Korwin Piotrowska: "Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu"

60
Podziel się

Prezenterka przypomniała, że przez tłum fotoreporterów córka byłego prezydenta nie mogła wejść do kościoła.

Plotka, życie w luksusie i głośne medialnie śluby to tematy nowego sezonu programy Karoliny Korwin Piotrowskiej, #Sława. Dziennikarka na potrzeby jednego z odcinków przygotowała ranking najbardziej medialnych ślubów polskich gwiazd. W zestawieniu znalazły się ceremonie Małgorzaty Rozenek, Piotra Rubika oraz Aleksandry Kwaśniewskiej. Przy okazji promocji programu prezenterka zdradziła kilka szczegółów ze spotkania z córką byłego prezydenta. Ola z dużym humorem opowiedziała, jak nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub. Kwaśniewska wyszła za muzyka wokalistę Kubę Badacha we wrześniu 2012 roku.

Przypomnijmy, że podczas uroczystości w ławach zasiadły osoby niezaproszone przez młodą parę oraz paparazzi. Dziennikarka przyznała, że Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu.

KOMENTARZE
(60)
gość
rok temu
Korwin chyb nie zna znaczenia słowa "trauma".
gość
rok temu
Oj biedna, biedna. Zły plebs i ta nasza kochana księżniczka. Jak ci źli ludzie tak mogli?
tola
rok temu
Piotrowska padło ci na mózg, tandeciara jesteś. przecież Kwaśniewska ogłosiła całemu światu datę ślubu.
gość
rok temu
yyyy jakby ci to powiedziec..... piedroli mnie to
gość
rok temu
Mogli wziąć ślub gdziekolwiek, anonimowo i bez obecności mediów i paparazzi.Zrobili z tego przedstawienie na własne życzenie.
Najnowsze komentarze (60)
gość
rok temu
Ta Korwin to naprawdę jest walnięta. Trauma Kwaśniewskiej chyba miała traumę bo tatuś była narąbany .
gość
rok temu
To Kwaśniewska jest katoliczką?
gość
rok temu
Na własne życzenie miała cyrk ze ślubu. Bawi mnie to, że nagle Piotrowska tak staje w obronie głupoty celebrytek.
gość
rok temu
zdewociala stara panna
gość
rok temu
Do tych, którzy piszą, że Ola informowała o ślubie. Ola i Kuba w ogóle nie wypowiadali się na swój temat ani o swoim ślubie. Nie podali publicznie żadnej daty, miejsca. Zrobiła to jedna z osób zaproszonych na ślub, bez zgody i wiedzy zainteresowanych, za co wzięła od brukowców kasę. W takiej sytuacji dzień przed ślubem informację o ślubie, ale bez szczegółów potwierdził ojciec Oli, o czym ona dowiedziała się już po. Także ludzie czytajcie informację ze sprawdzonych źródeł i słuchajcie co mówią bohaterowie różnych wydarzeń i nie dajcie się propagandzie medialnej
gość
rok temu
Poczytałam komentarze i mam pewne refleksje. Dlaczego Ola miałaby d ać się zastraszyć mediom i brać ślub w tajemnicy, gdzieś zagranicą? Dlaczego niektórzy odmawiają jej prawa do tego by mieć- jak każdy z nas ślub taki jak chciała, z rodziną, przyjaciółmi i zabawą do białego rana? Nie ważne czy ktoś jest sławny czy nie ma prawo do uszanowanie ważnych wydarzeń w swoim życiu przez obcych, ciekawskich ludzi i media brukowe.
gość
rok temu
a co z dzickierm...taka b ogata ...niech matka urodzi
Emerytka
rok temu
A ja myślę że nie była świadoma ze tak się to skończy bo nigdy nie byla medialna nie widać jej było nigdxie nie znaliśmy jej od dziecka a Kasia pokazywała się od lat i dostawała cięgi i wiedziała co robi
gość
rok temu
To faktycznie największa trauma.
gość
rok temu
zazdrościmy jej i ja i moje dzieci tej największej traumy.....
gość
rok temu
trauma co ta kobita wymyśla tyle lat minęło a ta sobie przypomniała o traumie Oleńki ,ale jak szalała po klubach nocnych z Wałęsową to nie miała traumy jak papę oglądał cały świat z chorobą tropikalną też nie a od zdjęcia to tak
gość
rok temu
Kwasy to patologia była i jest
gość
rok temu
Ale chora s*****z..jskim zjebem trzeba być aby nie być zaproszonym i iść na ciszy ślub
gość
rok temu
Piotrkowska co to ma być? Masz pojecie co to jest trauma? Chciałaś wzbudzić współczucie,a tylko ośmieszyłaś Kwaśniewską.Zapewniam Cię,że nikt nie będzie ubolewał nad losem tej pani.
...
Następna strona