
5 lata temu
Ciekawe co bedzie jak sie wyrabie w tych szpilkach, ktoregos dnia, chocby dlatego, ze punkt ciezkosci zmienia sie w ciazy. G****a po matce - tyle w temacie.
Izabela
5 lata temu
Chcielibyscie takie miec.
gość
5 lata temu
i nie ma się czym chwalić !!!! mimo wszystko g****a baba - po mamusi ?!?!?
gość
5 lata temu
bardzo żle, Pani Olu, bardzo- nadweręża Pani bardzo swój kręgosłup- odczuje to Pani za jakiś czas, a poza tym niebezpieczne to to także dla dziecka, którego jak mniemam Pani pragnie- nie ukrywa ciąży, nie zasłania torebkami, sukienki dosyć obcisłe, podkreślające wręcz "błogosławiony stan", zawsze może się Pani niefortunnie potknąć, zahaczyć szpilką o któryś z czerwonych dywanów i upadek gotowy. Na te kilka ostatnich m-cy ciąży radzę się wstrzymać albo chociaż zmniejszyć ilość ścianek- nie ma obawy nikt o Pani nie zapomni, tym bardziej, że nie było co zapamiętać- to już Pani Mamusia jest bardziej od Pani znana.- Pani role to golizna w basenie u min. Jaszuńskiego w "Karierze..." trzeciorzędna rólka w serialiku "Prosto w serce" i reklama banku WBK, gdzie się Pani nomen omen potyka na schodach
king
5 lata temu
Wygląda jak klaun z cyrku ha ha
gość
5 lata temu
Ojciec k****a, matka zidiociała to czego po córce oczekujecie ?
gość
5 lata temu
I*****A JESTES SKISŁA