Kozyra w TVN-ie: "Szpak w ogóle mnie nie interesuje, to jest wydmuszka!"

324
Podziel się

"Teraz cieszę się życiem. Nie wiedziałem, czy świeci słońce, bo siedziałem w biurze".

Były szef Radia Zet, Robert Kozyra, jakiś czas temu postanowił przejść na medialną emeryturę. Dziś, jak sam twierdzi, cieszy się życiem, które do niedawna pochłaniała praca. W Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim nowym zajęciu - sprzedawaniu biżuterii celebrytom. Wypowiedział się też na temat Michała Szpaka, którego nazwał "wydmuszką":

Cieszę się życiem, jest tyle fantastycznych rzeczy, które mijają, kiedy się ciężko pracuje. Nie wiedziałem, czy świeci słońce, bo siedziałem w biurze. Produkuję piosenki, wyprodukowałem Igora Herbuta piosenkę, Feela i Zagrobelnego, Edyty Górniak, Sarsy i Natalii Nykiel. To są bardzo dobre produkcje. Szpak w ogóle mnie nie interesuje,to jest wydmuszką. Życzę mu powodzenia na Eurowizji, ale to nie moje klimaty. Mój kolega kiedyś miał firmę biżuteryjną, zapytał, czy chcę współpracować, zaczęliśmy sprzedawać coś innego niż jest na rynku. Gwiazdy bardzo często sięgają po naszą biżuterię, Joanna Krupa nosiła nasze kolczyki, był szał za granicą.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(324)
gość
4 lata temu
jak Michał to wydmuszka to pan Kozyra pewnie zbuk :)
gość
4 lata temu
On jest taki małostkowy, że jemu się wszystko pomieszało. Kompletnie na opak... No bo jak można mówić o komercyjnym popie, który jest tak na prawdę totalną szmirą, że to jest coś godne uwagi??? Cała Europa się zachwyciła, tylko nie on. To co, tylko on się zna a wszyscy się nie znają??? To, że coś się sprzedaje nie znaczy, że jest wartościowe. Gdyby był kobietą, to co? Ubrałby tyłek w różowe piórka, poleciał do Dubaju i szczycił się jaki to on jest z*******y?! Co za p****k!
gość
4 lata temu
on mały, piesek mały i ........też mały
gość
4 lata temu
Śmieszny gościu zresztą jak jego pies.
gość
4 lata temu
Jaki on niziutki :)
Najnowsze komentarze (324)
gość
4 lata temu
szpakowi kozyra mógłby buty czyścić
gość
4 lata temu
jakies troki od kaleson -wypowiadają się na temat super faceta
gość
4 lata temu
facet nikt - komentuje publicznie wielkiego artystę- dno i tona mułu
Ewa
4 lata temu
Kto to jest Kozyra i dlaczego wypowiada się na temat artysty.
jojko
4 lata temu
ty maly czlowieczku lepiej zajmij sie biżuterią .a nie wypowiadaniem sie na temat Michala k****n
joj
4 lata temu
wydmuszka ci za k****n ty sam jestes wydmiszka
gość
4 lata temu
Wydmuszka to jest p.Kozyra...znany z kilku romansów i łaszenia się do mediów!. M.Szpak to chłopak z WIELKIM talentem, FANTASTYCZNYM głosem i z osobowością...ale skąd taki pseudo "znawca" muzyki jak Kozyra może to wiedziec:(((
gość
4 lata temu
Sam pan jesteś wydmuszką! Po tej obrazie Michała, który jest wspaniałą osobowością z wielkim talentem i boskim głosem, dla mnie jest pan z***m!
Frida
4 lata temu
Kozyra nie ubliżaj ludziom jesteś narcyzem co Ty zrobiłeś w życiu dobrego nawet się nie umywasz do Michała Szpaka nie jesteś godzień pucować mu buty Ty szpagaciarzu
gość
4 lata temu
Myśli, że wszystkie rozumy pozjadał i można mu ludzi obrażać. Nie znoszę go.
gość
4 lata temu
Co to za typek....mały, chudy......:(:(
gość
4 lata temu
Brawo MICHAŁ, super, super, ciekawe co na to te wszystkie wielkie talenty w Polsce?
ewa
4 lata temu
hahaha, wydmuszka mały czlowieczku.....widzisz jak daleko zaszedł?
gość
4 lata temu
Paskudne jest to że wypowiedział swoje zdanie w przededniu finału Eurowizji, co musiało dotrzeć do Michała. Kompletnie bez klasy, mały człowiek. A Michała kochamy panie mocno były prezesie radia, więc obawiam się, że w dodatku na tej emeryturze stracił Pan kontakt z rzeczywistością.
...
Następna strona