Kora: "Jestem za całkowitą aborcją na życzenie. Niezależnie od tego, czy kobieta jest zgwałcona, czy dziecko ma dwie główki!"

249
Podziel się

"Dla prawie każdej kobiety usunięcie dziecka jest traumą, więc dlaczego mamy ją powiększać?" - argumentuje.

O Korze mówi się ostatnio głównie w kontekście jej walki z nowotworem. Wokalistka zaapelowała do fanów o pomoc w zebraniu środków na leczenie. Zobacz:Kora: "Hańba, że to jest lek nierefundowany. Hańba, hańba i jeszcze raz hańba!"

To jednak nie jedyny temat, który aktualnie absorbuje Korę. Zabrała też głos w sprawie planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Wokalistka nie ukrywa, że jest zwolenniczką całkowitej aborcji na życzenie.

Jeśli kobieta chce usunąć dziecko, to ma do tego pełne prawo. Ja jestem za całkowitą aborcją na życzenie. Niezależnie od tego, czy kobieta jest zgwałcona, czy dziecko ma dwie główki. Dla prawie każdej kobiety usunięcie dziecka jest traumą, więc dlaczego mamy ją powiększać?

KOMENTARZE
(249)
gość
4 lata temu
Kiedy mężczyźni zaczną nas bronić ?
gość
4 lata temu
najlepsze są te zboki w sukienkach, oni wiedzą najlepiej
gość
4 lata temu
Kora wyraża to co myśli i czuje większość normalnych kobiet.
gość
4 lata temu
Ma rację.
gość
4 lata temu
Nie można zakazywać aborcji i koniec. Każda aborcja i tak jest traumą i gdy kobieta jej dokonuje to widocznie jest to konieczne!
Najnowsze komentarze (249)
nie jestem wi...
7 miesięcy temu
Teraz spotkała się ze swoimi dziećmi. Gdy ja zobaczyły wyciągnęły ręce i zawołały: Mamo! Ojciec tych dzieci jeszcze chyba niczego nie zajarzył. Przyjdzie i na to czas.
duchowny
2 lata temu
Szuka pomocy w leczeniu raka a domaga sie śmierci dzieci przed narodzeniem. Oblęd
M.
3 lata temu
brawo dla tej Pani i wielki szacunek
nba 2k16 vc c...
4 lata temu
Great looking internet site. Assume you did a great deal of your ownyour very own coding nba 2k16 vc coins http://myrnabertha.2you.be/
gość
4 lata temu
Brawo Kora , jestes kobieta .
gość
4 lata temu
d***l
gość
4 lata temu
to zabijanie ludzi tez powinno być legalne i na życzenie - aborcja to zabijanie wszak...
gość
4 lata temu
Pani koro, a co pani zdaniem jest aborcja niecałkowita, pani optuje za całkowitą,
gość
4 lata temu
nie wolno zabijać dzieci, kto ma dzieci ten wie o czym mówię, dziecko jest od pierwszego dnia kiedy powstanie to jest już dziecko !!! i nie dajcie sobie wmówić inaczej !!! zabijanie ludzi nigdy nie powinno być dozwolone nieważne czy są to dzieci czy dorośli czy starsi !!!
gość
4 lata temu
Oj, żeby Wam taki Ktoś potrzebny nie był. Łatwo się osądza, jak się ma lat 30 i jest się silnym koniem. Jak przyjdzie 70, rak, lęk przed śmiercią, ból nie do wytrzymania... wtedy zegną się kolana...
gość
4 lata temu
Moja d**a i ja decyduję co z nią robię, przy akceptacji lub nie współwinnego.Nie może być tak, by grupa osób (większość facetów)mówiła mi, czy mogę usunąć niechcianą ciążę, czy nie. Ja stanowię sama o sobie i niech tak zostanie,jeszcze nie jestem ubezwłasnowolniona.
gość
4 lata temu
mezczyzni nie bronia kobiet
iren
4 lata temu
Ja jestem za dobrą antykoncepcją..... to jest podstawa wszystkiego. Odnośnie aborcji to powiem że się Pani myli ,jako młoda dziewczyna też tak myślałam ale teraz wiem że usunięcie ciąży dla każdej kobiety to koszmar.....i zawsze będzie myślała o tym dziecku do końca swoich dni......i nie uwolni się od tego nigdy......po latach pomyśli ...przecież bym go wychowała......a kim by był.....a może moim najlepszym dzieckiem ...itd......sumienia się nie da wymazać!!!!!!!! choćby Pani chciała.....
gość
4 lata temu
Kora po lansowaniu się rakiem wzięła się za aborcję ? A co ciebie to obchodzi przed 70-tką ?
...
Następna strona