Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kora w Must Be The Music": "Nieśmiała osoba NIECH SIEDZI W DOMU I GOTUJE!"

381
Podziel się

Jurorka show Polsatu wciąż ostra i bezpośrednia: "To jest takie prostackie, mówię nie!".

Kora w Must Be The Music": "Nieśmiała osoba NIECH SIEDZI W DOMU I GOTUJE!"
bCyEcLwB

Udział Kory w siódmej edycji Must Be The Music do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Zmagająca się z chorobą nowotworową artystka pojawiła się jednak na castingach i mimo wyraźnego osłabienia, ostro krytykowała uczestników.

bCyEcLwD
bCyEcLxe
KOMENTARZE
(381)
Czarna:-)
6 lat temu
Kora nawet w tym turbanie wygląda olśniewająco:-) Życzę powrotu do zdrowia:-) Trzymam kciuki:-)
gość
6 lat temu
niesamowicie elokwentna kobieta :)
elizka
6 lat temu
może to i lepiej ...nikt tak naprawde nie chce zeby się nad nim litowano
bCyEcLxf
gość
6 lat temu
bardzo ją lubię i szanuję :) powrotu do zdrowia !
gość
6 lat temu
racja
Najnowsze komentarze (381)
gość
2 lata temu
Ona tylko krytykuje innych, a sama śpiewać nie umie. Denerwują mnie tacy ludzie. zwyczajne chamstwo obrażać kogoś na oczach całej polski.
toms australi...
5 lata temu
toms shoes stores toms australia online http://tomsaustralia.wosba.org/
Cheap Zentai ...
5 lata temu
I came to the bar subsequent him and found Arua ROSE zuly was so cheap. My brother often go to the www bar to buy SOF gold and play it. After center, He likes getting referrals using these Scions Of Fate money with his friend. Recently I found out he was not putting them on to work and I decided to take matters into my own hands on this. I got him into the pantyhose and took him over my knee and gave him a paddling for his disobedience. That became very fun for me. Cheap Zentai Suit http://myuncommonsliceofsuburbia.com/wp-content/cache/cache/
Brykiet
6 lat temu
Kora szybkiego powrotu do zdrowia :) jak na te wszystkie dolegliwości wygląda nadal pięknie , jak za czasów starego dobrego Maanamu :)
bb
6 lat temu
Czy nie można powiedzieć tego w bardziej subtelny sposób ? Dlaczego musimy być w dzisiejszych czasach tak do wyrzygania dosłowni i "szczerzy" ? Czy ta pani Kora nie obraża swoimi wypowiedziami uczestników ? Jak ją to tak męczy i już siódma edycja jest tak beznadziejna, to może czas poszukać sobie innego programu o wyższym poziomie, w końcu ktoś do niego dopuścił te "miernoty". Brak słów. To że jest chora w niczym nie usprawiedliwia jej grubiaństwa.
gość
6 lat temu
nigdy nie lubialam jej jako piosenkarki i jako osoby
gość
6 lat temu
Pamietam to bylo po stanie wojennym jak przyjechala do katowic do mojego hotelu gdzie pracowalam wyjela kilo pomaranczy i zaczela obierac zapach niosl a nam wszystkim slinka ciekla bo to rarytas byl wyszla i tylko zapach zostal
gość
6 lat temu
Głupota sama głupota
bCyEcLwX
gość
6 lat temu
Nie lubię kory.
fb...
6 lat temu
facebook ©2014
gość
6 lat temu
Podam hasło na Zalogowanie się: hujhuj535
pytacz
6 lat temu
Poco logowanie? przecież ja dodaje komentarze bez logowania się.
gość
6 lat temu
Właśnie!
gość
6 lat temu
Chce dobrze dla ludzi, nie daje płonnych nadziei. Nieśmiali powinni przełamać tę krzywdzącą ich cechę. Bo są od tych śmiałych dużo więcej warci, bo skromni i po prostu nie wierzący w siebie i swój sukces. Przydałoby się dodać im odwagi a nie przepuszczać przez casting a w programie traktować jak ofiarne kozły.
...
Następna strona
bCyEcLxz