Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koncert przeciw nienawiści: "Górniak nie odpowiada forma, w jakiej Doda ją zaprosiła" (KLIKA PUDELKA)

69
Podziel się

Wziąć udział w akcji zgodziły się takie gwiazd jak m.in. Maryla Rodowicz, Sylwia Grzeszczak, czy Justyna Steczkowska.

bCOIpJyZ

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Doda wyszła z pomysłem, aby zorganizować koncert przeciw nienawiści. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem i wiele gwiazd zgodziło się być częścią akcji i wystąpić podczas koncertu. Znaleźli się jednak i tacy, którym nie do końca spodobało się zaangażowanie Doroty Rabczewskiej w projekt. Piosenkarką, której na pewno nie zobaczymy wśród artystów zaangażowanych w akcję, jest Edyta Górniak, która dobitnie oznajmiła, że nie zamierza wziąć w tym udziału. Jako główny powód podawała formę w jakiej Doda zaprosiła gwiazdy do wzięcia udziału w koncercie.

Słusznie postępuje?

bCOIpJzC
KOMENTARZE
(69)
gość
2 lata temu
Przepraszam, czy udział w tym koncercie organizowanym przez osobę o wątpliwej reputacji jest obowiązkowy ? Górniak miała prawo odmówić, miała mieć prawo odmienne zdanie i trzeba to uszanować. Koniec tematu.
gość
2 lata temu
Doda cały czas podsyca nienawiść pod płaszczykiem przemiany. Lajkuje na swoim Instagramie opinie osób, które cały czas ubliżają Edycie. Himalaje hipokryzji.
gość
2 lata temu
Górniak jako jedyna miała odwagę powiedzieć głośno o prawdziwych intencjach Dody i chwała jej za to.
bCOIpJzD
gość
2 lata temu
Pudel przestać szczuć na Edytę!
gość
2 lata temu
Doda jest najbardziej zakłamana osoba w show biznesie. Oportunistka💩
Najnowsze komentarze (69)
gość
rok temu
Obcy ścięta kultura nabój dusza elektronika to domena obcego ściętej kultury symbol niedokończone Koło nowy gmach telewizji polskiej sylwek właściciel edyty Górniak chyba będę musiała zapłacić sylwkowi za dziecko tak matka natura dała rze te chłopaki majom podrobjone i c**a wybucha k***a gdzie dziecko może alanek pokrwi to może natura zwarjuje i przez przypadek brzuch będzie tylko czy trwałe będzie czy dziecko da radę rzyc z tak silnego ogjera
gość
2 lata temu
Polecam lekturę tygodnika ''Kulisy'' z sierpnia 2004, gdzie Doda ośmieliła się skrytykować Edytę oraz jej życie prywatne. Nagranie Kuby Wojewódzkiego było w 2005 roku. Doda zaczęła.
gość
2 lata temu
Dodulec cały czas się promuje na plecach Edyty Górniak
gość
2 lata temu
Dody nie powinno być na tym koncercie! Sama jest agresywna i niezrównoważona. Odstawiamy szopkę, teraz niby wielka zmiana a ile osób pobiła już zapomniała??????????
gość
2 lata temu
głos tych dziennikarzy/redaktorów jest fatalny...
gość
2 lata temu
Edyta 👍
gość
2 lata temu
Doda 👎😂
gość
2 lata temu
Doda 💩
bCOIpJzv
gość
2 lata temu
Doda jako pierwsza zaczepiła Górniak publicznie wypowiadając się w kontekście afery z listem do brukowcow, które nagabywaly Edytę m.in. w czasie ciąży. Nazwała ja nieszczęśliwa osoba i coś tam jeszcze.. pamiętam to doskonałe.
gość
2 lata temu
Pierwsza zaczepiła Doda przy okazji listu do dziennikarzy Edyty. To było rok przed tym jak Edyta wystąpiła u Kuby i nazwała Dodę krowa, także trzymajmy się faktów i bądźmy precyzyjni.
gość
2 lata temu
Retoryka Dorotki. Doda w przeciwieństwie do Edyty nigdy nie będzie się kojarzyła z śpiewaniem tylko już zawsze będzie tą od pokazywania du...
gość
2 lata temu
Nie jest prawdą, że Edyta zaczęła. Pierwsza publicznie na temat Edyty wypowiedziała się Dorota. Miało to miejsce przy okazji głośnego listu do dziennikarzy(Faktu, SE). Wówczas 22 letnia, początkująca wokalistka po programie Bar ośmieliła się negatywnie skomentować sytuację nazywając Edytę - osobą nieszczęśliwą, tkwiącą w nieudanym małżeństwie. Zaznaczam, że nie znała Edyty prywatnie i nie miała prawa oceniać jej życia osobistego. Natomiast ochoczo przytaczany fragment programu Kuby Wojewódzkiego, gdzie Edyta nazywa Dodę krową, miał miejsce kilka miesięcy później. Także Doda zaczęła, pierwsza zaczepiła Edytę publicznie oceniając ją i jej małżeństwo. Pozdrawiam.
gość
2 lata temu
Doda przeciw mowie nienawiści?😂😂😂Biedna. Chwyta się czego może, żeby wypromować swoją nową płytę, której nikt nie chce słuchać.
gość
2 lata temu
*dode
...
Następna strona
bCOIpJzX