Krupińska krytykuje matki-celebrytki: "Tak nie wygląda życie prawdziwej matki. NIEWYKONALNE!"

60
Podziel się

"Dziwię się, że tym mamom się chce organizować rodzicielstwo na Instagramie. Mi się nie chce".

Nurt tzw. "instamatek" stał się niezwykle popularny, a sieć zalewają bardziej lub mniej wiarygodne "ekspertki". Oprócz tej kategorii możemy wyróżnić też matki-celebrytki w sieci. To kobiety, które wręcz organizują swoje macierzyństwo pod wymogi Instagrama, i tak, by wyglądało dobrze w sieci. Tego trendu nie rozumie Paulina Krupińska. Jej zdaniem życie matki tak nie wygląda i prezentowane obrazki to zakłamywanie rzeczywistości. Nie zdecydowała się na to również z innych powodów. Z jakich?

KOMENTARZE
(60)
gość
2 lata temu
Instagram to kłamstwo a ludzie się tam lansujący to k****y z kompleksami.
gość
2 lata temu
Wiele matek które pracują i wychowują dzieci są ciągle zmęczone pozczochrane i nieumalowane po nieprzespanej nocy ale do zdjęcia się odwali i dziecko tylko na przyczepke do zdjęcia bierze jako akcesoria ,o****a i zaklamanie nie wspominając niań
gość
2 lata temu
te wszystkie Instagramy, facebooki to jedna ściema.Bzdury ...Takie sztuczne życie...
gość
2 lata temu
Te instamatki to totalna porażka
gość
2 lata temu
to prawda, podobnie jak ci Misterzy, szczególnie ten ostatni. Szkoda, że nie powiedzieli prawdy, że wybory były ustawką, ale na Insta wszystko jest zakłamane.
Najnowsze komentarze (60)
gość
2 lata temu
Kurde bez przesady Mam dziecko i od jego urodzenia (11lat) robie codziennie makijaż,myje włosy i je układam..codziennie Może z dwójką lub trójką jest trudniej ale jedno to nie charówka!
gość
2 lata temu
No i ma rację ! Życie matki nie wygląda jak na zdjęciu. Niech zaczną wstawiać zdjęcia jak muszą gotować są rozczochrane ubrane w byle jakie ciuchy i są nie pomalowane, nie wyspane i dodatkowo ubrudzone przez dziecko przy jedzeniu.
gość
2 lata temu
No tak, te "celebrytki" jak mają tyle kasy, w sumie na które nie zasługują to stać je na sztab ludzi, którzy zajmą się dzieckiem, domem... Nic dziwnego, że na zdjęciach są piękne i promiene i pokazują "idealne" macierzyństwo. Jak nie muszą skakać wokół dziecka i pracować od świtu, by na wszystko starczyło to wiadomo, że zdjęcia idealne, matka wygląda jakby dziecka nie miała. Zaklamkanie... Jak coś takiego widzę to mnie już skręca.
gość
2 lata temu
na siłę musi o sobie przypominać udająca taką słodką i dobrą
gość
2 lata temu
Krupinskuej nic sie nue chce cud ze wogole oddycha
gość
2 lata temu
Przy najmniej jedna mowi sensownie
gość
2 lata temu
odezala sie ta, co ciagle nie pozuje z dziecmi i ciagle nie radzi durnot. wkurza mnie ona, cycki wywala w miejscach publicznych, restauracjach a sama kase kosi na eleganckich przyjeciach, tam juz cyckow nie wywala, bo jej placa by sie zachowala jak cywilizowany czlowiek, jakos konkubin nie robi zdjec z nia ani dziecmi. moze to forma presji na konkubinie ,by ja zauwazyl miedzy porodami
gość
2 lata temu
Nie tylko instagram. W tej grupie prym wiedzie Facebook. Straszne gówno, nie rozumiem jak mozna tym i z tym żyć na codzień.
gość
2 lata temu
Prawda mądra i fajna ta Paulina. Wszystkiego dobrego
gość
2 lata temu
Pani Krupinska jest bardzo fajna dziewczyna - zawsze była ! Jest najnormalniejsza z „ tego” środowiska! I Kasia Bujakiewicz tez jest taka sama! Brawo - jesteście sobą nie zgrywacie się i dlatego Was uwielbiam i nie tylko ja...
gość
2 lata temu
A krupinska jak zwykle próbuje się lansować na taką „normalną” „zwykła” jak każda inna dziewczynę z sąsiedztwa. Znalazła sosob na lajki bo robi to zwykle pod publiczkę i na sile
gość
2 lata temu
Mega ściema co ta Krupińska gada, ciekawe dlaczego wszędzie jej pełno???? Obskakuje wszystkie możliwe ścianki i otwarcia butików?? Tylko czekać aż nam z lodówek zacznie wyskakiwać!! A niby nie ma czasu. Masakra !!!!!!
gość
2 lata temu
I kto to mówi na wszystkich zdjęciach „spontanicznie” dokładnie odpicowana
gość
2 lata temu
I kto to mówi na wszystkich zdjęciach „spontanicznie” dokładnie odpicowana
...
Następna strona