Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kora: "Lubię zarabiać pieniądze i nie znoszę niczego od nikogo brać, ale chciałabym żyć"

107
Podziel się

"Mało śpię, wcześniej wstaję, godziny tak szybko się kończą".

bCOpYaXp

Choroba nowotworowa Kory, z którą wokalistka zmaga się od kilku lat, wywołała dyskusję na temat stanu polskiej służby zdrowia oraz kosztownego leczenia osób chorych na raka. Dzięki dziesiątkom lat pracy na scenie Kora ma możliwość nagłośnienia sprawy. Niestety, niedawno okazało się, że lek, na który Kora zbiera pieniądze, prawdopodobnie nie będzie refundowany:

Liderka Maanamu udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że zmieniło się jej nastawienie do życia i świata. Jakiś czas temu przeprowadziła się na Roztocze, gdzie hoduje alpaki i wstaje wcześnie rano, by cieszyć się naturą:

bCOpYaXr

Jestem na takim etapie życia, że wszystko jest piękne. Przez cały czas zmagania się z chorobą nie odpuściłam. Ogląd świata mam bardziej ostrożny. Inaczej patrzę, jestem głodna życia, mało śpię, wcześniej wstaję, godziny tak szybko się kończą. Kiedyś było mi trudno powiedzieć "nie mam siły". Teraz tak. Lubię być samodzielna. Lubię zarabiać pieniądze i nie znoszę niczego od nikogo brać. Chciałabym żyć. Mam trzy alpaki: Amy, od Amy Winehouse, Lady Gaga i Lilly.

bCOpYaXx

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCOpYaXS
KOMENTARZE
(107)
gość
4 lata temu
inni chorzy mają mniej szczęścia niż ona
gość
4 lata temu
kobieto ty życie przeżyłaś a inni mają je dopiero przed sobą..a niestety chorują śmiertelnie i nie mają szans na pomoc od innych bo nie są taką "gwiazdą"jak ty...
Happy
4 lata temu
Żenująca kobieta.... to co ma wystarczy jej na oplacenie leków do setki!
bCOpYaXT
gość
4 lata temu
Trzymamy kciuki. Będzie dobrze:-)
gość
4 lata temu
Dużo zdrowia pani życzę.
Najnowsze komentarze (107)
gość
4 lata temu
Dlaczego tak zbeształaś Marka??? C**o. Ten twój Sipowicz to mu do pięt nie dorasta.
gość
4 lata temu
A mój chory na raka mąż / po trzech operacjach/ ma 1.600 zł emerytury..... I też bardzo chce żyć.......
gość
4 lata temu
Ona jest bardzo żenująca i chyba żyje w innej rzeczywistości niż my. Zauważyła problem z refundacją gdy musi wydawać swoją kasę .A chyba nikt nie uwierzy ,że jej zabrakło pieniędzy. Chyba że w tej znanej stacji pracuje charytatywnie i rozdała majątek biednym.
gość
4 lata temu
Zamilcz bogaczko każdy chce żyć tylko ty masz kase żebraczko
gość
4 lata temu
Kora ma 100% racji - a za to ze poruszyła publicznie temat refundacji powinni jej wszyscy dziekowac. Co moze zrobic osoba nie znana? Dziękujemy KORA. Zdrowia dużo jak najwięcej
gość
4 lata temu
niech sprzeda alpaki...juz wkurza mnie to jej biadolenie.Ja ma jednego kota i jedno dziecko bo na wiecej mnie nie stac chociaz zawsze dwoje dzieci chciałam.Ona ma tyle kasy ze sie w głowie nie miesci.Poza tym ile ona chce zyc...do setki?
gość
4 lata temu
GDYBYS CHCIALA ZYC ,NIGDY BYS NIE CPALA,CHYBA CHCESZ ZYC BY NADAL BYC NA HAJU,
gość
4 lata temu
Trzymam kciuki, będzie dobrze !
bCOpYaXL
magda
4 lata temu
ona jest zenujaca
gość
4 lata temu
Nor lubie tej pani.Jest zalosna....
gość
4 lata temu
Szkoda jej wydawać swojej kasy żeby z niczym nie została i dlatego prosi o pieniądze przecież można jeździć tańszym autem itp...ale po co jak inni dadzą bo jestem sławna!
gość
4 lata temu
Tetaz biedna a mało kto wie ze jest bardzo antypatyczna osoba!.
gość
4 lata temu
Kobieto to nie bierz niczego od NIKOGO...bo to wstyd!Dzieci potzrebuja pomocy!! A pani ma majatek ,ktory nalezy uplynnic i sie elczyc.Sa ludzie biedni nie maja na chleb ,a co dopiero na leki.ZENADA
Anja-B-tal
4 lata temu
NIedosypiajac chce wyzdrowiec? Choroba potrzebuje spokoju!!!!! A ona jest zmeczona,ale nie odpuszcza.
...
Następna strona
bCOpYaYn