Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Klaudia El Dursi zachwala... chińskie tabletki GEKON: "Podobno można ASTMĘ WYLECZYĆ!"

311
Podziel się

Przebojowa El Dursi postanowiła rzucić wyzwanie światowej medycynie, odrywając tajemniczy specyfik rzekomo leczący astmę. Rozsądna?

Klaudia El Dursi zachwala... chińskie tabletki GEKON: "Podobno można ASTMĘ WYLECZYĆ!"
Klaudia El Dursi (Instagram, Instagram)
bCxVirkR

Klaudia El Dursi jest modelką, infulencerką, gospodynią reality show i jak się okazuje... przyszłą laureatką nagrody Nobla w dziedzinie medycyny. Celebrytka weszła bowiem w posiadanie chińskich tabletek z gekonem na opakowaniu i stwierdziła, że "ponoć można wyleczyć nimi astmę". Byłoby to wielkie odkrycie, bowiem oficjalnie uznaje się astmę za chorobę przewlekłą, której nie da się wyleczyć.

Doktor El Dursi postanowiła skonsultować się w sprawie "magicznych tabletek" z fanami na Instagramie.

bCxVirkT

Słuchajcie, ja borykam się z astmą od kilku lat, fatalna przypadłość. Ktoś mi polecił coś takiego, to się chyba nazywa "Gekon", czy jakoś tak... Teraz jest nowa szata graficzna tych magicznych tabletek. Kiedyś one wyglądały trochę inaczej... Czy ktoś coś wie na ten temat? - dopytywała Klaudia.

Czy ktoś ma astmę, albo miał astmę, i się wyleczył tymi tabletkami? Ponieważ podobno można wyleczyć astmę tymi tabletkami. Są obrzydliwe i dlatego właśnie pytam, czy mi to pomoże, czy to wyleczy moją astmę... Będę wdzięczna za informacje! - dodała El Dursi na InstaStory.

bCxVirkZ

Drodzy czytelnicy, Pudelek apeluje: przed użyciem jakichkolwiek tabletek skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą, a nie influencerką.

bCxVirla
bCxVirlu
KOMENTARZE
(311)
Jhgc
2 miesiące temu
Za coś takiego powinna być kara.jak można reklamować takie specyfiki?!
xxx
2 miesiące temu
to bierz, tylko później bez płaczu jak się zatrujesz
Gosc
2 miesiące temu
Nobla dla idiotki!
bCxVirlv
do szkoły!
2 miesiące temu
"rzucić wyzwanie światowej medycynie, odrywając tajemniczy specyfik"!??? - ODRYWAJĄC!??? Baby, weź nie pie*dol!!!!!!!!!!
do szkoły!
2 miesiące temu
"rzucić wyzwanie światowej medycynie, odrywając tajemniczy specyfik"!??? - ODRYWAJĄC!??? Baby, weź nie pie*dol!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (311)
Wretis
2 miesiące temu
Klaudia rozebrała się dla Playboya jak miała 18 lat. Wtedy jej ciało było doskonałe. Teraz jest już dużo brzydsza. Zresztą zbrzydła po ciąży. Ciąża i poród zepsują ciało każdej kobiety. Bądźcie mądre i nie rodźcie przed 30 rokiem życia. Ona taka mądra nie była.
Stella
2 miesiące temu
Możecie zdjąć to bezmózgie coś, wypromowane przez „znanych z niczego celebrytów”, z afisza? Ta laska jest taką miernotą, że nie wiem po co pisać o niej cokolwiek.
Miki
2 miesiące temu
Astma znika jak się nadopiekuńczych bliskich pozbedziemy. A głupota mija jak się przestaje we wszystko wierzyć co piszą ☺️
endrju
2 miesiące temu
I takie coś nam promują media. Żal mi jej męża, ja bym się wyprowadził, nie dałbym rady z taką amebą żyć. No chyba, że gość tego samego poziomu, to współczuję sąsiadom.
Fan😂🤣😂🤣😂
2 miesiące temu
Jaka GWIAZDA!!!!!🤣😂😂 Jakich FANÓW !!!!
Szczery
2 miesiące temu
Zabierzcie tego glonojada !
Prezes
2 miesiące temu
Mogę jej dmuchnąć
Mona
2 miesiące temu
Pierdu, Pierdu...
bCxVirln
Mmww
2 miesiące temu
Na pewno nie był to żart prima aprilisowy!! Ludzie myślcie, nikt rozgarnięty nie pytałby o takie rzeczy. Trochę poczucia humoru i dystansu do wszystkiego.
Gwiazdor
2 miesiące temu
Jak widzę taką panią, jak ta Klaudia El Dursi i inne jej podobne, które nazywa się GWIAZDAMI; to przypomina mi się bajeczka rysunkowa emitowana w programie dla dzieci na niemieckim ZDF w latach 80-tych. Była to bajka o pięknej królewnie, co mieszkała w zamku na wzgórzu.U stóp zamku była łąka, po której królewna biegała i zbierała kwiatki. Na tej łące pastuszek wypasał owieczki. Królewnie bardzo spodobało się jedno jagniątko i poprosiła pastuszka, żeby jej je dał. Pastuszek powiedział, że owszem, może jej dać, jak mu pokaże brosię. Królewna mu pokazała, a miała na niej ZŁOTĄ GWIAZDKĘ, którą jej wyczarowała dobra wróżka. Po latach, jak już królewna dojrzała do zamęścia; król ogłosił, że poszukuje męża dla córki. Rękę królewny miał dostać ten, co zgadnie, co ona ma szczególnego na brosi. Wszyscy książęta i rycerze odpadli, a konkurs wygrał oczywiście pastuszek i poślubił królewnę. P.S. Do tej pory nie mogę zrozumieć, kto takie bajki wymyślał i prezentował dzieciom. Pozdrawiam; wobec tego wszystkie GWIAZDY, które mają, lub nie, taką ozdobę, jak ta bajkowa królewna. Może im to pomoże w karierze.
blabla
2 miesiące temu
patologia, blaszany drwal puste dzieciątko
Nadęty balon
2 miesiące temu
Może nosi zbyt ciasny biustonosz i nie może przez to złapać oddechu, a myśli, że ma astmę. Mogłaby się z tego stanika uwolnić i spróbować swobodnie pooddychać, transmitując tę próbę oczywiście na Instragramie, żeby fani mogli jej wysiłki ocenić.
Benny
2 miesiące temu
U mnie w pracy też same gwiazdy! Wchodzę do sklepu, same gwiazdy! Wchodzę do przychodni, same gwiazdy! Ja pier..., jestem w niebie!
kolo
2 miesiące temu
oby nie skończyło się nagrodą Darwina...
...
Następna strona
bCxVirlP