Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Piotrowska żali się: "Hejt na moją pomoc dla Pomorzan trochę mnie rozwalił!"

52
Podziel się

"Wiem, co to znaczy zostać z jedną torbą, w przeciwieństwie do tych którzy mnie posądzali o lansowanie się". Karolina cztery lata temu straciła wszystko w pożarze mieszkania.

bCyCuKdh

Karolina Korwin-Piotrowska mocno zaangażowała się w pomoc dla mieszkańców Pomorza poszkodowanych wskutek sierpniowych wichur. Apelowała o wpłacanie pieniędzy dla poszkodowanych. Wystawiła też na aukcję kilka swoich książek, sprzedanych ostatecznie za 3,5 tysiąca złotych. Żali się, że po hejcie jaki ją wtedy spotkał, nie uniesie kolejnych napastliwych komentarzy. I będzie pomagać nadal, ale nie mówiąc o tym publicznie. Przypomnijmy, że cztery lata temu straciła cały dobytek w pożarze mieszkania.

Źródło: Newseria Lifestyle

bCyCuKdK
KOMENTARZE
(52)
gość
3 lata temu
Zdecydowanie hejt na nią (czy krytyka jak niektórzy wolą powiedzieć) jest mocno przesadzona. Jak kogoś nie lubicie ale ten ktoś dobrze robi, to trzeba docenić. Brawo Karolina.
gość
3 lata temu
Weźcie dajcie jej spokój! Lepiej piszcie co wy robicie, żeby pomagać innym.
gość
3 lata temu
Jak można krytykować siedząc w ciepłych papciach i nic nie robiąc? Jak można być takim głupim, nieczułym i zacofanym?!?! Ludzie pomóżcie komukolwiek w kłopocie zamiast ciągle pluć jadem.
bCyCuKdL
gość
3 lata temu
A ja ją lubię. Jest inteligentnie złośliwa, błyskotliwa, konsekwentna i nonkonformistyczna.
gość
3 lata temu
Brawo Pani Karolino!
Najnowsze komentarze (52)
gość
3 lata temu
jak Pani schudla wygląda Pani o nieeebo lepiej..trochę jest Pani podobna do Marcy z Swiat wg Bundych ;-) Ale w pozytywnym znaczeniu :-)
gość
3 lata temu
A może coś więcej na ten temat? Pierwsze słyszę, żeby cokolwiek zrobiła dla tych ludzi. I jaki niby hejt?
gość
3 lata temu
I to mówi b******l który żyje z hejtu, ha, ha...
gość
3 lata temu
Karolcia olej złośliwców. Uwielbiam Twój zdrowy rozsadek, inteligencję, specyficzne poczucie humoru z nutką złośliwości. Tak trzymaj. Pozdrowionka.
gość
3 lata temu
Pani straciła wszystko oprócz pokaźnego konta bankowego,ci biedacy stracili wszystko,dosłownie,więc porównywanie się z nimi nie zupełnie jest prawdziwe.
gość
3 lata temu
Naczelna hejtu ociepla swoj wizerunek , ale OK, kazda pomoc na wagę złota.TYlko się pytam nie moze Pani robic tego bez szumu wokoł siebie?Wiem, zaraz odezwie się Pani ,ze to dla dobra sprawy bo Pani jest znaną osobą nagłosnienie tej sprawy słuzy nie Pani, a sprawie. Szanuje ludzi, którzy pomagają bez tego medialnego szumu , ktorzy nie ogłaszaja wszech i wobec jacy to oni są wspaniałomyślni.
gość
3 lata temu
Pani Karolino wygląda Pani pięknie w tej fryzurze. Tak trzymać.
gość
3 lata temu
Jej komentarze zawsze są bardzo trafne i logiczne. Dużo momentami papla na jeden temat ale zmysłu bystrości na dany temat nie można jej odmówić. Wbrew opinii na salonach jest inteligentna kobieta. Nie leje wody przed kamerami w wywiadach.
bCyCuKdD
gość
3 lata temu
Krytyki nie znosi ? A sama tylko krytykuje ! Każdy zmierzy swoją miarą
gość
3 lata temu
nie wiesz niestety
gość
3 lata temu
Odmłodniała, botoksik?
sztuczna
3 lata temu
zyje z krytyki i hejtowania innycha tu płacze ze ją hejtują?żenująca baba,moze to ten botoks i skalpel tak zadziałały?
gość
3 lata temu
nareszczie sie odchudza, lepiej póżno, niż wcale
gość
3 lata temu
Dobrze jej w tych krótkich włosach. Wyglafa o wiele młodziej.
bCyCuKef