Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krwawa reklama "Czystej Krwi" w amerykańskiej telewizji

21
Podziel się

Przerażające czy zabawne?

Krwawa reklama "Czystej Krwi" w amerykańskiej telewizji
bDJQYUmt
KOMENTARZE
(21)
s9Xi8V wivwv...
9 lat temu
s9Xi8V wivwvxchzjwy
QmMzla euenq...
9 lat temu
QmMzla euenqfpnspfv
ANONYM!!!
9 lat temu
Zobaczcie, że ta reklama jest przesiąknięta symbolami szatańskimi np. oko lucyfera no i sama krew. Zacznijcie ludzie zwracać uwagę na coś takiego, bo to nie są jakieś jaja tylko kult szatana prowadzony przez masonerię i iluminatów. Czy wy naprawdę nie dostrzegacie tego, że teraz praktycznie wszędzie czci się szatana, a ludziom ściemnia się, że to normalne i że to nic nie znaczy? Myślicie, że np. jacyś artyści stylizują się na potworów, bo tak tylko lubią, albo dla kasy? Jesteście w błędzie. To jest czysty kult szatana. Nie radzę tego lekceważyć i przyjrzeć się temu dobrze. Chrześcijaństwo wyniszcza się z powodu coraz większej władzy masonerii. Oni prowokują ludzi, by ich samych nastawić przeciwko chrześcijaństwu, bo jak ktoś wierzy w Boga to zczai się, że w dzisiejszym świecie ilość szatańskich symboli np. w teledyskach nie jest przypadkowa, bo jest tego zbyt wiele. Popatrzcie sobie na dekalog dany nam od Boga i porównajcie go z życiem "gwiazd". Zobaczcie jaki oni dają przykład. Później młodzi idą za tzw trendami i w ten właśnie sposób satanizm jest rozprzestrzeniany. Przecież tutaj jedzie manipulacją na kilometr. Masoneria jest dosłownie wszędzie. Oni kontrolują media, artystów, rządy na świecie, a nawet świat nauki. Później ludzie czytają jakieś głupie pisemka i chodzą po jakichś głupich portalach i łykają te wszystkie bzdety wykonując dokładnie plan masonerii. To nie są jaja. Kto mi nie wierzy niech sobie zobaczy chociażby na Palikota. Ma on opaskę symbolizującą przynależność do masonerii. Dam jeszcze nawet linka do wykładu o masonerii. Jest ona tam dokładnie omówiona i ktoś kto to obejrzy zrozumie, czym oni tak naprawdę są: vod.gazetapolska.pl/2043-dr-stanislaw-krajski-masoneria-polska-2012 Ogarnijcie się ludzie, bo w momencie kiedy masoneria dojdzie do pełnej władzy stanie się coś strasznego. Powstanie jeden wielki światowy rząd, nad którym nikt już nie będzie miał kontroli. Będą też chipy, za pomocą których będzie się płacić za wszystko. Kto wiec sprzeciwi się rządowi temu zablokują chip uniemożliwiając mu życie. Taka osoba poprostu umrze z głodu, jeśli jej wcześniej nie zabiją. Powiem tylko, że chipy mają być obowiązkowe już za kilkanaście lat. Już nawet gdzieniegdzie zaczyna się je wprowadzać. Rządy masonerii oznaczają coś gorszego od komuny. Przeciwnicy będą zabijani. Nie pozwólmy na to! Naprawdę proszę sobie nie robić jaj z tego co tutaj piszę, bo to nie są żarty. Kto mądry to sobie sprawdzi i się przekona, że nie kłamię.
bDJQYUmX
gość
9 lat temu
Chcial bym byc wampirem
Gościówka
9 lat temu
Co jak co, ale ta reklama niczego sobie nawet, taka inna niż te wszystkie.... :D
gość
9 lat temu
Dziewczyna która gra Jessicę (ta rudą z reklamy) jest obłędna- i to nie w sensie jej wyglądu- widziałam ją w innych serialach i jest zupełnie przeciętna, a gdy była młodsza to można by powiedzieć, że brzydka wręcz. Ale w TB gra tak, że jest totalną sex bombą
Krzysztof Jak...
9 lat temu
Od niemowlęcia mamy wdrukowany widok ociekających krwią zwłok ludzkich zawieszonych na drzewie. Pokazano go nam, zanim wykształcił się rozum, zanim mogliśmy ten obraz przeanalizować. Pokazano nam go w czasie z założenia pełnej ochrony Rodziców, więc bezpiecznym. Wszystko, co w tym czasie zobaczyliśmy, zapamiętaliśmy jako normę. Na tym polega socjalizacja. Jeśli ktoś się nie zorientował, to chodzi mi o krucyfiks. To jest prawdziwa pedofilia w kościele rzymskokatolickim, to robi przawdziwy antychryst. Takie treści są uznane za nieodpowiednie dla osób nieletnich, słusznie, jest więc podstawa domagania się ich usunięcia z przestrzeni dostępnej dla osób nieletnich. Proste. Obudź się
gość
9 lat temu
FAJNA:)
Martini
9 lat temu
Genialne! :)
gość
9 lat temu
trueblood4fans dla fanów strona
gość
9 lat temu
O nowennie pompejańskiej usłyszałam zupełnie przypadkowo,zaintrygowało mnie to ,iż jest modlitwą,, nie do odparcia ”.Dużo jednak dowiedziałam się z internetu,dużo czytałam na temat tej nowenny,historii Matki Bożej Pompejańskiej,bł.Bartola Longo.To było około7-8 miesięcy temu.Gdzieś tam za mną chodziło by rozpocząć tę modlitwę ,jednak bałam się ,że nie poradzę sobie.Dziś jest 15 dzień od rozpoczęcia.Już w pierwszych dniach odmawiania Matka Boża pomogła mi rozwiązać sprawę ,kóra mnie dręczyła od dłuższego czasu(podpisałam umowę ,kórej nie powinnam podpisywać,zorientowałam się po fakcie)liczyłam się z b.poważnymi konsekwencjami,aż tu dzwoni do mnie pani informując mnie,że umowa którą podpisałam jest nieważna ,wymieniła powód,byłam tak zaskoczona,że po odłożeniu słuchawki trudno mi było odtworzyć w pamięci całą rozmowę,zresztą dziś również.Następne zaskoczenie dla mnie było,gdy osoba u której miałam dług,który mnie też dręczył i często myślałam jak będzie mi trudno go oddać nagle oznajmiła mi ,że mam jej nie oddawać tych pieniędzy,że już dawno miał mi to powiedzieć,tylko zapomniał.W kolejnych dniach otrzymałam telefon z pracy z propozycją dodatkowych dyżurów (umowa zlecenie).To działo się wszystko w pierwszych kilku dniach po rozpoczęciu nowenny,choć intencja jest zupełnie inna. Dziękuję mateczce ,za te łaski tak niespodziewane.Trwam w modlitwie,jest to moja pierwsza nowenna,bardzo mi zależy by ją ukończyć .
gość
9 lat temu
genialna reklama i uwielbiam rudą.;D
monia
9 lat temu
Gdyby ta reklama byłaby puszczana tylko po 12 w nocy -to jak najbardziej ok,bo przykuwa uwagę itd. Ale jeśli puszczają ją np. po filmie familijnym i miało by to oglądać dziecko to NIE!! Nie chciałabym by moje dziecko uodporniało się na takie widoki. Krew w filmie była przerażająca,jest i powinna być dalej!!!
bDJQYUmP
monia
9 lat temu
Gdyby ta reklama byłaby puszczana tylko po 12 w nocy -to jak najbardziej ok,bo przykuwa uwagę itd. Ale jeśli puszczają ją np. po filmie familijnym i miało by to oglądać dziecko to NIE!! Nie chciałabym by moje dziecko uodporniało się na takie widoki. Krew w filmie była przerażająca,jest i powinna być dalej!!!
bDJQYUnr