Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko o Trumpie: "Samotny szeryf miliarder wchodzi do Białego Domu. Nikomu nic nie zawdzięcza!"

83
Podziel się

"Nigdy nie było miliardera, który wygrał wybory w kraju miliarderów. On sam sobie to nawet sfinansował".

bCGALSoR

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych budzą wiele emocji nie tylko w Ameryce. Mimo że Donald Trump już niemal dwa tygodnie temu wygrał wyścig o fotel prezydencki w USA, niektórzy wciąż nie mogą się z tym pogodzić. Przypomnijmy: Robert De Niro o wygranej Trumpa: "Czuję się jak po zamachu na World Trade Center"

Na temat Trumpa kolejny raz wypowiedział się Piotr Kraśko. Dziennikarz nie kryje swojej fascynacji nie tylko polityką amerykańską, ale również postacią "samotnego miliardera, który wejdzie do Białego Domu".

To były historyczne wydarzenia. Nigdy nie było miliardera, który wygrał wybory, nigdy w kraju miliarderów. Nigdy nie było człowieka, który trochę był jak samotny szeryf. Walczył nie tylko z Hillary Clinton, ale również z całą machiną partii republikańskiej. On samotnie wygrał. Nigdy nie było człowieka, który wchodziłby do Białego Domu bez zobowiązań wobec nikogo. Zazwyczaj się komuś coś zawdzięcza. On nikomu nic nie zawdzięcza, on sam sobie to nawet sfinansował. Samotny szeryf miliarder wchodzi do Białego Domu.

bCGALSoT
bCGALSpu
KOMENTARZE
(83)
#kingarusin
4 lata temu
a ty komu zawdzięczasz śniadaniówkę??
gość
4 lata temu
Ja uwazam ze to pozytywy, ale co ja tam wiem :)
gość
4 lata temu
Hilary tez sama sobie to sfinansowała!! Tylko ze za pieniądze podatników !! W przeciwieństwie do trumna który sam je zarobił.
bCGALSpv
goscbuu
4 lata temu
A Kraśko jak dostał fuche w tvn
gość
4 lata temu
Puknij sie w glowe Krasko! A wyborcom nic nie zawdziecza?
Najnowsze komentarze (83)
gość
4 lata temu
Ja jestem za Trumpem stracił ponad 40mln swoich pieniędzy na lampa i i nie bd.pobieral za nia wynagrodzenia.Kukiz tez sam sobie finansowal kampanie i szkoda ze przegral.
a.
4 lata temu
Piotruś się ustawia do wiatru plecami.Kto następny?
gość
4 lata temu
ale komentarz mądry
gość
4 lata temu
trump sam nie zarobił tylko odziedziczył po ojcu, zbankrutował 6 razy, a to co zarobił to machlojami, nie płaceniem podatków, korzystaniem z chapter 13 itp. Poza tym on sam sobie kampanii nie sfinansował ( jeszcze zarabiał odprowadzając kasę która dostał na kompanie na swojej konto )...
z3strony
4 lata temu
Wylniały Kraśko coraz bardziej mówi jak Kinga Rusin. Urocze.
gość
4 lata temu
Po co jego żona mu wybaczyla ten romans z tą sprzątaczka.
gość
4 lata temu
nie to samo co sam wybitny dziennikarz Kraśko, który karierę zawdzięcza PRLowskim dziennikarzom i działaczom PZPR
gość
4 lata temu
hahaha sam je zarobił...Masz na myśli dostał od tatusia a potem zmarnował dużą część bo zbankrutował 6 razy? Gdyby nie "inwestował" to byłby milarderem, a teraz tylko takiego udaje. Jego sława i "pieniądze" wynikają z tego, że dużo krzyczy macha łapkami i mówi jaki on to nie jest bogaty. W rzeczywistości to żaden businessman, tylko nieudacznik, p*****k i oportunista. Zmienia partię i poglądy co 5 minut, kłamie co 3 min, a jego poglądy na wiele tematów nadal nie zostały określone. Miał być mur, teraz będzie "ogrodzenie"... Żaden szanujący się businessman nie zaoferowałby wybudowania muru który kosztowałby około 3 miliony dolarów za 1.5 kilometra....
bCGALSpn
gość
4 lata temu
kraśko ty c***u, sledzilem w tv twoje komentarze, pełne nienawisci wobec trumpa, ty i pochanke - tak stronniczych dziennikarzy jeszcze nie widzialem. jak sie teraz czujesz b**u? a taki byles pewien clinton ha ha ha
gość
4 lata temu
Krasko glupoty Gadasz straszne. Trump siedzi po uszy w chinskim banku i ruskich oligarchow Ty tumanie .
gość
4 lata temu
Krasko glupoty Gadasz straszne. Trump siedzi po uszy w chinskim banku i ruskich oligarchow Ty tumanie .
gość
4 lata temu
Krasko jest obrzydliwy! W dzień wyborów krytykował Trumpa nie zostawiajac na nim suchej nitki! A po jego wygranej nagle się nim fascynuje??? P******y sprzedawczyk!
gość
4 lata temu
kraśku ty łachmyto zza Buga,Trump zawdzięcza tylko sobie a ty nędzo swojemu dziadkowi i ojcowi,esbekom zza Buga.Umyj się ,uczesz łachmyto.
gość
4 lata temu
To co przedaiebiorca to juz niemoze czytac newsow?smieszny jestes facio.
...
Następna strona
bCGALSpP