Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Mikke: "Kobiety powinny mieć przywileje, a nie równe prawa!"

222
Podziel się

"Tak zawsze było w kulturze europejskiej. Pytanie, czy kobiecość w kobietach nie zakłóca zdolności do podejmowania decyzji".

bCMVLwrV

W Polsce od wielu miesięcy toczy się dyskusja wokół próby radykalnego zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych. Po masowych protestach Polaków projekt Ordo Iuris ostatecznie został odrzucony w Sejmie. Prawo i Sprawiedliwość już jednak zapowiedziało, że zadba o to, by w Polsce rodziło się więcej niepełnosprawnych, kalekich, nieuleczalnie chorych dzieci, w tym takich, których wady rozwojowe uniemożliwiają życie poza organizmem matki. Przypomnijmy: Kaczyński: "Chcemy, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, KIEDY DZIECKO JEST SKAZANE NA ŚMIERĆ, kończyły się porodem"

Odpowiedzią na słowa Kaczyńskiego jest drugi strajk kobiet. Wczoraj i dziś odbywają się kolejne marsze, manifestacje i debaty m.in. w Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Bielsku-Białej, Elblągu czy Siemiatyczach. Organizatorki przekonują, że 90 procent wydarzeń odbędzie się w miejscowościach poniżej 50 tysięcy mieszkańców. Janusz Korwin-Mikke nie widzi jednak problemu w tym, by kobiety nie miały równych praw. Jego zdaniem nie mają tak wysoko rozwiniętych zdolności do podejmowania decyzji jak mężczyźni.

Jestem staromodny, więc witam się z kobietami, całując je w dłoń. Kobiety powinny mieć przywileje, a nie równe prawa. Tak zawsze było w kulturze europejskiej. Pytanie, czy kobiecość w kobietach nie zakłóca zdolności do podejmowania decyzji. Kobiety są bardzo emocjonalnie rozchwiane. Kobiety podejmują decyzje gorączkowo.

bCMVLwrX
bCMVLwsd
bCMVLwsy
KOMENTARZE
(222)
gość
4 lata temu
ie e Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac ciarki. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie herbem masuje gubilo kruszy naroze kwarta meteor dobili byliny
gość
4 lata temu
Ten człowiek nie powinien miec nawet przywileju wypowiadania sie!
gość
4 lata temu
nie rozumiem dlaczego on jest wciąż dopuszczany do głosu
bCMVLwsz
gość
4 lata temu
Holocaust też popiera! I pomyśleć, że głosowali na niego młodzi, wykształceni ludzie. Przecież to tragedia!
gość
4 lata temu
stary seksista
Najnowsze komentarze (222)
gość
4 lata temu
korwin zamknij sie XIX w kretynie
gość
4 lata temu
jak ma sie wiadomosci o swiecie z gazedy wyborczej to ma sie o nim wlasnie takie zdanie :D
gość
4 lata temu
spadaj korwin sam nie wiesz o czym mowisz prawo do czegokolwiek to ja bym tobie odebrala stary dziadzie
gość
4 lata temu
jak taki stary p*****l może byc posłem ??? chory kraj rządzony przez dyktatora
gość
4 lata temu
dobrze ze pitlam z tego kraju. to nie jest kraj dla ludzi a przeciw ludziom!!! same trudnosci problemy wyzysk szukanie pieniedzy tam gdzie ich niema. okradanie ludzi a teraz jeszcze niewolnictwo. obalic ten caly syf ograniczonzch zlodziei na stolkach.ludzie obudzcie sie
gość
4 lata temu
słabe oszczerstwo cieniasie
hahahaha
4 lata temu
powiedział ten który p********ł Boniego z liścia taaa to była przemyślana decyzja i na pewno planował to przez długie lata :D Stary c*p.
gość
4 lata temu
Debile z was, czy wy w ogóle słuchacie, o czym on mówi? :D Uwielbiam, kiedy się wypowiada, bo potem czytając komentarze widzę jak mogę usprawnić swoją komunikację z ludźmi. Mówić dokładnie, powoli, bardzo precyzyjnie, jak do dziecka :D No i jak zmanipulować... Emocjonalne durnie.
bCMVLwsr
gość
4 lata temu
Biedny starzec, bo rozum odjechał, ale jeszcze biedniejsze jego dziecko, spłodzone w tym wieku. Co mu zapewni? Kasę? Żałosne. Dziecku potrzebny jest ojciec, jego wsparcie, jego obecność, a on? Jak dożyje, to będzie odmóżdżonym starcem. Po co taki dziecku. Pieniądze są ważne, ale to 1/10 w życiu. W moim domu bogato nie było, ale ojciec był dla mnie opoką. Wystarczyło jego spojrzenie i obecność.
gość
4 lata temu
Do idiotów logika nie dociera, więc nie zadawajcie sobie nawet trudu żeby zrozumieć.
gość
4 lata temu
Jedynym przywilejem, na jaki zasługuje ten stary dewiant, powinno być korzystanie z wychodka, aby tam mógł wydalać te swoje brednie.
gość
4 lata temu
faceci myślą członkiem... super poziom dziennikarstwa...
gość
4 lata temu
Jak zawsze dobrze prawi.... Bo przecież pijana kobieta śpiąca w krzakach wygląda dużo bardziej bulwersująco niż mężczyzna w tej samej sytuacji. To samo z paleniem papierosa na ulicy , lub sikaniem pod drzewem.
Felipe911
4 lata temu
Kij mu w oko, ale ta dziennikarka z pierwszych dwóch zdjęć - śliczna. Ktoś wie, jak ona się nazywa?
...
Następna strona
bCMVLwsT