Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kiszczakowa o ustawie antyaborcyjnej: "JEST OKRUTNA. Dlaczego zmuszać kobietę do wychowania ciężko chorego dziecka?"

237
Podziel się

"To przerażające, że kobieta wie, że ma urodzić ciężko chore dziecko i nie może go usunąć. To jest nienowoczesne".

bCOOllOZ

Niedzielne protesty przeciwników zmian w ustawie antyaborcyjnej zaktywizowały nie tylko polityków. Przypomnijmy, że prawo, o które walczy Kościół Katolicki i politycy PiS, ma zabraniać lekarzowi dokonania aborcji mogącej uratować życie matki. Przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji w rozmowie z Pudelkiem opowiedziała się też Maria Kiszczak.

Wdowa po generale Czesławie Kiszczaku zdecydowała się na zabieg aborcji po konsultacji z mężem. Dziś głośno sprzeciwia się proponowanym zmianom. Uważa, że są okrutne.

Myślę, że to jest okrutna ustawa dla kobiet, chociaż w tej chwili kobiety są w dużo lepszej sytuacji, są środki antykoncepcyjne. Jeżeli kobieta wie, że ma urodzić ciężko chore dziecko to to jest dla mnie przerażające, że ona nie może go usunąć. Dlaczego ją zmuszać do wychowania ciężko chorego dziecka? To jest niekorzystne dla kobiet i nienowoczesne.

bCOOllPb
bCOOllPh
bCOOllPC
KOMENTARZE
(237)
gość
4 lata temu
nawet Kiszczakowa to rozumie...
gość
4 lata temu
Brawo Kiszka! Gadasz z sensem i do rzeczy. Tępić PiSowską ciemnotę!
gość
4 lata temu
Zgadzam się!!
bCOOllPD
opodatkowackl...
4 lata temu
to ze k***l jaki z pis i k***l sadurska od du P y maja dzieci z zespolem down'a nie oznacza ze wszystkie polki musza na potege rodzic chore zygoty i byc "uszczesliwione" na potege przez kler . poza tyme jaki i sadurska zarabiaja po 20.000 a biedna kobieta polka okolo 1000 . zmuszanie kogos do biedy to jest terroryzm katolski
gość
4 lata temu
No raczej.
Najnowsze komentarze (237)
gość
4 lata temu
Niedawno pisali że rozum POstradała a teraz robią z nią wywiad,ekspertką ...........
gość
4 lata temu
jak wam dali po 500 zl to jakos protestow nie bylo ! a nie wszystkim sie podoba , dokladac na cudze dzieci !
gość
4 lata temu
... ma racje, a stare baby nalezy usmiercac, bo przeciez ona obciaza innych. Stara nazistka.
gość
4 lata temu
A jezeli urodzi mi sie chore dziecko to kto mi da na jego utrzymanie ? Predzej oddam do adopcji, żeby nie mieć przerąbanego życia
gość
4 lata temu
Popieram, okrucieństwo chore dzieci niech się rodzą, ale ciężar tej sytuacji leży tylko na barkach kobiety, a nie tych którzy tak za nią zadecydowali, to pozbawienie samodecydowania o swoim życiu, ograniczenie wolności, pozbawienie godności i podmiotowości i człowieka! Zrobienie z kobiety inkubatora.
gość
4 lata temu
w końcu powiedziała coś mądrego. to, co się ostatnio dzieje w tym kraju jest jakimś okropnym koszamarem. jesteśmy zapyziałym, tępym i zacofanym narodem.
gość
4 lata temu
To nie znaczy że trzeba je od razu mordować!!!!!! Jak dorosły zachoruje to też chcecie go zabijać bo trzeba będzie się nim opiekować!! Opamiętajcie się!!!!!!!! Jak nie chcecie wychować takiego dziecka oddajcie go do domu opieki. Wierzę że znajda się dobrzy ludzie którzy zechcą się nimi zając a nawet je pokochają!!!!!!!!!!!
gość
4 lata temu
Od urodzenia do wychowania jest daleka droga. Nie chcesz chorego dziecka, nie czujesz się na siłach, żeby sprawować nad nim opiekę - oddaj do adopcji, nie zabijaj.
bCOOllPv
arek
4 lata temu
Przerażające jest właśnie to, że może to chore dziecko usunąć. Jeśli można spędzić płód, to dlaczego nie jest przerażającym niemożność zabicia dziecka z downem, gdy to się już urodzi.
gość
4 lata temu
nikt żadnej matki nie zmusza do wychowywania chorego czy nawet i zdrowego dziecko ,może je zostawić w szpitalu zaraz po urodzeniu.Zostaw je i nie martw się nikt nigdy ci tego nie wypomni a Bóg podziękuje że nie uśmierciłaś człowieka.
gość
4 lata temu
kto z ta szmatą jeszcze chce rozmawiać?
gość
4 lata temu
Za jej młodych lat aborcja była na porządku dziennym, więc niech nikt nie spodziewa się innych wypowiedzi od tej kobiety. Niech jeszcze opowie jakim dobrym polakiem był jej mąż, to można dopowiedzieć sobie resztę. A zresztą kto pyta się żony zbrodniarza politycznego i dopuszcza na forum wywody tej "szafarki".
lazania
4 lata temu
Jej stary wiedział co robi zza grobu. Teraz wdowa może jeszcze dorobić jako politolog i etyk.
gość
4 lata temu
to jest tak samo chore jak chory jest ten rząd
...
Następna strona
bCOOllPX