Trwa ładowanie...
Przejdź na

Komorowski: "Nie sądzę, żeby obraz ukradli kosmici"

319
Podziel się:

"Skandalem jest próba wykorzystania przeciwko byłemu prezydentowi kwestii kradzieży".

Głośna sprawa zaginięcia Gęsiarki z Pałacu Prezydenckiego odbiła się mocno na wizerunku byłego Prezydenta RP. Na Komorowskiego padło negatywne światło sprawy, gdy odkryto, że nie zgłosił on zaginięcia cennego obrazu. Okazuje się, że sam Komorowski jest oburzony, że media łączą go z tą sprawą.

Skandalem jest próba wykorzystania przeciwko byłemu prezydentowi kwestii kradzieży obrazów jego kancelarii. To na zasadzie ktoś ukradł zegarek, jemu ukradli zegarek - jest wmieszany w sprawę. Nigdy chyba tego obrazu nie widziałem. Powinna się tym zająć prokuratura. Nie powinno się o to pytać byłego prezydenta, tylko prokuratora. Na pewno nie byli to kosmici.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(319)
gość
6 lat temu
To odpowiedz ,dlaczego on we wlasnym domu nie mieszka ,tylko syn zajal . Ma tez wlasny apartament ,krory wynajmuje biurom i robi niezla kase . My podatnicy ponosimy koszty domu w ktorym on obecnie mieszka ,bo niby ma takie prawo ,ze panstwo daje mieszkanie bylemu prez .przez 5lat ,gdy ten nie ma gdzie mieszkac . Tylko ze on ma ,dom ,apartament w W-wie i dwor w Ruskiej Budzie na Podlasiu . Pewnie ma wiecej i robi kpiny z nas charujacych za grosze Polakow !!
gość
6 lat temu
pora na wsi-oka, do ruskiej budy
gość
6 lat temu
W takim razie K*******i jest kosmitą!
gość
6 lat temu
Dobrze, ze teraz mamy prezydenta Dudę:D
gość
6 lat temu
Gorszego wariata od ciebie daleko szukac
Najnowsze komentarze (319)
gość
6 lat temu
PIS bez mrugnięcia okiem tak by stwierdził, więc nie wiem czemu się oburzasz
gość
6 lat temu
To był Prezydent Polski????
gość
6 lat temu
Wiec papa
marta
6 lat temu
O czym tu dyskutować? Wiadomo, że za swoich pracowników odpowiada szef, wiec niech nie udaje głupa. A próba zlekceważenia faktu kradzieży świadczy o nim bardzo źle
gość
6 lat temu
no i jakieś kieliszki do wódki, też kosmici
emi
6 lat temu
a na jakiej podstawie tak sadzisz ? jak Pis mogl sie dostac do palace I wyniesc obrazy I inne rzeczy ,ktore znalazly sie w fundacji Komorowskiego ?
gość
6 lat temu
absolutna racja, pis jest zdolny do wszystkiego, a aby ośmieszyć i oczernić prezydenta Komorowskiego, panią premier Kopacz i PO, nie cofną się przed niczy, i tacy będą (nie daj Panie Boże) rządzić naszym krajem ? tylko pakować walizki i uciekać z tego kraju
gość
6 lat temu
by się pan wstydzil zerować dalej na nas wstyd
gość
6 lat temu
szacunku , szacunku dla nawet "byłego" prezydenta !
gość
6 lat temu
Po niech się uczy od PiS teorii spiskowych. Podsłuchy ukradzione obrazy , jarek knuł to wszystko od lat. Po zajęte przyklejaniem się do stołków nie zauważyło jak p*****y intrygi budowali jak ta przysłowiowa kropla skałę. Dobrze im tak . Najpierw niech się uczą uczciwości to kiedyś wrócą ale teraz Polacy będą narażeni na sterowanego psychiatryczym Jarkiem niby prezydenta.
gość
6 lat temu
Kradzież, kradzieżą....Osłupiałam, choć po tym wszystkim co słyszałam i czytałam o Komorowskim - raczej nie powinnam. Na stronach jednej z niezależnych gazet wymieniono spis rzeczy, z których Komorowski ogołocił Pałac Prezydencki tłumacząc, że ma prawo- chce w ten sposób urządzić swój gabinet.OBRZYDLIWE!!!
gość
6 lat temu
wstyd że ten człowiek był moim prezydentem
gość
6 lat temu
mugl se wziasc
gość
6 lat temu
Bul-Komorowski, a kto dobierał współpracowników i w czyim imieniu zawierano z nimi umowy o pracę? Co z ochroną? Każdy może sobie wejść i wynieść obraz?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie