Kolejne "świadectwo nawrócenia" byłej żony Wiśniewskiego: "Ci, którzy idą za Bogiem, są jego dziećmi. JESTEM CÓRKĄ KRÓLA!"

145
Podziel się

"Tak jest w Biblii napisane. Wiara to część mojego życia i z chęcią o tym opowiadam". Pochwaliła się wisiorkiem z napisem… "córka króla".

Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zniknęła z mediów. Wiadomo było tylko tyle, że założyła zespół i wyszła ponownie za mąż za muzyka, Michała Żeńcę. Zrobiło się o niej ponownie głośno dwa lata temu, kiedy to wystąpiła w wideo, na którym ze łzami w oczach zadeklarowała swoją wiarę. Szybko okazało się, że była wokalistka Ich Troje wstąpiła Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego, tego samego, w którym nawróciła się Frytka. Przypomnijmy: Jest kolejne ŚWIADECTWO NAWRÓCENIA Mai Frykowskiej!

Przy okazji promocji jubileuszowej trasy koncertowej Ich Troje, Anna Świątczak znów pokazała się publicznie. Agnieszce Jastrzębskiej z Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej wierze. Była żona Wiśniewskiego chwali się, że dzięki niej… stała się córką króla.

Córka króla, taki wisiorek dostałam niedawno po koncercie od znajomego, to cześć mojego życia. Tak jak jest w Biblii napisane, ci, którzy idą za Bogiem, są jego dziećmi, wiec jestem córką króla. Z chęcią o tym opowiadam.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(145)
gość
3 lata temu
Jeżeli mówią o Bogu i przestrzegają jego przykazań to jest ok jeżeli nie to jest hipokryzja;(
gość
3 lata temu
ten kościół ma znamiona sekty
gość
3 lata temu
Naprawdę ze wszystkim trzeba lecieć do mediów?
gość
3 lata temu
to niestety track swirstwem. Zyj jak chcesz, nawroc sie, rozmawiaj z bliskimi ale nie mowcie takich rzeczy jak bycie corka krola bo to traci pysznie i odrzuca. Wazna jest wiara nasz wplyw na ludzi wokol ale nie pierdzielcie takich farmazonow.
gość
3 lata temu
R****m już tą wiarą na pokaz.
Najnowsze komentarze (145)
gość
9 miesięcy temu
szkoda ze ludzie tak mało wiedzą o Bogu,że takie świadectwo mają za nic
obserwator
rok temu
Czego ona sie napiła? Niech nie pije tego więcej!
gość
3 lata temu
Absolutnie ma rację. Ja również jestem córką Króla, bo jestem biblijną chrześcijanką. Oddałam kiedyś swoje życie Jezusowi i od tamtego momentu należę do Niego. Więc nie muszę już się bać śmierci, bo jestem zbawiona i idę do nieba.
gość
3 lata temu
Wariatka!taka wierząca,a wierzy w jakieś obrazki amulety...!w prawdziwego Boga nie wierzy
gość
3 lata temu
Adoptował ją jakiś król? Czy tylko się wydaje, babie?
gość
3 lata temu
Gdyby była normalna to nie zadawałaby się z czerwonym przygłupem. Zawsze była pierdolnięta, ale teraz ta głupota przybrała monstrualne rozmiary.
gość
3 lata temu
Rozum kobiecie odjęło.
gość
3 lata temu
Co to za Kościół mam nadzieję że katolicki bo tylko tam można znaleźć Boga
gość
3 lata temu
Jesli czuje się spokojna ,szczęśliwa i bezpieczna to takie jest zadanie koscioła jeśli do tego kościł nie niszczy osobowości,nie ogranicza nie ma w nim okrucieństwa liturgicznego - składanie ofiar z żywych istot to jest O.K. i odczepcie sie. Kosciół Katolicki przeżerajaą okultystyczni biskupi masońscy i chciwi g***i,prostaccy księża karierowicze. - jak lekarze k******y. Ludzie uciekają od takich poborców podatków.
gość
3 lata temu
Posługiwanie się Bogiem, żeby zaistnieć... słabe Anka
gość
3 lata temu
Z kvrwy w dewotę , tradycyjna przemiana.
gość
3 lata temu
to sekta nie mylic z Kosciołem katolickim, pełno tego teraz przypełzło ze Stanów i celebrytów wykorzystuja do reklamowani tych sekt i sciągania durni
siesiek
3 lata temu
niestety te kobiety potrzebują niezwłocznie dobrej pomocy psychologa obecnie są zdane same na siebie ,dzieje się to tak kiedy otoczenie staje się im obce a problemy życiowe nawet starsze blokują umysł .
mama
3 lata temu
Ta szczęście szkoda że stosy zlikwidowano za niemoralność dawno by tam spłonęła w imię boga
...
Następna strona