Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Mikke: "Rozumiem Putina doskonale! ON SIĘ BOI!"

24
Podziel się

"To było kiedyś wielkie imperium. Teraz Rosja jest otoczona bazami NATO" - tłumaczy. "Stany Zjednoczone od pół roku prą do wojny."

bDpaODxh

Janusz Korwin-Mikke słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. W ubiegłym roku zrobiło się o nim głośno, kiedy w Parlamencie Europejskim stwierdził podczas obrad, że młodzież to "czarnuchy Europy". Mikke twierdzi też m.in. że "kobiety zawsze się troszkę gwałci", a mobbing powinien być legalny. "Zabawnie" przestaje być, gdy zaczyna mówić o Rosji i Putinie. Poproszony o skomentowanie sytuacji na Ukrainie stwierdził, że to "USA prą do wojny, a on doskonale rozumie działania prezydenta Rosji".

Stany Zjednoczone od pół roku prą do wojny w sposób oczywisty. Rozumiem Władimira Putina doskonale. On się boi. To kiedyś było wielkie imperium. Teraz Rosja jest otoczona bazami NATO. Oni się panicznie boją.

_

bDpaODxj

_

_

bDpaODxp

_

_

_

bDpaODxq

Źródło: TVN24/x-news

bDpaODxK
KOMENTARZE
(24)
gość
6 lat temu
Nie ma nic kontrowersyjnego w tej wypowiedzi
gość
6 lat temu
Korwin przynajmniej sie nie podlizuje wszystkim, mowi co mysli
gość
6 lat temu
pudel nie zajmuj się polityką bo to cię przerasta
bDpaODxL
gość
6 lat temu
Putin moze uzyc bron atomowa wiec wyzywanie go od najgorszych tez nie jest rozsadne
gość
6 lat temu
Zauważyłam, że na pudelku najwięcej manipulacji w artykułach jest napisanych przez "Ginger"
Najnowsze komentarze (24)
gość
6 lat temu
defacto racja a Putin nie boi sie jest silnym panstwem ma surowce ma zaplecze nie tylko $$ ale techniczne wiec moga Putinowi nadmuchac :)
gość
6 lat temu
a ż******o i usa nie może użyć wprowadzając tą swoją demokrację i zasady ?
ROSHFOR
6 lat temu
Korwin nigdy tak nie powiedział. Jak już gnojki cytujecie to chociaż sprawdźcie co cytujecie. Banda zasrańców niedouczonych.
sami
6 lat temu
Przeciez mowi prawde
gość
6 lat temu
"stwierdził podczas obrad, że młodzież to "czarnuchy Europy" - niezła manipulacja,Korwinowi chodziło o to, że młodzi ludzi pracują całymi dniami za nędzne pieniądze bez perspektyw na przyszłość, tak jak murzyńscy niewolnicy. "kobiety zawsze się troszkę gwałci" - Korwinowi chodziło o to, że kobieta w małżeństwie czasami nie chce seksu, ale dla męża się zgadza. Świetna manipulacja i cytowanie fragmentów całej wypowiedzi. Wręczam wam nagrodę złotego Goebbelsa!
raf
6 lat temu
korwin na prezydenta lub premiera
gość
6 lat temu
W tym momencie wysyłam Korwinowi ten artykuł i mam nadzieje, że was pozwie za legalny mobbing. Cycaty oczywiście poobcinane, typowo dla tępego motłochu. O jego opinia o kobietach ? Czytałem jego wypowiedzi, oglądałem wywiady. Chyba tylko wg pudelka kobiety chcą podbijać karty na zakładzie do końca życia
gość
6 lat temu
gdzie mozna to obejrzec w calosci ?? jaki to program ?
bDpaODxD
gość
6 lat temu
Korwin to MVP Polityki
wolnosciowiec
6 lat temu
Dla Pudelków ma, bo przecież JKM to "faszysta", jak Putin
gość
6 lat temu
UPA. Rozrywanie ust od ucha do ucha. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar. Podcinanie szyi nożem lub sierpem. Zadawanie ciosu siekierą w szyję. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy. Skręcanie głowy do tyłu. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą. Obcinanie głowy sierpem. Obcinanie głowy kosą. Odrąbywanie głowy siekierą. Zadawanie ran kłutych w głowie.
gość
6 lat temu
UPA. Obcinanie jednego ucha. Obrzynanie obydwu uszu. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha. Obrzynanie warg. Obcinanie języka. Pieczenie żywcem w piecu chlebowym. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty. Wybijanie zębów. Łamanie szczęki. Rozrywanie ust od ucha do ucha
gość
6 lat temu
Zestawienie 362 metod tortur zadawanych Polakom przez naszych przyjaciół Ukraińców: Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie). Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło. Wyrzynanie na czole „orła”. Wbijanie bagnetu w skroń głowy. Wyłupywanie jednego oka. Wybieranie obu oczu. Obcinanie nosa.
gość
6 lat temu
Dlaczego tak wchodzimy w tyłek ukrom? Co oni dla nas zrobili? Już nie wspomnę o okrutnych mordach. Pamiętacie jak nasze aniołki z PO i PiS w 2013 r. spierały się o to czy nazwać zbrodnie UPA ludobójstwem czy czystką etniczną? W tym roku już się nie sprzeczają, to jest temat tabu. Tylko na wyścigi który bardziej wejdzie temu bydłu w zad. Jakby mogli to nawet klocki by im połknęli jak te nasze Fajchty w Dubaju.
bDpaODyf