Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kliczko do Ukraińców: "Wsiadajcie do samochodów i busów! POTRZEBUJEMY WAS!"

118
Podziel się:

Bokser wzywa do poparcia protestów na Majdanie.

Kliczko do Ukraińców: "Wsiadajcie do samochodów i busów! POTRZEBUJEMY WAS!"

Witalij Kliczko, mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC bez wątpienia stał się twarzą prostestów na ukraińskim Euromajdanie, które trwają od początku grudnia. Boksera nie zniechęciło nawet odebranie mu zaszczytnego mistrzowskiego tytułu. Zobacz: Federacja WBC ODEBRAŁA KLICZCE tytuł Mistrza Świata! Kliczko wciąż angażuje się w protesty, niedawno opublikował nawet specjalne nagranie skierowane do Ukraińców.

Na Ukrainie wydarzyło się coś, co nie miało miejsca od kiedy odzyskaliśmy niepodległość - mówi. Prawdopodobnie nie śniło się to nikomu z nas w najgorszych koszmarach. Apeluję do wszystkich obywateli i patriotów: chrońcie swój kraj i swoją przyszłość. Wsiadajcie do samochodów i busów. Potrzebujemy Was tutaj do tego, by zwyciężyła Ukraina, a nie Janukowycz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(118)
gość
9 lat temu
Ukraińcy mają szczęście, że go..mają.
gość
9 lat temu
brawo Kliczko
gość
9 lat temu
samodzielność, decyzyjność i wolność Ukrainy to fikcja. ma racje.
gość
9 lat temu
Ukraina ma prawo decydować sama i popełniać własne ewentualne błędy. Ciekawe kiedy ten człowiek zostanie zlikwidowany ( otruty np.) przez pewna ruską świnię.
gość
9 lat temu
Ukraińcy imponuja
Najnowsze komentarze (118)
ja
9 lat temu
jak Polacy na 11 listopada w marszu niepodleglosci ida to media mowia ze to bandziory kibole degeneraci a 300 km na wschod na Ukrainie nasze media tych samych ludzi nazywaja bohaterami walczacymi o wolnosc
vega21
9 lat temu
pamiętam jak Adamkowi dawał lekcję boksu, dobrze mu z oczu patrzy będzie prezydentem! ale mnie w to nie mieszajcie, Ukraina zawsze będzie po stronie Rosji.
Jarod
9 lat temu
Jest mistrzem - tak w życiu jak i w boksie
gość
9 lat temu
..a jestem z wami..
gość
9 lat temu
...ja jestem z ym Czlowiekiem i z tym narodem,mimo ze burki za pomarancze dali nam embargo na mieso a Naród ukrainski w podzięce postawil pomnik bandery pisanego z najmniejszego imienia karalucha...,..nie umniejszając Naszych zbrodni...
gość
9 lat temu
Pazura czyli MARCZUK Weronika lokuje się w naszym sejmie i jedzie na Ukrainę jako chyba tłumacz i myśli że uspokoi swoje sumienie będąc w ciepełku a potem powie że zrobiła dużo dla swego kraju taki mądry to jest ......powinna się wstydzić co ona szuka w sejmie polskim niech jedzie i pomieszka tam u nas już dosyć siary narobiła.
gość
9 lat temu
A z jakiej racji odebrali mu tytuł mistrza świata? Tak można? Ale bezsens!
kolo
9 lat temu
Wszyscy Łemkowie z Polski wyjeżdżajcie na Ukrainę i tam zostańcie najlepiej !!!!
gość
9 lat temu
Brawo! A my mamy Piróga, Poniedziałka, Wojewódzkiego itp. patriotów......
gość
9 lat temu
ukraina bedzie dobrze macie Kliczko:)
bciagnij tusk...
9 lat temu
O*******j tuskowi
gość
9 lat temu
I****i Po co wam Ukraina w unii ? myslicie trochę czy jesteście gimbusami ? Jak ukraina wejdzie do Unii to ukraińscy robotnicy zaleja Polskę tak jak Polacy UK z tym ze tam jest praca dla miejscowych a u nas i tak jest jej za mało dla samych Polakó
gość
9 lat temu
Kliczko prezydentem
gość
9 lat temu
Jestem z wami,gdy bym mógł pojechać do was,wspierał bym was.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie