Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupińska o zmianie nazwiska: "Obiecałam tacie, że je zostawię"

58
Podziel się

"Ciężko było mi się rozstać z moim nazwiskiem, ludzie mnie po nim kojarzą. Byłoby smutno, gdybym miała to zmieniać" - wyznaje.

bDAaWjyt

Kiedy na oficjalnym profilu Pauliny Krupińskiej pojawiło się nowe nazwisko, wiele osób zastanawiało się, skąd taka decyzja i dlaczego modelka zdecydowała się dodać do swojego nazwiska człon Karpiel. W wywiadzie udzielonym portalowi Wirtualna Polska zdradziła, że ciężko było jej rozstawać się z nazwiskiem panieńskim ze względu na zdobytą już popularność. Dodaje, że dwuczłonowe nazwisku wynika również z obietnicy złożonej ojcu.

bDAaWjyW
KOMENTARZE
(58)
gość
2 lata temu
Ja też swojego nazwiska nie zmienię. Chociaż nie wiem czy znajdę jakiegoś kandydata na męża nawet.
gość
2 lata temu
A czemu kobieta ma w ogóle zmieniać nazwisko po ślubie? Chyba już dawno nie żyjemy w takich czasach!
gość
2 lata temu
Stary zwyczaj niepasujący do dzisiejszych czasów. Poza tym, jak widać dziś mąż jest, jutro go nie ma... Nie ma co dla chłopa mieszać sobie w papierach.
bDAaWjyX
gość
2 lata temu
I słusznie! Nazwisko to część naszej tożsamości. Ja bym w życiu nie zmieniła.
gość
2 lata temu
A tam, dajcie już spokój z tą zmianą nazwisk, tradycja i tyle. Ja też nie zmieniam, bo to bez sensu, dzieci mają nazwisko męża, bo tak ustaliliśmy. W Hiszpanii dzieci mają obojga rodziców. A tak to tylko same problemy. Urodziłam się z jednym nazwiskiem i nie zamierzam cudować. Jestem tą samą osobą, lubię swoje nazwisko i nie muszę mieć posagu.
Najnowsze komentarze (58)
gość
2 lata temu
Słusznie, po rozwodzie też będzie łatwiej wrócić do własnego.
Sonia
2 lata temu
Faceci mają bzika na punkcie nazwiska! Chore...
gość
2 lata temu
Maja ludzie problemy....! Tatuś kazał..... Hihihi
gość
2 lata temu
Ja się taz długo nie mogłam przyzwyczaić do zmiany. Udawałam ze nie zmieniłam. Ale wcale nie ze względu na ojca który zupełnie nie przyczynił się do wychowania mnie. Tak wiec w sumie cieszę sie zs jego nazwisko nie przetrwa choć jest sympatyczne w brzmieniu
Wszedzie jej....
2 lata temu
Ostatnio jej coraz więcej a to podobna ta ,która unika mediów .
JA PIERDOLE
2 lata temu
K...a ale problem.To trzeba było zostawić!
gość
2 lata temu
Po co w 9gole zmieniała,mogła zostać przy swoim,większość gwiazd została,odkąd wyszła za karpiela to ciągle jest gdzieś i papla te swoje mądrości,cieszy się że dopiela swego i karpiela usidlila bo na dzieci to za malo 😂
gość
2 lata temu
Krupińska? aaa! żona Karpiel-Bułecki?
bDAaWjyP
gość
2 lata temu
A ja miałam 5 lat jak powiedziałam mamie, że nie zmienię nazwiska po ślubie bo nie jestem rzeczą, która zmienia właściciela. Uśmiała się. Dziś mam 30+, męża i nazwiska nie zmieniłam :)
gość
2 lata temu
Ja zostałam przy swoim nazwisku. Absolutnie nie żałuję, ale miałam sporo sytuacji gdzie musiałam się tłumaczyć że jestem żoną swojego męża. W urzędach nadal wywołuje to zdziwnie.
Życzliwy
2 lata temu
Paulinko, Karpiel-Bułeckowa, to brzmi dumnie... Hej !
Łojojoj
2 lata temu
Kiej tatko na wsytko się godził ...Hej
gość
2 lata temu
Albo nazwisko ojca albo meza - swojego sobie nie wymyslimy - glupie to tak jabysmy musialy nosic metke ktorego mezczyzny jestesmy
gość
2 lata temu
bułecke dodaj bo ci bardziej pasuje
...
Następna strona
bDAaWjzr