Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kobiecy apel Kuleszy, Kuny i Buzek podczas Orłów 2017. "Wszystkie trzy jesteśmy ambitne i mamy nerwicę!"

128
Podziel się

"Kulesza jest katoliczką, Kuna ateistką, a Buzek jest chuda. I mimo tych różnic i tego, że dzisiaj tylko jedna z nas dostała Orła, będziemy nadal pracować, szanować się".

bCNbCdbF

Wczoraj w Teatrze Polskim odbyła się gala wręczenia Polskich Nagród Filmowych, Orły 2017. Podczas rozdania nagród nie zabrakło politycznych akcentów. Statuetkę za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą otrzymała Agata Kulesza za rolę w filmie Jestem mordercą. Aktorka postanowiła wykorzystać okazję i wygłosić apel solidarności z innymi kobietami. Kulesza wyszła na scenę wraz z Agatą Buzek i Izabelą Kuną i wygłosiła krótkie przemówienie:

Chciałabym przeczytać tekst, który napisałyśmy wspólnie w domu Agaty Kuleszy. Wszystkie trzy jesteśmy ambitne i mamy nerwicę. Kulesza jest katoliczką, Kuna jest ateistką, a Buzek jest chuda. Kuna ma dwoje dzieci, Kulesza jedno, a Buzek jest córką premiera. Buzek nie je mięsa, Kuleszy ścięli drzewo i płakała jak nigdy w filmie, a Kuna brzydzi się przyrodą. I mimo tych różnic i tego, że dzisiaj tylko jedna z nas dostała Orła, będziemy nadal pracować, szanować się, sprzeczać i spotykać w domu Agaty Kuleszy. Lubmy się trochę.

Izabela Kuna po rozdaniu nagród dodała, że apel miał zwrócić problem na to, co się obecnie dzieje. Aktorka wyznała, że niestety jako ludzie skupiamy się obecnie na nienawiści:

bCNbCdbH

Ten gest nie jest jednorazową historią, my naprawdę się lubimy. W dobie wszystkiego, co się teraz dzieje, nie mamy na nic czasu i nie skupiamy się na tym, żeby się lubić. Na to chciałyśmy zwrócić uwagę.

bCNbCdbN
bCNbCdbO

Źródło: Agencja TVN/x-news

bCNbCdci
KOMENTARZE
(128)
gość
3 lata temu
głos rozsądku.
Magda
3 lata temu
Super. Typowy Polak tylko marudzi, fajnie przerwać głos nienawiści
gość
3 lata temu
Najlepsze polskie aktorki !
bCNbCdcj
Hektorrr
3 lata temu
I to jest klasa! a nie jakis Szczur o smolensku...
marika
3 lata temu
Mądre, piękne i uzdolnione. Łączą, a nie dzielą. I tego się trzeba trzymać...
Najnowsze komentarze (128)
gość
2 lata temu
Milkowski mial gl role Oscara von Wedow w filmie republika Nadziei 1986, rola miał lobuzerski wygląd nadawalby się do czarnych charakterów szkoda człowieka. pominąłem rolę film Zamiana 1984 jako znajomy wnuków strarszej pani (debiut)
gość
2 lata temu
kolaz do filmów plus zdjęcia prywatne i archiwalne teatralne z teatu syrena 1985-87, wspolpracowal z Hanuszkiewiczem . Napisałem na poprzedniej stronie ginie od miny film Przeprawa od 1 godz 05 min 13 sek do 1godz 13 sek.rezyser Wiktor Turow traci licencję ?
Krzyztof Milk...
2 lata temu
Na poprzednich stronach przedstawiłem sylwetkę aktora Krzysztofa Milkowskiego w filmach.Brak dokumentu o nim. Jego matka umiera pół roku później jego ojciec w 2008, pominąłem też film cyrk odjeżdża 1987, rola cyrkowca
gość
2 lata temu
Sceny kręcono w sądzie okręgowym, sceny na torunskim moscie z Siatkowskim.Milkowski ginie tragicznie. Aktor wyrazisty , zmieniał wygląd, pewny siebie, jego karierę brutalnie konczy tragiczna smierc.Na grobie widnieje napis Aktor.Zginął tragicznie na planie filmowym we Lwowie
Milkowski
2 lata temu
w Pograniczu w ogniu rola trzecioplanowa wchodzi z piwem i mowi co jest co się dzieje( ma naturlne brunatne włosy).Do sali wchodzi Pazura.KM mówi nie mówiłem szefie, konkurencja nie śpi. Sprawdza księgę meldunków i zostaje wysłany na dworzec(zaklada smoking i kapelsz z lat 20tych) po żołnierzy
gość
2 lata temu
Gdy wpada do wody niefortunnie pada na minę unosząca się na wodzie , mina wybucha i jej odłamki zabijają go natychmiast, nos i usta napełniają się wodą idać tylko wystającą żuchwę. W filmie pogranicze w ogniu 1988 gra rolę nierozgarniętego żołnierza w centrali wojsk w Toruniu (pisze na maszynie)
Krzysztof mil...
2 lata temu
Pote w filmie przeprawa widac go w 1 godz 16 min podczas brodzenia przez rzekę mokre jasne włosy zakole , trzyma w ręku mały pistolet, w tle jego głos uspokajający żołnierzy. Aktor ginie w cz II 1 godz 10-13 sek potem juz na wodzie unosi się ylko ciało, widac brunatną smugę krwi , zabija go mina
gość
2 lata temu
Milkowski opuszcza Warszawę zegna się z rodzicami mieszkającymi w Toruniu i jedzie do Lwowa (ZSRR) na plan zdjęciowy filmu Przeprawa 1987 pod koniec czerwca 1987 , film będzie miał premierę za rok w 1988.Widac go w cz II od 1 godz 05 min 13 mni do 40 min filmu w czarnym berecie w roli porucznika
bCNbCdcb
gość
2 lata temu
Krzysztof Milkowski jego najsłynnieja rola to Oscar von Wedow z filmu Republika Nadziei 1985/86 (tam ma ufarbowane włosy na blond) gra niemieckiego oficera scena w klasie, zapasy, pojedynek cz I od 38 min do 1 godz i 2min oraz cz II od 32-34 min oraz 1 godz 13-15 min.
Krzysztof Mil...
2 lata temu
Brak dokumentu o aktorze Krzysztofie Milkowskim 1960-1987
Piotr
3 lata temu
dobrze doje..ły szczurowi..lisowi,michnikowi,środzie,wyborczej,maziarskiemu,kolendzie,kuźniarowi,olejnik,nowoczesnej,platformie..i wielu innym antypolakom...
Facet
3 lata temu
Wszystkie trzy jesteśmy brzydkie - i to jest pewne.
888
3 lata temu
Zabawne i inteligentne. Ludzie chcą być razem i mają dość tej agresywnej polityki.
gość
3 lata temu
Jeszcze jedno je łączy- pochodzą z nacji, która trzęsie mediami i nie ma co ukrywać, że inaczej by tam nie stały z tymi nagrodami.
...
Następna strona
bCNbCdcD