Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Korwin-Mikke ma prywatne poglądy o kobietach. Ma 73 lata i jest inaczej wychowany!"

167
Podziel się:

"Czasem partia używa niefortunnych sformułowań" - przyznaje Miriam Shaded. Naprawdę tylko niefortunnych?

Miriam Shaded, nowa polityczna gwiazda promowana przez partię Janusza Korwin-Mikkego, zdążyła już zasłynąć kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat syryjskich uchodźców i islamu. Zapewnia jednak, że w swojej politycznej działalności skupia się głównie na walce o prawa człowieka, w tym zwłaszcza o prawa kobiet. Stoi to nieco w sprzeczności z poglądami prezesa jej partii, Korwin-Mikkego. Jednym z jego postulatów już od wielu lat jest, to by odebrać kobietom prawo do głosowania w wyborach: "Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce". Łaskawie daje im jednak możliwość kandydowania w wyborach i bycia wybieranymi. Miriam twierdzi, że to tylko niefortunne sformułowania.

Czyny są głośniejsze od słów. Pan prezes ma pewne poglądy prywatne na temat kobiet. Ma 73 lata, jest w innym otoczeniu wychowany. Starsi ludzie mają inne poglądy niż młodsi. Zaproszono mnie na listę, dostałam 100% możliwości, by walczyć o prawa kobiet. To ja nadzoruję cały ten proces, to ja to koordynuję. Korwin ma świetny program, czasem po prostu partia używa niefortunnych sformułowań.

Naprawdę tylko niefortunnych?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(167)
gość
7 lat temu
PO I PSL i bezczelna kłamliwa Kopacz tak boi się przegranych wyborów że utworzyli NOWOCZESNĄ z Petru, (żeby mieli gdzie uciekać) i "Partia Razem, Zandberg" twór promowany między innymi przez Michnika starego komunistę Ubeka-WSI żeby odebrać głosy mniejszym partią te trzy partie są za wprowadzeniem jeszcze większej ilości muslimów do Polski! co za tym idzie przemoc gwałty i dużo wyższe podatki NIE głosujcie na PO/Nowoczesną/PSL/Partie Razem – ogarnijcie się! Z Ostatniej chwili Wyciekły NOWE TAŚMY PO Można obejrzeć na TV republika w roli głównej Kulczyk Tusk i połowa partii P(ojemy) O (śmiorniczki) cytat z wczorajszej wypowiedzi Kopacz, która gubi się już w swych kłamstwach "Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - powiedziała podczas wczorajszej debaty. Dzisiaj zaprzecza temu co sama mówiła jeszcze kilkanaście godzin wcześniej."
gość
7 lat temu
Korwin szanuje kobiety bardziej niż nie jeden facet
gość
7 lat temu
Ma racje. I jej obecność w partii jest najlepszym poparciem jej slow.
gość
7 lat temu
Niedawno się przekonałam,że Korwin ma bardzo sensowny program i na niego zagłosuję.
gość
7 lat temu
Korwin chce żeby męzczyźni w Polsce zarabiali tyle, żeby ich kobiety nie MUSIAŁY pracować, tylko jeśli by chciały.
Najnowsze komentarze (167)
oy vey
7 lat temu
Miriam zwal mi konia d**ą.
gosc 111
7 lat temu
No nie ogarniam jak mozna sie tak wyrazac, albo to ja albo cala ta partia ma schizofrenie.
gość
7 lat temu
dziadyga siedz w domu dziadygo ramol ...
gość
7 lat temu
dziadyga siedz w domu dziadygo ramol ...
gość
7 lat temu
Głosuje na Korwina. Precz z muzułmanami.
gość
7 lat temu
stary dziadyga pcha sie do rzadu ....okropne
gość
7 lat temu
Mój Dziadek ma 78, jest Prawdziwym Mężczyzną, a nie mizoginem i w życiu takich słów by nie powiedział... Ten argument jest inwalidą.
gość
7 lat temu
zaraz... to nie on ma żonę i dzieci oraz... kochankę, której również zrobił dziecko?
gość
7 lat temu
JKM dużo mówi i jest odważny ale tylko w stosunku do słabszych. Zdolności do retoryki nie można mu odmówić, ale z niej nic niej kompletnie nie wynika. Podatki to tylko mała część problemu. Naubliżać uchodźcom, górnikom itd...itp. to każdy g***i potrafi.
gość
7 lat temu
Dla mnie Kaczyński i Korwin to dwie ogromne indywidualności polityczne. Chciałabym , aby panowie stworzyli koalicję i wzięli do niej jeszcze Kukiza.
gość
7 lat temu
Niestety wypowiedzi Korwina są manipulowane bardzo , bo Korwin mówi raz językiem trochę metaforycznym , innym razem zbyt prostym, np. niepełnosprawnych , których szanuje i stworzył dla nich fundację , nazywa inwalidami. Mnie podoba się program gospodarczy Korwina , jego stosunek do islamistow i do wolności człowieka.
gość
7 lat temu
Może jest ostry i radykalny ale takich przywódców nam trzeba, a nie te flaki z olejem nami rządzące które nie potrafią skutecznie nas bronić ani nic zmienić zeby nam się lepiej żyło
gość
7 lat temu
Powiem tak, jeśli nie chcecie żeby wy i w przyszłości wasze dzieci były gorzej traktowane w tym kraju niż islamscy przybysze i żeby nie bały się że zostaną zgwałcone np na przerwie na szkolnym podwórku co jest nagminne w szwecji i tym podobnych krajach gdzie kolorowi przejęli power nad życiem bublicznym,to głosujcie na KORWINA. Innej drogi nie ma
ira
7 lat temu
ludzie w wieku emerytalnym nie powinni zajmowac odpowiedzilnych stanowisk.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie