Kontrowersje wokół hucznej imprezy Lewandowskich: "Udają że nie należą do celebryckiego świata, a zapraszają połowę Warszawy"

110 reakcji
0
0
110
Podziel się

Pierwsza para polskiego show biznesu chciała, aby ich impreza była zachowana w tajemnicy... Chyba się nie udało.

Pomimo fatalnych wyników na ostatnim mundialu, popularność Lewandowskich wciąż nie traci na sile. Sławne małżeństwo przypomniało o sobie ostatnio podczas wspólnej imprezy urodzinowej. Wydarzenie przyciągnęła wielu wpływowych i znanych w Polsce ludzi, pomimo wcześniejszych zapewnień Roberta, iż pragnie spędzić urodziny w kameralnym gronie.

Premiera Kliki Pudelka w telewizji już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Wirtualnej Polsce.

110
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(110)
gość
2 lata temu
On ma jakichś swoich przyjaciół z dzieciństwa,ale ona to trzyma się tylko z celebrytkami, jak to nowobogacka...
gość
2 lata temu
No ale to były urodziny Lewego, a oczywiście Anka się tak lansowała jakby pierwsze skrzypce grała. :( Szkoda mi go.
Kamilq
2 lata temu
Czemu zawsze o nich mówicie/piszecie w duecie?! Ja np. lubię czytać o Robercie Lewandowskim, ale kompletnie nie interesuje mnie jego żona, na siłę wciskana wszędzie...
gość
2 lata temu
Anka i Robert to proste ludzie tylko z kasą. Trochę się nią zachłysnęli. Celebryci widzą w nich tylko pieniądze i możliwości do autopromocji. Nic więcej. Nie ma czego zazdrościć, naprawdę. Dużo sztuczności w ich życiu, zdecydowanie za dużo.
gość
2 lata temu
Jest to niestety sytuacja do ktorej musialo dojsc........ Lewandowska robi swoje biznesy glownie w Polsce, wiec chcac nie chcac musi przyciagac caly ten m*****h, zeby siebie tez rozreklamowac. Ja osobiscie jej nie trawie, poprostu ta geba pojawia sie wszedzie, a jak juz slysze "NOWY PROJEKT" to czlowieka gdzies strzela... pracujac dla zagranicznej korporacji dla ktorej nowy projekt jest wielomilionowa inwestycja w ktory jest zaangazowane parenascie osob z wyzszym technicznym wyksztalceniem, ktore musza ze soba wspolparacowac zeby wytworzyc produkt koncowy.... porownywana do projektowania ciuszkow dla dzieci wypada dosc smiesznie ale to tylko moje skromne zdanie
Najnowsze komentarze (110)
gość
2 lata temu
Przecież oni są warci siebie inaczej nie mogliby współgrac i mieszkać ze sobą. Przesiąknięci są do szpiku kości lansem, celebryctwem i mnożeniem kasy, wszystko dla lansu, wszystko dla publiki.
gość
2 lata temu
Szkoda, że zapomieliście przypomnieć na jaki cej zbierali kasę zamiast prezentów dla siebie.
gość
2 lata temu
Pacany jedne, zastanówcie się jak zarobić kupę kasy i przekazać na CZD zamiast hejtować Lewandowskich
gość
2 lata temu
No tak, okazja czyni złodzieja.
gość
2 lata temu
Takie imprezki źle się kończą, uważaj Anulka, on ma kasiorę więc dużo chętnych wokół niego się będzie kręciło, stwarzasz mu dobry klimat.
gość
2 lata temu
No, no, żeby to się dla niej nie skończyło jak u niektórych zakochanych par. To że jest dziecko nie znaczy że związek został zacementowany, jest wiele pięknych panienek na które facet jak jest chory nie zwróci uwagę.
Edyta
2 lata temu
Fajna para, przynajmniej trzymają się razem. Powodzenia
gość
2 lata temu
Przestańcie się czepiać ! Mieli prawo zaprosić kogo chcieli i gdzie chcieli ! Ponad to przekazali znaczącą kwotę pieniędzy , uzbieraną podczas imprezy na Centrum Zdrowia Dziecka. !
gość
2 lata temu
Przestańcie się czepiać ! Mieli prawo zaprosić kogo chcieli i gdzie chcieli ! Ponad to przekazali znaczącą kwotę , uzbieraną podczas imprezy.
gość
2 lata temu
Lewandowscy to dwa naczelne błazny.
gość
2 lata temu
Niech sobie robią co chcą ,tylko dlaczego wszyscy muszą o tym wiedzieć i podziwiać ???????Stachurska tyle w siebie inwestuje ,że wszyscy muszą zobaczyć przerobioną dziewuchę .
kob .
2 lata temu
towarzytwo wzajemnej adoracji, czyli banda snobów nie znaczących
gość
2 lata temu
Gownazeria sie zebrala i się popisuje.żal im,że ich nie zaprosili.
gość
2 lata temu
Żal że Pudlowych nie zaprosili ? oj chciałoby się tam być , co ?
...
Następna strona