Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Królowa Polskiej Mafii": "Tamto życie to był mój świadomy wybór, ponoszę konsekwencje"

75
Podziel się

"Nikogo za to nie winię. Chciałam spotkać się z Masą i zadać mu trudne pytania" - dodaje.

bCybqiDF

Monika Banasiak w latach 90. poślubiła Andrzeja "Słowika" Zielińskiego, znanego jako jeden z przywódców mafii pruszkowskiej. Na przestrzeni lat dorobiła się przydomku "Królowej Polskiej Mafii". Choć dobrze wiedziała, czym zajmuje się mąż i jego przyjaciele - nie protestowała. Po ponad dwuletnim pobycie w areszcie i rozpadzie związku ze Słowikiem, próbowała budować swój "nowy wizerunek".

Banasiak aktualnie promuje książkę Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz Artura Górskiego, która jest zapisem jej rozmów z Masą - świadkiem koronnym, który odsłonił kulisy mafijnego życia w Polsce. Książka trafi do sklepów 24 października.

bCybqiEi
KOMENTARZE
(75)
gość
3 lata temu
ludzie...co kryminalistka może mieć wartościowego do powiedzenia
gość
3 lata temu
Macie rację, bardziej opłaca się promować patologię niż wartościowych ludzi, twórców, pisarzy, społeczników, naukowców... smutne 😪
gość
3 lata temu
Ta wasza sepleniąca, flumflająca blondi od kołkamikrofonka to jest córką tej mafiosuczki?? Czy taka naturalna ? Oj pudelpudel kogo ty zatrudniasz ... poziom ulicy.
bCybqiEj
gość
3 lata temu
nie kupujcie jej książki nie dajcie patologii zarabiać, przez nia i jej gacha patolusa wiele niewinnych ludzi zginelo to mogli być wasi krewni lub rodzice
gość
3 lata temu
Promocja kryminalistki. Nawet jej własny mąż wziął to z domu w*********ł.
Najnowsze komentarze (75)
ABC
9 miesięcy temu
Oj zdziwił byś się co ma do powiedzenia!!! To bardzo inteligentna, przebiegła i doświadczena kobieta która kupiła by Cię później sprzedała a Ty byś nie wiedział za co pieniążki pobiera.
gość
3 lata temu
Masa tez poniesie jak i Ty!!!!
gość
3 lata temu
Dziennikarka fatalna, wymowa tragiczna, żenujące komentarze. Nie da się oglądać. Wyłączam.
gość
3 lata temu
Kupiłam książkę i ją przeczytam.
gość
3 lata temu
i się berło zderło:)
gość
3 lata temu
pudlu, przestań pisać o wszelkiej patolce. ta rura pudernica powinna siedzieć w p*****u, razem ze swoim gachem, one zawsze wiedzą o wszystkim. zastanawia mnie kto robi wywiad z takimi prostakami ? jej słowa powinna spisywać tylko jedna osoba, protokólantka w sądzie na sprawie karnej jej dotyczącej. na pochybel tej idiotce !!!
gość
3 lata temu
Czemu to ma służyć !!! Absurd goni absurd .....
gośćcioea
3 lata temu
Ze co? Masa-celebryta, catering reklamuje, chinczyk ( 43 latek z 18-nastolatka afiszuje a handlowal narkotykami etc, Slowikowa kolejna gwiazda. Co sie dzieje w tej Polsce ???
bCybqiEb
Bobek
3 lata temu
To zwykła k***a a nie królowa polskiej mafii. Jak słowika zamknęli to ruchala się z vadimem. Zamiast być wierną to skakała z k****a na k****a.dno dna
gość
3 lata temu
Jaka łaskawa nikogo nie wini co za su..cz
gość
3 lata temu
ta kobieta jest naprawdę dla mnie autorytetem jeżeli chodzi o radzenie sobie w życiu. Napewno nie miała z górki i kobieta w przestępczym świecie tym bardziej jak w waszym normalnym nie ma łatwo tak Więc ogromne wyrazy szacunku pani Moniko !
Zenada
3 lata temu
Żenujące. . Po prostu żenujące promować kryminalistow
gość
3 lata temu
kryminalistka opowiada swoje madrosci hahahaha teraz takie autorytety mamy?
gość
3 lata temu
Nie mogę lajkować komentarzy
...
Następna strona
bCybqiED