Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

"Królowa przetrwania" w formie: słoniowe ekskrementy, "żywe, ale umarłe" robaki i Aneta Glam kontra reszta świata (PUDELEK OGLĄDA)

147
Podziel się:

Za nami kolejny odcinek "Królowej przetrwania", w którym nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji. W życiu towarzyskim Anety Glam coś drgnęło, a przemyślenia uczestniczek to istna kopalnia cytatów. Obejrzeliśmy, żebyście Wy nie musieli.

"Królowa przetrwania" w formie: słoniowe ekskrementy, "żywe, ale umarłe" robaki i Aneta Glam kontra reszta świata (PUDELEK OGLĄDA)
W "Królowej przetrwania" znów dużo się dzieje. Pogadajmy o tym ("Królowa przetrwania", Player.pl)

"Królowa przetrwania", jaka jest, każdy widzi. Zmagania grupy celebrytek i weteranek telewizyjnych formatów, które na czas wyjazdu odklejono od telefonów i wrzucono w samo serce dżungli, możemy obserwować na Playerze już od kilku tygodni. W międzyczasie panie wykonały kilka zadań, które de facto służyły jako tło dla kolejnych dram, a część ekipy wróciła już do cywilizacji i w walce o nagrodę musiała obejść się smakiem. No cóż, nikt w końcu nie mówił, że życie jest tak idylliczne, jak pokazuje się je na Instagramie.

Aneta Glam kontra reszta świata. "Martę to chciałaby chyba zutylizować"

Kolejny odcinek zmagań pięknych medialnych bywalczyń rozpoczął się od gestu przyjaźni, który jedna z grup wykonała wobec drugiej. W roli posłańców wystąpiły druga (oczywiście po Blance Lipińskiej) najlepsza pisarka w kraju Edyta Folwarska i bohaterka "dzieła życia" Krzysztofa Stanowskiego Natalia Janoszek. Niestety ich zaproszenie na wspólne biesiadowanie w dżungli spotkało się z odmową. Powód? Aneta Glam miała kosę z trzema z czterech dziewczyn w drużynie przeciwnej, więc trudno byłoby tu mówić o przyjacielskiej atmosferze.

Aneta nie wydobyła z siebie nawet dźwięku - czujnie zauważyła Folwarska. Nawet nie patrzyła na nas, była obrażona, więc pewnie jej się nawet nie uśmiecha, żeby do nas przychodzić. W końcu nie lubi mnie, Natalii to w ogóle nienawidzi, a Martę to chciałaby chyba zutylizować.

Drużyna przeciwna bezbłędnie odczytała intencje tej pierwszej, więc nie liczyły już tego wieczoru na przyjmowanie gości. Co ciekawe, po intensywnej naradzie Aneta jednak się ugięła i dziewczyny, po przeistoczeniu się w formę "na wielkie wyjście", ruszyły w szpilkach przez dżunglę do campu koleżanek. Zgodnie z oczekiwaniami, atmosfera była tak gęsta, że można by ją nożem kroić, ale od razu uspokajam: obyło się bez utylizacji Marty "Jesteś głupią starą rurą" Linkiewicz. Plus dla dziewczyn za opanowanie - zagraniczne podróże jednak faktycznie kształcą.

Dziewczyny chciały zrobić show swoim wejściem. Dla mnie to było dziwne - podsumowała intencje koleżanek Marta.

Nie była to jednak jedyna bariera, którą skłócona z połową ekipy Aneta musiała pokonać w tym odcinku. Produkcja chyba wie, jak robi się "jakościowe" media, bo postawili na opcję atomową, o której marzył chyba każdy. W wyniku wyzwania, które zakładało mianowanie kapitankami drużyn osobami z ekipy przeciwnej, nową przywódczynią Marty, Natalii i Edyty została... Aneta Glam. Do konkurencji, jako "kukułcze jajo", powędrowała z kolei wyraźnie obrażona Josie.

Gdy Aneta przeniosła się do campu drużyny przeciwnej, dało się wyczuć ogromne napięcie. Jak sama stwierdziła, czuła się, jakby trafiła "do paszczy lwa", w co akurat wierzymy. Marta wyraźnie jej nie ufała, Natalia nawet w przebitkach nazywała ją "panią Anetą", czego nie sposób nie przyjąć z uśmiechem, a Edyta pozwoliła sobie na złośliwy żarcik.

Anetka, ale szczerze, też mnie zainspirowałaś - zaczęła. Naprawdę, nie robię sobie jaj. Stworzyłam wegański wibrator. Będzie pomarańczowy...

W kształcie marchewki? - zapytała zdziwiona Glam.

Tak! - odpowiedziała szybko Folwarska. Z czarnymi wypustkami, będzie fajny.

Mam nadzieję, że nazwiesz to "Vibrator Glam" - rzuciła Aneta.

Nie, nazwałam go "Wegańska Rura" - skwitowała Edyta.

Mina Anety niech będzie dla Was testem wyobraźni. Jakby to powiedziała Josie, "too soon". Zdecydowanie "too soon".

Rozejm, słoniowe ekskrementy i wyrafinowana kuchnia w "Królowej przetrwania"

Dramy dramami, a o poranku dziewczyny miały przecież zadanie do wykonania. Zanim to jednak nastąpiło, w drużynie Anety atmosfera była - delikatnie mówiąc - grobowa. Gdy tylko pozostałe dziewczyny na chwilę oddaliły się od campu, od razu zaczęły ją bezlitośnie obgadywać. Podobna sytuacja miała miejsce, gdy Glam sama na chwilę opuściła obóz. Linkiewicz mówiła nawet o "zamachu stanu", gdyby ta próbowała je sabotować, więc zrobiło się groźnie.

Cały poranek zmawiałyśmy się przeciwko niej - relacjonowała Marta z zadowoleniem.

Przejdźmy jednak do konkurencji, bo w końcu (podobno) nie samymi dramami żyje człowiek. Najpierw w nowych drużynach panie zbierały egzotyczne owoce, a potem karmiły nimi słonie, co brzmi jak spełnienie marzeń każdej insta-influencerki. Tu złotą myślą postanowiła podzielić się ze światem Josie, której sentencje z programu powinny być oprawiane w ramki albo przynajmniej wydane w formie książki.

Ale potrzebujesz botoks kochanie. Ale d*pa - mówiła, oczywiście do słonia.

Wszystko pięknie, ale Klaudia z "Top Model" trzeźwo zauważyła, że coś tu za spokojnie i zaraz na pewno się to zmieni. Nie myliła się - po porze karmienia uczestniczki musiały wyłowić własnymi rękami z rzeki słoniowe ekskrementy i uzbierać ich dokładnie 15 kilogramów. Drużyna z Anetą w składzie co prawda była dalej od wyznaczonego celu, ale za to zebrała więcej, zasługując na nagrodę pocieszenia w postaci masażu.

Największym szokiem było jednak to, co zdarzyło się potem. Podczas transportu Glam i reszta jej ekipy postanowiły się... pogodzić. Może "pogodzić" to nie do końca to słowo, bo kolektywnie zgodziły się po prostu "zacząć wszystko od nowa", podając sobie ręce. W ten oto sposób, w szóstym odcinku, Aneta w końcu uznała istnienie Natalii Janoszek z "bogactwem inwentarza" i uścisnęła jej dłoń. Krzysiek, jesteś następny.

Na tym jednak nie koniec. Kolejne wyzwanie miało wymiar kulinarny i wymagało od uczestniczek skonsumowania frykasów, które dla nich przygotowano. Niestety nie była to kolacja z Magdą Gessler, która, jak już wiemy, potrafi niekiedy przybrać żywiołowy wymiar, lecz z prowadzącym i losowymi daniami pod pokrywami. Na pierwszy ogień poszły Aneta i Josie, które musiały zjeść stuletnie jajo.

No kurde, to było tak fu - dzieliła się spostrzeżeniami druga z nich.

"Fu", czy nie "fu", zadanie to zadanie. Jako pierwsza ukończyła je Aneta, która, przypomnijmy, na co dzień jest weganką. Runda druga rozegrała się między Ewel0ną i Edytą, które wylosowały robaki. Nie trzeba chyba wyjaśniać, że nie były zachwycone. Po fakcie nie sposób było nie zauważyć, że to, co zjadły, raczej długo z nimi nie zostanie. My nadal staramy się to wymazać z pamięci.

Ja widzę robaki. F*ckin' larva - emocjonowała się Josie, której dla odmiany moglibyśmy słuchać bez końca.

Ostatecznie pierwsza skończyła Ewel0na, więc był remis. W rundzie trzeciej Ewa i Natalia poddały się w trakcie posiłku, który obejmował klasyczne flaczki wieprzowe. Rozstrzygający był więc pojedynek między Klaudią i Martą, które musiały zjeść usmażone w całości pisklę. Nieoczekiwanie pierwsza z nich zaniosła się szlochem i nie dała rady pokonać rywalki. Jej koleżanki z drużyny były mocno niepocieszone.

Jest to kurczak, smażony, doprawiony, za**biste k**wa żarcie. Nie raz nie mamy takiego na campingu - pomstowała na Klaudię Ewel0na. Nie wiem, z czego to wynikało, dla mnie to była taka k**wa sztuczna szopka zrobiona wokół własnej osoby. Żeby każdy patrzył, "o, tak, k**wa, teraz Klaudia jest przy konkurencji i teraz patrzymy na Klaudię". Bo Klaudia boi się zjeść kurczaka.

Ewel0nie oddajmy głos raz jeszcze, bo jej kształtne usta wyprodukowały takie złoto, że aż żal się nie podzielić.

Gdybym wiedziała, że to się tak potoczy, to sama bym też tego nie robiła. Ja jeszcze czuję, jak mnie te robaki smyrają swoimi, k**wa, włoskami w gardle. Jak rozgryzłam tego robala, to mi flaki z niego wyszły i ten robak też miał oczy, włoski, był k**wa żywy, ale umarły.

I z tą złotą myślą Was zostawiamy. Przy okazji polecamy quiz, w którym możecie sprawdzić, kim z uniwersum "Królowej przetrwania" jesteście. My po kolejnym seansie czujemy się trochę jak robak Ewel0ny, ale najlepsze z pewnością dopiero przed nami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
Dffg
4 tyg. temu
Oswajanie z takimi osobami z nizin i epatowanie ich patologicznie niskim poziomem to kolejny etap. Dzieci, oglądajcie.
ale bajka
4 tyg. temu
Przypatrzcie się na zdjęcie ze Słoniami i Ewel0nę. Kto ma tam większy tyłek, ona czy słonie?
Lola
4 tyg. temu
Jak można było w jednym programie zmieścic tyle szamba i patologii. Same fragmenty mi wystarczyly i cytaty . Dno stacji
Kama
4 tyg. temu
Hotel Paradise to przy tym szajsie program dla Noblistów i naukowców.
Ała
4 tyg. temu
Jeżeli w jakimś programie najlepiej wypada Marta Linkiewicz to znak, że nasze społeczeństwo jest skończone :(
Najnowsze komentarze (147)
Anna
1 tyg. temu
Żenada . Co jedna to większe monstrum . Producent to powinien że wstydu pod ziemię się zapaść.
Eneela
2 tyg. temu
Chciałabym zobaczyć jak Patryk Tarachoń skacze w błocie ha ha
Niki
2 tyg. temu
Napompowane lale które mają lans za darmo i jeszcze dostają forsę od oglądających, d... y i cycki na wierzch - to rozrywka wg tvn. Ale dyrekcja zadowolona? Był rewanzyk za uczestnictwo? Usteczka glonojadowe fajne?
madzialena
4 tyg. temu
jakie one wszystkie są paskudne. Ten program powien mieć nazwe patopopisy
ojojojojojoj
4 tyg. temu
a to rude zderzyło się z drzewem, że takie płaskie buhahahahah
esteta
4 tyg. temu
potem wielka tragedia, jak w programidle ślub od pierwszego wejrzenia, gdzie złamane i zszargane zostały wszytkie normy. Uczestnicy potem skarżą się, że nie mogą wyjść z domu, bowiem wszyscy wyśmiewają ich i sekują ich. Ci uczestnicy w tym programidle dla nieuków i gawiedzi robią z siebie permanentne dna.Nie wiem gdzie one kończyły szkoły, ale pokazuje się (wiem,że wszystko jest wyreżyserowane), najgorsze instynkty tych chorych ludzi. Producenci przescigają się w tych żenujących pomysłach. DLa kogo to jest produkowane, wszak niepełnosprawnych umysłowo z takim poziomem nie ma aż tylu
esteta
4 tyg. temu
potem wielka tragedia, jak w programidle ślub od pierwszego wejrzenia, gdzie złamane i zszargane zostały wszytkie normy. Uczestnicy potem skarżą się, że nie mogą wyjść z domu, bowiem wszyscy wyśmiewają ich i sekują ich. Ci uczestnicy w tym programidle dla nieuków i gawiedzi robią z siebie permanentne dna.Nie wiem gdzie one kończyły szkoły, ale pokazuje się (wiem,że wszystko jest wyreżyserowane), najgorsze instynkty tych chorych ludzi. Producenci przescigają się w tych żenujących pomysłach. Dla kogo to jest produkowane, wszak niepełnosprawnych umysłowo z takim niskim poziomem nie ma aż tylu
esteta
4 tyg. temu
potem wielka tragedia, jak w programidle ślub od pierwszego wejrzenia, gdzie złamane i zszargane zostały wszytkie normy. Uczestnicy potem skarżą się, że nie mogą wyjść z domu, bowiem wszyscy wyśmiewają ich i sekują ich. Ci uczestnicy w tym programidle dla nieuków i gawiedzi robią z siebie permanentne dna.Nie wiem gdzie one kończyły szkoły, ale pokazuje się (wiem,że wszystko jest wyreżyserowane), najgorsze instynkty tych chorych ludzi. Producenci przescigają się w tych żenujących pomysłach. DLa kogo to jest produkowane, wszak niepełnosprawnych umysłowo z takim poziomem nie ma aż tylu
Anula
4 tyg. temu
Edyta twierdzi, że wspiera kobiety? Tak zawistnej, obłudnej, fałszywej i dwulicowej francy dawno nie było w tv. Promowanie jej i jej książek to tylko zezwalanie na takie zachowanie. Oby na własnej skórze i karierze odczuła swoje zachowanie w stosunku do innych.
Kate
4 tyg. temu
co to to rude okragle na zdjeciu ze sloniami???
Koło
4 tyg. temu
Ayn na bank będzie „dumny” z pani edyty. Jedno pewne. Wiadomo czemu partner uciekł. Ja bym z tą kobietą nie chciała mieć nic wspólnego. Paskudnyyyy charakter. To już taki gatunek. Może czarować. Jest za dorosła na mydlenie nam oczu. Ewelina, Aneta, Ewa, Jesie są wygrane. Reszta to przegrywy.
serdel
4 tyg. temu
kolejny denny program o niczym i nikim zastanawiam się c o autor miał na myśli oprócz kasy
mikmik
4 tyg. temu
Rewelacyjnie napisany artykuł. Duże besos dla autorki/ autora!
weto
4 tyg. temu
wymienię silikonowy glam na kolorowy telewizor
...
Następna strona