Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komorowski na marszu KOD-u: "Przyszliśmy tutaj dlatego, że w Polsce jest źle. Oni są razem, bo dzielą pieniądze!"

486
Podziel się:

"Nie mogło mnie dzisiaj nie być. Będą nam wmawiali, że to nostalgia za utraconą władzą. My jesteśmy razem w imię wielkiej idei".

W Warszawie właśnie zakończył się marsz organizowany przez KOD pod hasłem Jesteśmy i będziemy w Europie. Na manifestacji według wstępnych informacji policji mogło się pojawić 30 tysięcy osób. Zastępca prezydent m.st. Warszawy, Jarosław Jóźwiak, mówi z kolei aż o 240 tysiącach protestujących. W manifestacji wzięło udział Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Partia Demokratyczna, Partia Zieloni, przedstawiciele samorządów i inne organizacje. Inicjatywę poparł również były prezydent, Bronisław Komorowski. Stwierdził, że pojawił się na marszu, bo źle się dzieje w Polsce i musiał spełnić swój obywatelski obowiązek, "w imię wielkiej idei".

Nie mogło mnie tu dzisiaj nie być, bo wierzę z można, razem działać dla Polski. Dziękuję za zaproszenie na marsz, gdzie są przedstawiciele wielkiego ruchu obywatelskiego, KOD-u. Nie przyszliśmy tutaj dlatego, że jest nam razem dobrze, ale dlatego, że w Polsce jest źle. Przyszliśmy tutaj z obywatelskiego obowiązku. Będą nam wmawiali, że to nostalgia za utraconą władzą, ale nie liczymy tutaj na stanowiska, profity. Jesteśmy, bo chcemy walczyć o polską wolność, demokrację, prawo do dobrego funkcjonowania w UE. Oni są razem, bo dzielą stanowiska, pieniądze, przywileje. My jesteśmy razem w imię wielkiej idei.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(486)
gość
6 lat temu
Hahaha, za to jak Ty byłeś, było najlepiej. Wielkie odprawy dla Twoich kolesi i dla Ciebie rzecz jasna. Cztery lata przesiedziałeś i przepierdziałeś w pałacu, nawet nie nauczyłeś się poprawnie pisać przez ten czas. Hajs się powoli kończy to trzeba wyjść na ulicę, bo za coś żreć trzeba.
zima
6 lat temu
bronek z*******u jeszcze ci mało?
gość
6 lat temu
Pis to swoj drog, ale wy przez 8 lat nie zrobilicie nic, by w tym kraju byo lepiej, o chci sprzeday lasw nie wspominajc! A teraz po tym wszystkim uwaacie si za przewodnikw do lepszego jutra?!
gość
6 lat temu
R****m bulem, kodem, swetrem itd.
gość
6 lat temu
Co za kpina z Polakow. Unia Europejska?? Wsadz sobie ta Unie Europejska wiesz gdzie Komorowski! Narzucaja nam przyjecie gwalcicieli, a jak nie to kary???To jest dobro! a do diaska z takim dobrem!
Najnowsze komentarze (486)
Karczycho
6 lat temu
Jak słyszę Bronka to na wymioty mi się zbiera.
Szybki
6 lat temu
Kijowskiemu urwę łeb to przestanie p*******ć głupie rzeczy ze niema demokracji jak by nie było to by dawno siedział za kratami robi tylko niepotrzebne zamieszanie rusek p********y a Komorowski gada jak skończony i*****l to jest były prezydent jeszcze mu mało morda w kubeł i do domu .
Another year ...
6 lat temu
Another year aciclovir online kaufen President Obama, right, waves to a crowd of on-lookers while driving a golf cart with businessman Glenn Hutchins, as the pair, along with comedian Larry David, golf at Farm Neck Golf Club in Oak Bluffs, Mass. ciprofloxacin n1 preis "Snowden has given his agreement to (Venezuelan President Nicolas) Maduro's offer of political asylum," Alexei Pushkov, the pro-Kremlin chairman of the international affairs committee in Russia's lower parliament house, said on Twitter.
my3oiA http:/...
6 lat temu
my3oiA http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com
gość
6 lat temu
alez niedouczony bul co on gada
gość
6 lat temu
polecam książkę niebezpieczne związki. cała prawda o tym komuniście.
gość
6 lat temu
Bronek, nie pier#ol 😂
gość
6 lat temu
Za Pana panowania było źle bo nijako. Nic dal ludzi, a wszystko dla władzy i mylnego wizerunku. Pana udział w tym marszu to WSTYD I HAŃBA dla Polski. Resztę przemilczę, bo nie warto.
ja
6 lat temu
Komorowski- wstyd - żal ci koryta i próżnowania pod żyrandolem.
gość
6 lat temu
CO TO ZA TELEWIZJA REPUBLIKA NIE ZNAM TO MOZE BYC REPUBLIKA BANANOWA CZ Y JAKAS INNA
gość
6 lat temu
Ty nie dzieliłeś z kumplami bulu?!
gość
6 lat temu
wy jestescie razem w imie wielkiej idei zlodzieji zdrajcow narodu polskiego i polski , mazy siewam wyzyskiwanie ciezko pracujacych polakow az do smierci
gość
6 lat temu
Bydlaku powiedz to kobietm zarabiającym 5,60 na godz.Profity już wziąłeś ty i twoi koledzy.
gość
6 lat temu
i masz h**a do gadania p****u haha to go boli!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie