Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Królowie Życia" o hipokryzji gwiazd: "Płaszczą du*y na skórzanych tapicerkach, czy ich to nie parzy? Też trzeba zabić to zwierzę!"

91
Podziel się:

"I kłamią, w rzeczywistości noszą futra naturalne. Ktoś nosi też buty, torebkę, kurtkę i pasek ze skóry. To ten sam produkt co futro, tylko obdarty z włosa".

bEIQBurp

Gabriel Seweryn i jego partner Rafał Grabias wystąpili w telenoweli dokumentalnej Królowe Życia. Versace z Głogowa chwali się, że jego futra noszą celebryci. Wielu gwiazdom zarzuca jednak hipokryzję, bo nie przyznają się do kupowania naturalnych futer. "Królowie Życia" nie szczędzą ostrych słów w kierunku znanych osób, które niby promują ekologię, a z drugiej strony inwestują w drogie samochody ze skórzaną tapicerką albo luksusową odzież również pochodzenia zwierzęcego. Mają rację?

bEIQBurS
KOMENTARZE
(91)
gość
4 lata temu
mają rację
gość
4 lata temu
widać że się kochają :)
gość
4 lata temu
To samo ze zwykłymi zjadaczami chleba... hejtowanie kobiet które noszą futra.. hejtowanie w skórzanych bucikach, ze skórzana torbą i paskiem. Hipokryzja na całego.
bEIQBurT
gość
4 lata temu
Racja. Dlatego nie kupuje nic ze skory, wełny, nie jem miesa, produktów odzwierzęcych a kosmetyki kupuje wegańskie. Nie jest łatwo i zanim kupisz jakikolwiek produkt trzeba sto razy sprawdzic,ale przynajmniej mam czyste sumienie
gość
4 lata temu
bardzo ich lubię
Najnowsze komentarze (91)
gość
3 lata temu
Gabriel jest hipokrytą. Piszę o swojej uczciwości, a nie zapłacił mi za rysunki, które dla niego wykonałam. Rysunki zostały wykorzystane w programie Królowe Życia, jako narysowane przez niego. Pół roku już minęło, odkąd Gabriel nie zapłacił za zlecenie. Ale jak widać, o etyce ma dużo do powiedzenia. Cóż......gorzej z własną etyką:-(
gosc
4 lata temu
http://theelderscrolls5skyrimevolution225.ru/ theelderscrolls5skyrimevolution225.ru
ev
4 lata temu
to prawda, gratuluje szczerosci! :)
gość
4 lata temu
Brawo w końcu ktos głosno tym animalskim celebrytom to wygarnął
gość
4 lata temu
Fajni faceci
Anka
4 lata temu
Masz czyste sumienie i KASĘ !!!!
PS Ciechocine...
4 lata temu
Racja 100 procent
gość
4 lata temu
Najlepiej ich zawieść na taką farmę, ten co jak mówi, to piszczy, to pewnie by zemdlał! Gdyby nie to, że promują taką modę, za którą stoi krwawy przemys, to nawet bym ich polubiła!
bEIQBurL
gość
4 lata temu
Najpierw radzę obejrzeć filmy, jak żyją zwierzęta na firmach. To gorsze niż obóz koncentracyjny.
gość
4 lata temu
PUDLU!!!! Nie oddawałam głosu, dlaczego robicie to za innych??? Piszę to już enty raz, a wy nadal swoje. OSZUŚCI!!!!
gość
4 lata temu
są ładną parą...
gość
4 lata temu
Maja racje sa normalni piękni i wzruszajacy!!!
Karolina
4 lata temu
Rafal, Gabriel kocham was jesteście najfajniejsza parą geji jaka istnieje w show biznesie buziaki
gość
4 lata temu
Przecież zwierzęta chowa się na mięso i skóry. Co to za picowanie, żeby zwierząt nie zabijać, a co może jeść żywcem jak w Tajlandii zjadaja w restauracjach mózg żywej małpy unieruchamiając ją w otworze w stoliku?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIQBusE
bEIQBusF
bEIQBusG
bEIQBusH
bEIQBusI
bEIQBusn