Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko: "Schudłem, ale jeszcze nie widać. Czuję się lżejszy!"

379
Podziel się

"Zawsze się coś kalkuluje" - mówi o stawce jaką dostał za udział w "Celebrity Splash". "Gospodarstwem opiekują się rodzice."

bDgsvfFN

Adam Kraśko, który zdobył popularność z programie TVP, gdzie szukał żony, próbuje zaistnieć teraz jako celebryta. Jest jednym z uczestników nowego programu Polsatu, Celebrity Splash, gdzie z innymi gwiazdami skacze do wody. W pierwszym odcinku przeszedł do kolejnego etapu jako pierwszy, wygląda więc na to, że może liczyć na sympatię widzów. Rolnik przyznał, że dzięki intensywnym treningom na basenie już udało mu się schudnąć... tylko jeszcze tego nie widać.

Już jestem wygrany. Przełamałem swoje lęki. Udało się schudnąć, może tego tak od razu nie widać, ale czuję się lżejszy, pełen energii – chwali się. Zawsze się coś kalkuluje. Gospodarstwem opiekują się rodzice – mówi o stawce za udział w Celebrity Splash.

_

bDgsvfFP

_

_

bDgsvfFV

_

_

_

bDgsvfGq
KOMENTARZE
(379)
Kochanowski
6 lat temu
Taa, schudł. Brzuch mu spadł, ale na kolana :)
gość
6 lat temu
ale obleśny typek nie ma wstydu?
gość
6 lat temu
Takich celebrytów w postaci Jolek z różowym nosorożcem, czy pedałów Jacykowów mieliśmy już od groma- teraz przyszedł czas na rolnika knura. Ma swoje 5 minut i odpłynie z falą gnoju jak ta cała reszta niedorozwojów jemu podobnych - a póki co niech bawi publikę.
bDgsvfGr
gość
6 lat temu
o jejku kto na tego śniniopasa głosował,ludzie nie macie ani gustu ani wzroku jak on skakał-poraża,ta felicińska czy jak tam o wiele lepiej skakała ona naprawdę mogła zostać a nie jakiś grubas co nawet nie potrafi do wody wskoczyć,już nie będę odlądac bo nie sprawiedliwie oceniacie
gość
6 lat temu
Tak właśnie wygląda przeciętny polak ,zapasiony i zaniedbany naprawdę nie ma w czym wybierać.
Najnowsze komentarze (379)
fisher78
3 lata temu
Typowy polski ryj. Kiedy się jedzie za granicę to na plażach tak właśnie wyglądają Polacy: tłuści, z brzuchem na kolanach, czerwoni na mordzie, głupawe uśmieszki, ciuchy z biedronki, lumpeksu lub od Chińczyka, pełno reklamówek z biedry, parawany, piwko, syf.
gość
6 lat temu
wpierdzielas od ani łyske pascetu z wszystko żresz co popadnie chyba ciupe ziadłłeś
gość
6 lat temu
a nosek masz jak klamka od zachrysti.
gość
6 lat temu
klapeczki z biedronki.w nich g**j wywalasz
gość
6 lat temu
do obory ty obszczyj murze
gość
6 lat temu
długi jak miesiąc a rozumem krótki jak wypłata.
gość
6 lat temu
a co kraśko.kupe zrobiłeś i jesteś lżejszy
gość
6 lat temu
Boże, Ty widzisz a nie grzmisz..... . Ten niby rolnik ( pracuje przecież w fabryce) zamiast pchać się ze swoim prostactwem do telewizji powinien iść do lekarza - MEGA otyłość i te stopy... Żałosne.....
bDgsvfGj
gość
6 lat temu
dalej wyglada jak spaśiona ś****a ochyda
gość
6 lat temu
to już nie macie kogo pokazywać tylko takiego buraka? słoma mu z butów wystaje no chyba że chcecie się przypodobać burakom z wiejskiej to ich liga!
gość
6 lat temu
spaslaczysko straszne...
wlaw
6 lat temu
schudł? on w kiblu zostawił jednorazowo po treningu 15 kg.
gość
6 lat temu
OBRZYDLIWY FU FU FU FU
gość
6 lat temu
Z niego by wytopił więcej smalcu niz ze starego knura.
...
Następna strona
bDgsvfGL