Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko: "Relacjonowanie wojny w Rwandzie bardzo mną wstrząsnęło"

39
Podziel się

"W tym zawodzie uczymy się każdego dnia. Można skończyć medycynę i być świetnym dziennikarzem".

bDodQjFN

Piotr Kraśko u szczytu kariery w TVP został korespondentem telewizji publicznej w Rzymie, Waszyngtonie oraz relacjonował najważniejsze wydarzenia ze świata, takie jak wojna w Libanie czy zamach terrorystyczny w Londynie. Wyznał, że najciężej znosił pracę w miejscach, w których aktualnie toczyła się wojna. 47-latek dodał, że jednym z bardziej wstrząsających momentów w karierze było dla niego relacjonowanie wojny w Rwandzie.

Kraśko udzielił również kilku rad przyszłym dziennikarzom. Jego zdaniem warto najpierw skończyć studia prawnicze lub medyczne, co pozwoli nabrać doświadczenia w konkretnej dziedzinie.

bDodQjGq
KOMENTARZE
(39)
gość
2 lata temu
Relacjonowanie wojny w Rwandzie mna wstrząsnęło powiedział popijając drogiego szampana i wcinając kawior👍
gość
2 lata temu
Mną wstrząsnęły zdjęcia znad morza pewnej pary kochanków uprawiających jogging. Pikanterii dodaje fakt, że kochanka pana na tych fotkach przyłapanego in flagranti była przyjaciółką żony szacownego pana redaktora.
gość
2 lata temu
A romans z koleżanką żony Tobą nie wstrząsnął?
bDodQjGr
gość
2 lata temu
Syn B.Pietkiewicz i pasierb N.Terentiew nie miał szansy na inny zawód, choć pewnie powie , że One wcale Mu nie pomogły.
KACZMAREK
2 lata temu
Ale on mnie wnerwia. Nie lubię go!
Najnowsze komentarze (39)
gość
2 lata temu
jak widze i słyszę tego panat o mnie coś zalewa
gość
2 lata temu
wstrząsający to jest kraśko
gość
2 lata temu
góru buhahahahahaa
gość
2 lata temu
Ile razy jeszcze o tym,jak nie ma o czym mowic?
gość
2 lata temu
Kiedy przestaniecie promowac tego wymieklego wymoczka?
gość
2 lata temu
,Najbrzydszy, ( zezowaty, wyglada na niedomytego !!!) człowiek pokazujący, sie publicznie !!!Zero męskości, taka ciocia, podlizująca sie ciagle, do kogoś, coś znaczacego w TVN_nie !!! żenyjący typ !!!!
Głos Wybiórcz...
2 lata temu
Pewnie TW N zrobi gwiazdom holiłudu wieczorek kina studyjnego z POlinu gdzie będą puszczać im film dokumentalny : ,, Torcik ze swastyką z wafelków w lesie Wodzisławskim ''
Zoom
2 lata temu
Wszyscy żyjemy pod kloszem. Wstrząsa nami do głębi to, co w innych krajach nawet dzieci mają na co dzień.
bDodQjGj
gość
2 lata temu
Spoko studia medyczne bardzo się przydają w tvn turbo, a prawnicze w tvn style 😂😂😂 serio są tylko 2 kierunki studiów medycyna albo prawo by potem nie pracować w zawodzie tylko się chwalić że się skończyło? Racja, na dziennikarstwie to nic nie uczą, na medycynie więcej o reportazach się dowiesz
Geny
2 lata temu
Drugą żoną Tadeusza Kraśko, czyli ojca Piotra, była „caryca” Nina Terentiew. To ona załatwiła pracę w TV synkowi Tadeusza, wyglądającemu na niedorozwiniętego parobka zza Uralu. Znany z zamiłowania do kobiet i wódki Tadeusz Kraśko – ojciec zezowatego Piotra – popełnił w 1991 roku książkę „rzekę-wywiad” z ulubieńcem Michnika i „salonu” Andrzejem Szczypiorskim, pisarzem, politykiem, działaczem tzw. opozycji w PRL. To „dzieło” naprawdę warto przeczytać, po ujawnieniu kilka lat później, iż Andrzej Szczypiorski był płatnym kapusiem UB od końca lat 40., a później nieustannie konfidentem SB. Najbardziej cudowne jest to, że Szczypiorski regularnie donosił na swojego ojca… który też był kapusiem UB/ SB. Jeżeli do tego wszystkiego dodać, że Tadeusz Kraśko również był donosicielem SB, to mamy pełen obraz elYt IIIRP…
gość
2 lata temu
to celebryta a nie dziennikarz
gość
2 lata temu
ależ on p******y
gość
2 lata temu
ty nie jesteś dziennikarzem, jesteś TANIM propagandzistą na usługach antypolskiej ohydnej i zakłamanej stacji!
gość
2 lata temu
W Rwandzie corne byli zacofani nie mieli broni palnej i tylko rzucali kamieniami więc wystarczyło że Zezol spierwedalał zygzakiem .
bDodQjGL