Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko o raku jąder: "Niech panie namawiają partnerów do badań! Nie w moim wieku, a 20-latków"

58
Podziel się

"Niech będą czujni. Też bym myślał przed tym programem, że dopiero jak będę miał 55 lat, to pójdę się zbadać".

bCyBvmbp

W Internecie trwa akcja promująca profilaktykę nowotworu jąder. Kampania odbywa się pod hasłem Łap Jaja. Dzień Dobry TVN również zajęło się tematem wykrywania i leczenia raka jądra. Gościem Kingi Rusin i jej nowego partnera na wizji, Piotra Kraśko, był urolog Tomasz Bużański. Szczególnie zwracano uwagę na to, że rak jąder jest bardzo niebezpieczny dla mężczyzn między 19. a 40. rokiem życia. Wcześnie wykryty jest w stu procentach wyleczalny. Piotr Kraśko zaapelował do Polek:

Też bym myślał przed tym programem, że dopiero jak będę miał 55 lat, to pójdę się zbadać. To bardzo ważne, niech panie namawiają swoich partnerów, nie w moim wieku, 45-latków, a 20-latków. Niech będą czujni.

Przeczytałam gdzieś, że również dzieci chorują - dodała Kinga Rusin.

bCyBvmbr
bCyBvmbx

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCyBvmbS
KOMENTARZE
(58)
gość
4 lata temu
w pl to czesto jeszcze jest : rak jąder? jądra heheheheh
gość
4 lata temu
Ja bardzo lubię Kraśkę :) A TVN tylko zyskuje widzów. Polacy powiedzieli NIE Goebbelsowskiej propagandzie PiStv. Zresztą co tam oglądać. Ilekroć włączysz masza lub Jarosław Kaczyński. Względnie Anna Czopek, przepraszam, Popek.
gość
4 lata temu
Bo i bardzo dobrze, chłopy do lekarza
bCyBvmbT
gość
4 lata temu
Temat jest poważny, mężczyźni naprawdę powinni się przebadać co jakiś czas pod tym kątem. Nie każdy ma szczęście pokonać takiego raka, mi zmarł ktoś bliski zaledwie 30 latek i to jest tragedia co ta choroba robi z człowiekiem. Działajcie póki nie jest za późno. Prowadzący są tacy i siacy ale temat jest mądry i trzeba to nagłaśniać nim będzie za późno.
gosc
4 lata temu
wszyscy pamiętajmy o badaniach okresowych, wcześnie wykryty rak to sukces w leczeniu choroby.....
Najnowsze komentarze (58)
Nie PiS
4 lata temu
Boże mój. Jaki ten Kraśko daremny. Tak samo jak Lis, Kuźniar, Wielowsiowa, Parandowska, Żakowski. Nienawiść do PiS-u zrobiła z nich kąsające bestie, których już nie można słuchać i oglądać. Jeszcze nie wiedzą jak dużo stracą z tego powodu. Ich nazwiska będą obciachem. Nie będą mieli pracy.
gość
4 lata temu
Odezwali się specjaliści od wszystkiego... Tylko oceniacie, krytykujecie, obmawiacie. Dosyć mam takich ludzi. nudnych. jurorów wiecznych. to lubię a tego nie. kogo obchodzi Wasze zdanie???!
gość
4 lata temu
Rusin już nie wyśmiewa swojego towarzysza w ddtv?? Wszystkich po kolei wyśmiewała i była ironiczna. Wszechwiedząca a g***o wiedząca. Krasko to zawodowiec wiec nie musi sie specjalnie wysilać: ma wiedzę i klasę
gość
4 lata temu
Super! Wkoncu ktoś pokaże rusinowej gdzie jest jej miejsce. Szybko zorientowała sie że jej wiedza jest na etapie początkowym wiec siedzi cicho (pierwszy raz!!!!!!) przy Piotrusiu!!!! Bardzo dobrze kubeł zimnej wody sie jej przyda
gość
4 lata temu
Rusin super pokazała rękoma jak zbadać jądra :))))))
gość
4 lata temu
Panie mają partnerów namawiać? Dajcie spokój. Niesamowicie mnie wpienia to pielęgnowanie relacji damsko męskich na zasadzie synuś i mamusia. Kobieta w związku jest partnerką, a nie mamusią, która ma się troszczyć, żeby pańcio się dobrze odżywiał, chodził do lekarza, dentysty.
gość
4 lata temu
a co mnie obchodzą jaja facetów to ich problem obciąć im i będzie spokój 😃
gość
4 lata temu
Zazwyczaj nie komentuję negatywnie ale mam wrażenie, że pan Piotr to nie tylko z panią Małgosią, przyjaciółką domu romansował. Pani Karolina jest cwana. Jak tylko wyczuła bądź się dowiedziała, że szanowny mężulrk chce odejść do innej, złapała własnego męża na dziecko! Tylko wybitnie bystre i przebiegle kobiety robią takie rzeczy. Pani Karolino! Niech się pani przygotuje do następnej ciąży bo jak będzie chciał odejść do pani Kingi to nawet bliźniaki mogą nie pomóc. ;)
bCyBvmbL
gość
4 lata temu
Nie da sie dodać komentarza!!!
gość
4 lata temu
powiem tak...im szybciej sie zbadasz tym szybciej zejdziesz z tego swiata
jetzy syn
4 lata temu
Panie krasko na takie badanie bede czekal 3lata a jak wejde i nie dam kasy to sie nc nie dowiem taka sluzbe zostawilo twoje PO a teraz zrob sobie temat o podpaskacj nisko upadles roskosz dla mnie
solo
4 lata temu
Rusin sie naladowala botoxem. Wyglada jak Hanna.
gość
4 lata temu
widzisz resorciaku, teraz nadajesz o raku jader i tylko tyle
gość
4 lata temu
Krasko super przeinteligentny gosciu
...
Następna strona
bCyBvmcn