Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska: "Syn postawił już pierwszy krok"

119
Podziel się

"Stawia cztery kroki, zatrzymuje się na kanapie i sobie klaszcze."

bCzoHUQB

Rok temu po wielu latach starań Małgorzata Kożuchowska została wreszcie mamą. Z Bartkiem Wróblewskim zostali rodzicami Jana Franciszka. Jeszcze będąc w ciąży aktorka starała się unikać zainteresowania mediów. Do dziś nie zdecydowała się na sesję zdjęciową dla żadnego z kolorowych magazynów, a w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, nie pokazując twarzy dziecka. Zobacz: Kożuchowska o swoim dziecku: "Widocznie czymś sobie na nie zasłużyłam!"

Chętnie natomiast dzieli się wrażeniami z bycia mamą:

Nigdy nie byłam asertywna jak teraz. Dziecko nie wybaczyłoby mi, gdybym pracowała całą dobę. Syn postawił już pierwszy krok. Stawia cztery, zatrzymuje się na kanapie i sobie klaszcze.

bCzoHUQD
bCzoHUQJ

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCzoHUQK
bCzoHURe
KOMENTARZE
(119)
gość
5 lata temu
Daj kobiecie cieszyc sie dzieckiem, co ci to przeszkadza?
gość
5 lata temu
Super dziewczyna i wspaniala matka. Jak kazda kochajaca matka cieszy sie z rizwoju swojego dziecka. Pani Malgosiu zycze duzo radosci z macierzynstw i duzo zdrowka
gość
5 lata temu
a co mają pisać ogłoszenia o różnej treści, że raz jest chory na to, a raz na prostatę, weź się człowieku zastanów na przyszłość i nie oczerniaj bezpodstawnie innych, chyba, że sam jesteś oszustem i mierzysz ludzi swoją miarą...
bCzoHURf
gość
5 lata temu
Slicznie Goska wyglada!
Zbigniew Bogn...
5 lata temu
Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w sfinansowaniu leczenia i rehabilitacji naszego syna. W wyniku niedotlenienia Krzyś urodził się w zamartwicy i został oceniony na 2 pkt. w skali Apgar. Pobyty w szpitalach oraz w klinice na oddziale neurologii potwierdziły nasze obawy o trwałych uszkodzeniach w obszarach mózgu chłopca. Pierwszym negatywnym objawem było wzmożone napięcie mięśniowe oraz napady ruchowe (padaczka miokloniczna), a diagnoza brzmiała encefalopatia niedotlenieniowo niedokrwienna. Teraz nasz synek ma trzy lata i widzimy, że rozwój psychoruchowy Krzysia jest nieharmonijny i przebiega z bardzo dużym opóźnieniem, nasz synek nie siedzi, nie mówi, a spastyka rączek uniemożliwia mu zabawę i manipulowanie przedmiotami. Aktualna diagnoza to ciężka forma Dziecięcego Porażenia Mózgowego ze zmiennym napięciem mięśniowym, które powoduje że terapia naszego dziecka jest naprawdę trudna. Tylko wielospecjalistyczna pomoc oraz codzienna rehabilitacja są szansą na lepsze funkcjonowanie naszego syna. Na szczęście znalazły się już osoby prywatne, które uruchomiły stałe comiesięczne przelewy dla Krzysia, za co jesteśmy niezmierni wdzięczni, jednakże pokrywają one tylko część miesięcznego zapotrzebowania. Prosimy nie kierować pytań na forum, gdyż nie śledzimy umieszczanych tam komentarzy. Wszelkie pytania na temat przebiegu leczenia, rehabilitacji, fundacji prosimy kierować drogą mailową - barbarabognacka@wp.pl Istnieje również możliwość osobistego spotkania, bywamy z Krzysiem w różnych częściach Polski na turnusach rehabilitacyjnych oraz w klinikach. Każdy grosz się liczy, jeśli jesteś w stanie pomóc, to bardzo prosimy w imieniu Krzysia o dotacje na jego leczenie i rehabilitację. Barbara Bognacka Nr konta 59 1750 0012 0000 0000 3101 1396 w tytule proszę wpisać "Na leczenie Krzysia Bognackiego". Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już nas wsparli i życzymy dużo zdrowia.
Najnowsze komentarze (119)
cyberpolicja
5 lata temu
Policja juz sie zajela ta pomoca dla Krzysia te bzdury wkleja od marca 2015 roku na prywatne konto w mbanku w lodzi
cyberpolicja
5 lata temu
policja juz cie namierza iebany oszuscie. konto prywatne w mbanku w lodzi !!!!
gość
5 lata temu
no i co z tego , niech cieszy się w gronie swojej rodziny i ojca dyrektora. !!!
gość
5 lata temu
A jaką zrobił kupę?
gość
5 lata temu
super gratulacje
POmPOn
5 lata temu
POtem się rozkracza i leje na dywan a na koniec wali wielkie, śmierdzące kupsko i w nie siada. Taki talent. PO mamusi.
gość
5 lata temu
i****a
gość
5 lata temu
Boże jak ja jej nie cierpię 😒
bCzoHUQX
gość
5 lata temu
Zdolna bestia!!!!
gość
5 lata temu
czytam artykuł o szczepieniach ...dzieci nie szczepione mogą zarażać dzieci ,,szczepione,, !!! to jak to jest ? gdzie ta ODPORNOŚĆ PO SZCZEPIENIU? a te skutki uboczne...choćby po szczepieniu przeciw rakowi szyjki u kobiet ... MASAKRA..
gość
5 lata temu
Fajna Gosia.
gość
5 lata temu
ojojoj nie posrutkaj sie z tej tkliwosci
gość
5 lata temu
ciesze się razem z nią, ale cóż mnie obchodzą takie bzdety( to są radości rodzinne ) ja i inni do nich nie należą !
gosc
5 lata temu
sesrala sie bida i trzeszczy stara krowa mecyje bo to ktos bachora nie widzial
...
Następna strona
bCzoHURz